מחשבים בצפון

או אם סי מחשבים צפון

חברת המחשבים והסלולר הוותיקה בצפון

04-6997273
מרכז צבי, קריית שמונה

מגוון מע׳ מחשבים, ניידים, מדפסות, טאבלטים וציוד תקשורת. מעבדת תיקונים מקצועית לכל סוגי המחשבים הוותיקה בצפון. שירות תחזוקה וביטוח למשרדים, חברות ומפעלים. מכירת מצלמות של החברות המובילות בעולם. ציוד היקפי משלים לצלמים ולחובבים. ציוד סטודיו ותאורה. שירות והדרכה מקצועית. מגוון טלפונים סלולריים במחירים זולים. כיסויים מגיני זכוכית, רמקולים, בידוריות, אוזניות ממגוון גדול של יצרנים, דיבוריות ועוד...

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

אל פי מחשבים

לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים

04-6903389
מרכז מסחרי בניין צחר, קריית שמונה

אל. פי. מחשבים לאנשים שבאמת אוהבים מחשבים. מחשבים אישיים, נישאים, צורבים, סורקים, מדפסות, תקשורת, מצלמות ותוכנות. מח' מכירות, מחלקת שירות, מצלמות אבטחה, מעבדת קונסולות, מעבדת סלולר. שירות ואיכות ללא תחרות!

פתוח: 09.00-19.00 רצוף, יום ו' 9.00-14.00.

וואי. אן. אס. מחשבים

ASUS מחשבי המותג הטובים בעולם

050-3311119
077-7670056
יעקב מלול 6, קריית שמונה

וואי.אן.אס. מחשבים-שירות מעולם אחר... מעבדת מחשבים, מכירה, ציוד היקפי רחב, מצלמות אבטחה במעגל סגור לבית ולעסק. מחשבים אישיים ונישאים, ציוד נלווה למחשב, רשתות תקשורת. רח' יעקב מלול 6.

י. ד. להב (להב מחשבים)

מחשבים וציוד היקפי בע"מ

04-6938674
א.תעשיה ליד כפר השעשועים, קריית שמונה

להב מחשבים-מכירת מחשבים וציוד היקפי, רשתות תקשורת, תכנון והקמת רשתות תקשורת סיבים אופטיים+נחושת, התקנת שרתים והטמעתם, יעוץ והדרכה, ניהול ואחזקת רשתות ושרתים באתר הלקוח, תכנון, יעוץ והקמת מצלמות אבטחה כולל צפיה מרחוק. מורשה אפל.

אזור התעשיה ליד כפר השעשועים.

מתן הגליל בע"מ

האנשים שהביאו את המיכון לגליל

04-6932395
ד"נ גליל עליון, איילת השחר

מתן הגליל בע"מ, מכירה, השכרה, שירות תיקונים לקופות רושמות וממוחשבות. עמדות לתשלום בכרטיסי אשראי ובשיקים, משקלים אלקטרוניים, פקסמיליות ומכונות צילום, טונרים, ראשי דיו וגלילי נייר לכל סוגי המכונות. נוסד בשנת 1978.

מחשבים בצפון

עולם המחשבים הוא עולם מורכב ויש לו היבטים רבים. החברות העוסקות בתחום המחשבים בצפון הן מגוונות מאוד והתחומים הם רבים. יש חברות העוסקות במכירת מחשבים וציוד היקפי למחשבים, יש כאלה העוסקות בתיקון מחשבים ויש חברות מחשבים העוסקות במכירת אביזרים נלווים למחשבים. באיזור הצפון תוכלו למצוא את כל סוגי החברות הללו ועוד, באמצעות מידעפון- מדריך העסקים של הצפון. עוד על תחום המחשבים בצפון בכתבה הבאה.

אילו חברות העוסקות במחשבים יש בצפון?

במידעפון תוכלו למצוא חברות מחשבים מובילות כדוגמת אל. פי. מחשבים, וואי. אן. אס. מחשבים, י. ד. להב מחשבים וציוד היקפי בע"מ, מ.א. מחשבים, סי. אן. ג'י. מחשבים, טי.אם.אס מחשבים ועוד. החברות הללו הן מובילות בתחומן ועוסקות במגוון נושאים. בחלק מהחברות ניתן פשוט לרכוש מחשבים איכותיים מסוגים שונים וגם ציוד היקפי ומצלמות. באחרות ניתן לתקן מחשבים במעבדות המחשבים האיכותיות ויש גם חברות העוסקות במכירת ציוד נלווה כמו סוללות, מדפסות, צורבים, סורקים, תוכנות ועוד. למעשה, כמעט כל דבר שתחפשו באיזור הצפן בתחום המחשבים תוכלו למצוא ובקלות, בין אם אתם גרים בחיפה, קרית שמונה, עכו, טבריה, בגליל העליון או באיזור רמת הגולן.

מדוע צריך חברות מחשבים בצפון?

כיום, כמעט לכל משפחה יש מחשב ולעיתים גם כמה מחשבים. בשנים האחרונות רבים משתמשים במחשבים ניידים וכמעט בכל בית יש גם מחשב נייח. כל המחשבים הללו זקוקים לתחזוקה, ואין זה משנה היכן אתם גרים - בדרום, בצפון או במרכז. מכיוון שבאיזור הצפון גרים אנשים רבים, יש גם מחשבים רבים והצורך בחברות העוסקות במחשבים הולך וגדל עם השנים.

באמצעות מידעפון - מדריך העסקים של הצפון, המאגד בתוכו את מיטב העסקים באיזור זה (ובהם גם חברות המחשבים המובילות), תוכלו למצוא כל שירות שתזדקקו לו בעולם המחשבים, בין אם המדובר ברכישת מחשב, תיקון מחשב, שדרוג מחשב או רכישת ציוד נלווה למחשב שלכם. בתחום כה תחרותי מומלץ כמובן לערוך סקר שוק מקיף ומעמיק, להשוות מחירים וללכת על החברה האיכותית ביותר אשר השירות שלה הוא ברמה גבוהה והמחירים שלה הם נמוכים באופן יחסי.

מידעפון מדריך העסקים של הצפון מאפשר לכם למצוא את כל קטגוריות העסקים בצפון. מבין קטגוריות העסקים בגליל העליון תוכלו למצוא את קטגורית מחשבים בצפון. בקטגורית מחשבים בצפון תוכלו למצוא את כל חנויות המחשבים בצפון, חנויות מחשבים בקרית שמונה, חנויות מחשבים בגליל העליון. מבין חנויות המחשבים הקיימות בצפון תוכלו למצוא את אל.פי (LP) חנות מחשבים מובילה בצפון הנמצאת בקריית שמונה במרכז המסחרי. חנות מחשבים נוספת הנמצאת בקריית שמונה, סי.אן.ג'י (CNG) ווי.אן.אס (YNS) חנות מחשבים בקריית שמונה, י.די להב חנות מחשבים בשדה אליעזר, פיסי ג'י וחנויות מחשבים נוספות בצפון. בחנויות המחשבים הללו תוכלו למצוא ציוד נלווה למחשבים, מחשבים בצפון, אייפון בצפון, אייפד בצפון, מסכי מחשב בצפון ומוצרי מחשב בצפון ובגליל העליון. מידעפון מדריך עסקים בצפון מאגד את כל חנויות המחשבים בצפון, חנויות מחשבים בקריית שמונה וחנויות מחשבים בגליל העליון.