מיזוג אויר

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 9 עסקים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

גבי קירור

שירות ותיקונים

רסקו 90, קריית שמונה

גבי קירור שירות תיקונים ליחידות מיזוג אוויר בקריית שמונה. מספק שירות תיקון מקררים ביתיים ומסחריים, תיקון מקפיאים וחדרי קירור והקפאה. בנוסף גבי קירור מתמחה בתיקון מזגנים בגליל העליון ומעניק שירות תיקון מזגנים מקצועי ואמין. ממוקם ברסקו 90 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

קור גל. ירון בן יאיר 18 שנות נסיון

קרור, מזגנים, מכירה, התקנה ושירות

הוורדים 6/2, קריית שמונה

ירון מיזוג אויר-קור גל. מורשה כל החברות. שירות, מכירה והתקנה לפרטיים ולתעשיה.

18 שנות נסיון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

קירור מ.מ. מוריס ממן

הנדסאי חשמל

אחד העם 45, קריית שמונה

קירור מ.מ. מוריס ממן הנדסאי חשמל. שירות ותיקון מקררים ביתיים, מסחריים ומזגנים. תכנון ובניית מתקני קירור, חדרי קירור והקפאה, מתקני מים קרים, ביצוע עבודות חשמל.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

בראל יריב חשמלאי

עבודות חשמל ומיזוג אויר

קריית שמונה

בראל יריב חשמלאי - עבודות חשמל ומיזוג אויר. קבלן רשום מס' 26466. מורשה מתח גבוה.

סוכן מורשה עולם המיזוג. קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א. אמפר - שירות מהקיבוץ

מעבדה אזורית בקיבוץ

א. אמפר - שירות מהקיבוץ. מעבדה אזורית בקיבוץ. שירותי מיזוג אויר וקירור. תיקון מכונות כביסה, כרטיסי אלקטרוניקה לתעשיה. אמינות ואחריות. קיבוץ שניר הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אילן - מקור הקירור והמיזוג

עבודה אחראית עם צוות מקצועי

שירותי קירור, מיזוג אויר ואיוורור, יעוץ, מכירה והתקנות מזגנים, מכירת מקררים ומקפיאים ביתיים ומסחריים, חדרי הקפאה ומקררים ביתיים.

צוות מקצועי.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א.ד. אחזקות חשמל

אבי דדון הנדסאי חשמל

קריית שמונה

אבי דדון הנדסאי חשמל. א. ד. אחזקות חשמל.

תכנון וביצוע עבודות חשמל, תעשיה, פיקוד ובקרה, מגורים, צימרים, גופי חימום, הגדלת חיבורי חשמל לבתים. אמינות, מקצועיות ושירות מהיר 24 שעות ביממה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

וסרמן מיזוג אויר וקירור

תכנון ובניית מתקני קירור

קריית שמונה

וסרמן מיזוג וקירור. שירות ותיקון למקררים ביתיים ומסחריים, מזגנים. תכנון ובניית מתקני קירור, חדרי קירור והקפאה, תיקון דודי שמש וחשמל. עבודה אחראית ומקצועית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

עם הזרם - עמירם

חברה לשירותי חשמל בע"מ

ראש פינה

עם הזרם-חברה לשירותי חשמל בע"מ. ביצוע כל עבודות החשמל. אחזקת מתקנים במתח גבוה, תעשיה, עבודות רשת, הגדלת חיבור, בניין, בקרים מתוכנתים, התקנת אזעקות, מערכות גילוי אש ועשן, אחזקת חשמל בקיבוצים, עבודות קירור ומיזוג. בהנהלת עמירם ראש-פינה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 9 עסקים

קירור ומיזוג אויר בצפון

ישראל היא מדינה חמה במיוחד, וגם באיזור הצפון, יש צורך מדי פעם בהפעלת מזגן, על מנת לקרר את הבית. כיום, כמעט בכל בית בישראל יש מזגן, אך חשוב מאוד לשמור על התקינות של המזגן בבית או במשרד, אם רוצים שהוא יפעל בצורה טובה בימים החמים של הקיץ. אם אתם מחפשים איש מקצוע איכותי בתחום או חברה העוסקת בתחום של קירור ומיזוג אוויר, תוכלו למצוא לא מעט כאלה באיזור הצפון, באמצעות מידעפון. עוד על קירור ומיזוג אויר בצפון בכתבה הבאה.

מי צריך קירור ומיזוג אויר בצפון?

כל מי שרוצה לרכוש מזגן או מי שיש לו מזגן המצריך תיקון או שדרוג, צריך לאתר אנשי מקצוע איכותיים העוסקים בתחום זה. טיפול במזגן הוא מקצוע לכל דבר ויש ללמוד את התחום לעומקו על מנת להתמחות בו. איש מזגנים טוב הוא נכס אמיתי, ולכן אם אתם יוצרים קשר עם איש מקצוע שכזה - שמרו עליו מכל משמר! אמנם באיזור הצפון פחות חם בדרך כלל מאשר בדרום או במרכז, אך גם בערים כמו קריית שמונה, חיפה, עכו, נהרייה ואף ביישובים קטנים ומרחוקים יותר, יש צורך בחודשי הקיץ במזגן ולעיתים אפילו גם באביב. יש גם משפחות המשתמשות במזגן על מנת לחמם את הבית, ולכן יש צורך במזגן תקין במשך רוב ימות השנה. חברות העוסקות בקירור ומיזוג אויר בצפון, עוסקות בדרך כלל במכירה של מזגנים וגם בהתקנה ותיקון של מזגנים מכל הסוגים. על מנת להגיע לחברות המובילות בישראל העוסקות בתחום, ניתן להיעזר בשירותים הנהדרים של מידעפון.

קירור ומיזוג אויר בצפון - עסקים מובילים

במידעפון, המדריך הפופולארי של העסקים המובילים באיזור הצפון, תוכלו למצוא אנשי מקצוע מעולים וגם עסקים, העוסקים בתחום המבוקש של קירור ומיזוג אוויר. בין העסקים המופיעים במידעפון, ניתן למנות את הבאים - אילן - מקור הקירור והמיזוג, אליקור מיזוג אויר מכירת מזגנים, התקנה ושירות, בונן קור קירור ומיזוג אויר, וסרמן מיזוג אויר וקירור, גבי קירור ועוד. חשוב לציין כי בתחום כה מבוקש, התחרות היא גבוהה, ולכן כדאי מאוד להשוות מחירים, לקבל המלצות ולבצע סקר שוק, לפני שבוחרים עם איזו חברה לעבוד.


מיזוג אוויר בקריית שמונה | מזגנים בקריית שמונה | התקנת מזגן בצפון | טכנאי למזגן בקריית שמונה | מיזוג אוויר בצפון