עבודות עפר

אחים אלקובי שירותי הובלה ומנוף בע"מ

050-5422695
04-6941170
אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

אחים אלקובי שירותי הובלה ומנוף בע"מ, עבודות מנוף, הובלה ואחסנת מכולות, ביטוח מטען על סחורה בהעברה, פינוי מפעלים, עבודות עפר.

אזור התעשיה הצפוני קריית-שמונה.

אפלבאום ארז ואיציק

כל עבודות העפר והפיתוח

04-6941059
חנה סנש 5, קריית שמונה

אפלבאום ארז ואיציק - כל עבודות העפר והפיתוח. חפירה, חציבה, פיתוח חצרות ומסלעות, בורות ליסודות, ניקוז שטחים, חפירת תעלות למים, ביוב, חשמל ותקשורת, עבודה גם בכלים קטנים, בובקט, חפירה מתחת לבתים, מטאטא כבישים. עבודות שירות לחקלאים.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

דקל שיפוצים ניסים דנינו

קבלן רשום ברשם הקבלנים

04-6950197
קריית שמונה

דקל שיפוצים - ניסים דנינו. קבלן רשום ברשם הקבלנים לשיפוץ והרחבת מבנים. בניה ותוספות, מחיצות גבס, תקרות אקוסטיות, שיפוצים כלליים, פרקטים ופוליש, עבודות עפר ופיתוח. קבלן/מפקח לפירוק ופינוי אסבסט, צמנט ופריך מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

דרדרי אבי עב' עפר, פיתוח שיפוצים ובניה

054-2881224
04-6817295
קריית שמונה

דרדרי אבי עב' עפר ופיתוח, חציבה, בניה ושיפוצים. 36 שנות ותק. מסלעות, צנרת, ביוב ומים, השכרת ציוד הנדסי, השכרת בומג, בובקט ומחפרון.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

זגורי חיים ושלומי עבודות עפר

תשתיות בניה ופיתוח

א.תעשיה ת"ד 798, קריית שמונה

זגורי חיים ושלומי עבודות עפר' תשתיות בניה ופיתוח. צנרת, ביוב, מים. בובקט, מיניבגר ומחפר. אזור התעשיה קריית-שמונה.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

עבודות עפר בקריית שמונה

בכל רחבי הארץ מתבצעות כמעט מדי יום עבודות עפר שונות והמצב בצפון אינו שונה. יש סיבות רבות בגינן יש לבצע עבודות עפר וחשוב מאוד שהחברה אשר מבצעת את העבודות תהיה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. באיזור קריית שמונה והצפון, יש לא מעט חברות המתמחות בתחום של עבודות עפר, וניתן להגיע אליהן באמצעות מידעפון - מדריך העסקים של הצפון. מומלץ להשוות בין החברות השונות, לקבל הצעות מחיר מפורטות, ולבסוף - לבחור בחברה המתאימה ביותר לצרכים הספציפיים שלכם. עוד על עבודות עפר בקריית שמונה והצפון בכתבה הבאה.

מה כוללות עבודות עפר בקריית שמונה? 

עבודות עפר הן עבודות מגוונות מאוד הנפרשות על פני תחומים רבים. יש צורך בעבודות עפר איכותיות על מנת לבנות מבנים חדשים, להרוס מבנים קיימים, לרצף את הדרך או את הכביש, לפנות פסולת מבניין, להתקין קווי מים, ביוב וניקוז, לסלול כבישים וזוהי רשימה חלקית בלבד. חברה העוסקת בתחום של עבודות עפר צריכה להבין בכל הנושאים הללו, ולא פחות חשוב - צריכה לרכוש ציוד המתאים לכל סוגי העבודות (כגון מחפרון, באגר, טרקטורונים ועוד). כאשר יוצרים קשר עם חברה מסויימת, מומלץ לבדוק לעומק מיהם המנהלים ואנשי המקצוע בחברה המבצעת את עבודות העפר ומהי המומחיות שלהם. כדאי לבדוק שכל הציוד של החברה מתוחזק ומטופל באופן שוטף וכי אנשי המקצוע עברו את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע מוצלח של העבודות. בין אם אתם גרים בקריית שמונה, בחיפה, בנהריה או בכל איזור אחר בצפון, במידה ותזדקקו לחברה המבצעת עבודות עפר, תוכלו למצוא אחת כזו בקלות באמצעות השירותים של מידעפון.

אילו חברות עוסקות בעבודות עפר בקריית שמונה?

יש לא מעט חברות באיזור קריית שמונה והצפון העוסקות בתחום של עבודות עפר. במידעפון - מדריך העסקים הפופולארי של הצפון, מופיעות, בין היתר, החברות הבאות - מוצפי חיים עבודות עפר, אברהם שושני עבודות עפר, אדוק דוד - עבודות עפר, אפלבאום ארז ואיציק כל עבודות העפר והפיתוח, דרדרי אבי עבודות עפר, פיתוח שיפוצים ובניה ועוד.

 

עבודות עפר בקריית שמונה | מחפרון בקריית שמונה | התקנת קווי מים בצפון | פינוי פסולת בניין בצפון