אדריכלים

בין אם אתם מחפשים אדריכלים בצפון על מנת לשפץ את ביתיכם בגליל העליון ובין אם אתם מחפשים אדריכל שיעצב את הבית החדש שלכם, את האדריכל הבא שלכם תוכלו למצוא באתר מידעפון המאגד את כל האדריכלים בקריית שמונה, בגליל העליון ובצפון הארץ. האדריכלים בצפון מקצועיים ומספקים תוכניות בנייה ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים. בקריית שמונה ניתן למצוא אדריכלים מומלצים כמו שמוליק אברג׳יל, איציק אלון, אופיר בז, א.ב. מתכננים ועוד. האדריכלים בצפון יכולים לספק לכם הדמיות תלת מימד ובכך לראות איך יראה הבית החדש שלכם, אחד העסקים המומלצים לעיצוב תלת מימד הינו קונספט עיצוב אדריכלי, המעצב הדמיות תלת מימד ריאליסטיות ברזולוציה גבוהה. אם ברצונכם לחפש מעצב פנים בצפון, משרדי האדריכלים יוכלו לספק לכם שירות של עיצוב פנים לבתים ובתי עסק כולל הדמיות תלת מימד שיאפשרו לכם לראות את העיצוב לפני הביצוע. אדריכל בצפון שאינו מופיע במידעפון מוזמן ליצור קשר עם מידעפון ולהצטרף לכל האדריכלים בקריית שמונה ויישוב הגליל העליון.

לדף הבא
123
לדף הקודם
נמצאו 33 עסקים
פרטים נוספים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

א. ג. אדריכלות ועיצוב

אשר וגבי זגורי

דן דיין 12, קריית שמונה

א.ג. אדריכלות - אשר וגבי זגורי. שירותי עיצוב ואדריכלות. רח' דן דיין 12 קריית שמונה.

פרטים נוספים
עסק מומלץ

א. שרגא מהנדס בניין

תכנון, יעוץ ופיקוח

רח' הרצל 60/3, קריית שמונה

שרגא אלרום מהנדסים יועצים. תכנון, יעוץ ופיקוח. המשרד ברח' הרצל 60/3 ת"ד 9768 קריית-שמונה. פקס: 04-6941333

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אברג'יל שמוליק

אדריכלות ותכנון ניהול פרוייקטים

רמות נפתלי

שמוליק אברג'יל אדריכלות ועיצוב.תכנון, פיקוח, ניהול פרוייקטים. מושב רמות נפתלי במרום הגליל.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אלימי אדריכלים

מומחים בתכנון וניהול בניה ירוקה

אלימי יובל, אדריכל מומחה בתכנון וניהול בניה ירוקה. תכנון אדריכלי ועיצוב פנים למגורים, צימרים ומבני ציבור. יועץ מוסמך לתכנון אקולוגי ולבניה ירוקה. בואו לתכנן את עתידכם בירוק.

זה העסק שלי

רינת מזרחי

אדריכלות ועיצוב פנים

הרצל 74, קריית שמונה
זה העסק שלי

אינג'ניר

משרד לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים

הירדן 19, קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ספדי סאלח - אדריכלות

תכנון ועיצוב אדריכלי

קריית שמונה

ספדי סאלח - תכנון ועיצוב אדריכלי, תכנון ופיקוח הנדסי, יועץ וממונה בטיחות.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

סיגמה הנדסה - שרון

הנדסה, אדריכלות ועיצוב פנים

ת"ד 384, קריית שמונה

סיגמה הנדסה. תכנון קונסטרוקציות פלדה ובטון ופיקוח עליון. תכנון ועיצוב אדריכלי, הדמיות ממוחשבות. תכנון גגות ומבנים קלים, בניה קלה. קריית-שמונה.

זה העסק שלי

טל כהן הנדסה בע"מ

תכנון. תאום. פיקוח. ניהול פרוייקטים.

שאר ישוב

טל כהן הנדסה בע"מ, תכנון הנדסי, תאום ופיקוח, ניהול וביצוע פרוייקטים. מושב שאר ישוב הגליל העליון.

זה העסק שלי

בן עזרא עדי אדריכלות ועיצוב פנים

ת"ד 11159 ק"ש, שאר ישוב

עדי בן עזרא אדריכלות ועיצוב פנים,

נסיון של 20 שנה בתכנון ועיצוב.

תכנון בניה רגילה ובניה ירוקה,

בהרחבות הקהילתיות, במושבים ובקיבוצים בגליל.

זה העסק שלי

איציק דהן אדריכלות ועיצוב

משרד אדריכלים

מנחם בגין 153, קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אדריכל

קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
123
לדף הקודם
נמצאו 33 עסקים

אדריכלים בצפון, אדריכלים בגליל


מקצוע האדריכלות הוא אחד מהמקצועות החשובים ביותר בעולם הנדל"ן, ללא אדריכל איכותי לא ניתן לבנות מבנים יפים וברמה גבוהה. באיזור הצפון יש אדריכלים רבים העוסקים במגוון תחומים. האדריכלים בצפון הם איכותיים במיוחד, ולראייה - המגוון המרשים של המבנים היפים שיש באיזור הצפון, בערים כמו חיפה, קרית שמונה, נהריה, עכו ועוד.  אם אתם מחפשים אדריכלים בצפון, אתם יכולים להיעזר בשירותים של מידעפון - מדריך העסקים והתושבים בצפון, המאגד בתוכו את מיטב בעלי המקצוע באיזור זה. עוד על אדריכלים בצפון בכתבה הבאה.


מיהם האדריכלים המובילים בצפון?


בין האדריכלים המובילים בצפון, אותם ניתן למצוא במידעפון, ניתן למנות את א. ב. מתכננים, א. ג. אדריכלות ועיצוב, אברג'יל שמוליק - אדריכלות ותכנון, א. עמיר אדריכלות, אלון איציק - אדריכלות, בז אופיר - אדריכלות ועיצוב ועוד. משרדי האדריכלים הללו ומשרדים נוספים באיזורי הגליל העליון והתחתון, הכנרת ורמת הגולן, הם בין המשרדים האחראים על תכנון המבנים, הבתים והדירות שנמצאים באיזור הצפון או שייבנו בעתיד. אם יש לכם צורך באדריכל איכותי, תוכלו להגיע אליו באמצעות מידעפון! 


מהו תפקידם של האדריכלים בגליל?


לאדריכלים בצפון יש תפקיד חיוני בפיתוח של איזור פופולארי זה. תחום האדריכלות הוא תחום מורכב מאוד ולא בכדי הוא נלמד במשך לא פחות מחמש שנים באוניברסיטה! אדריכל טוב צריך להבין הן בהיבטים ההנדסיים של המבנה, הן בהיבטים התכנוניים והן בהיבטים העיצוביים. אדריכל הוא איש מקצוע שמבין גם כיצד לבנות את הבניין, הדירה או הבית הפרטי, וגם כיצד להפוך אותו לנעים, מזמין, נוח ויפה. זוהי משימה לא פשוטה בכלל ולכן כל מי שבונה בית או עוסק בפרוייקט נדל"ני  בצפון, זקוק לשירותים של אדריכל איכותי. תחום האדריכלות משתלב עם תחום עיצוב הפנים וכמובן גם עם תחום ההנדסה, ואת כל בעלי המקצוע הללו ניתן למצוא בקלות באיזור הצפון באמצעות מידעפון. כמובן שכמו בכל תחום מומלץ גם לקבל המלצות חמות אודות איש המקצוע שאתם הולכים לעבוד איתו ולערוך סקר שוק מעמיק על מנת שתוכלו לבחור מבין כמה אופציות שרלוונטיות עבורכם.