בחירת מזגן לבית ולמשרד

החלטתם לרכוש מזגן חדש, ועכשיו ניצבת בפניכם השאלה - איזה? ועל אילו פרמטרים חשוב לשים דגש?


תחילה חשבו על החלל שבו אתם רוצים להתקין מזגן. מה הגודל שלו, למה הוא משמש (חדר שינה, מטבח וכו'), האם הוא נחשב לאיזור חם או קר בבית ועוד. בהתאם לתשובות תוכלו לכוון אילו תכונות צריך שיהיו למזגן הבא שלכם. אם מדובר בחלל גדול אולי מזגן מיני מרכזי יתאים יותר מאשר מזגן עילי, אם מדובר בחדר הכי חם של הבית כנראה שתצטרכו מזגן בעל עוצמה קירור גבוהה כדי ליצור נוחות. בנוסף, כדאי לברר על פונקציות נוספות כגון רעש המזגן, שעות הפעלת המזגן, סוג הקיר עליו הוא יותקן (גבס, בטון) ועוד.


מומלץ להיעזר באיש מקצוע המתמחה במזגנים שיגיע אליכם הביתה ויעניק לכם ייעוץ בהתאם לתנאי החלל ולצרכים שלכם כדיירים. טכנאי מזגנים בקריית שמונה או מתקין מזגנים מגיעים אל בתי לקוחות באופן קבוע, תוכלו לקבוע איתם פגישת ייעוץ או להגיע אל חנות מזגנים בקריית שמונה עם מידע שיעזור לכם לתאר אילו תכונות צריך שיהיה למזגן.


בקישורים הבאים תמצאו רשימה מלאה של טכנאי מזגנים בקריית שמונה, מתקיני מזגנים בקריית שמונה וחנויות מזגנים בקריית שמונה.


לרשימת חנויות מיזוג האוויר בקריית שמונה >

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.