*עיצוב עמוד פסייבוק עיסקי במידעפון

facebook

עמוד פייסבוק עסקי
כיום, אחד הכלים השיווקיים החזקים לעסק, הוא בניית אתר עיסקי בפייסבוק. בהתחשב בכך שפייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה והפופולרית ביותר בעולם. בישראל, מידי יום, כשלושה מיליון משתמשים בפייסבוק. בניית עמוד עסקי בפייסבוק היא לא פחות חשובה מבניית אתר רשמי לעסק. פייסבוק הוא אחד הכלים החזקים היום ליצירת קהל לקוחות פוטנציאליים, שימור הלקוחות הקיימים וקידום העסק באופן יעיל, מהיר ובעלויות נמוכות. יותר ויותר חברות ועסקים קטנים וגדולים, משקיעים בעיצוב ובניית עמוד פייסבוק עסקי .

בידקו - האם העסק שלכם מופיע בפייסבוק? יש לכם עמוד עסקי בפייסבוק - האם הוא מיוצג בצורה הטובה ביותר לקידום העסק?
עמוד עסקי בפייסבוק מאפשר לעסק לשווק מוצרים ושירותים, לקבל חוות דעת מהלקוחות ולהגדיל באופן משמעותי את החשיפה למוצריו ולשמור על קשר רציף עם קהל הלקוחות שלו תוך יצירת קהל חדש. בניית עמוד פייסבוק עסקי עבור העסק שלך היום הוא חובה! והקמת עמוד פייסבוק עסקי לא יכולה לבוא ללא עיצוב. מהרגע שהלקוח לחץ like הוא יתעדכן אטומטית בכל פרסום עתידי, תוכן ומבצעים שיפורסם בעמוד העסקי שלכם. למעשה הלקוח נגיש והתקשורת עימו ישירה.

facebook_web

צעדים בפתיחת חשבון עסקי בפייסבוק - שם העמוד העיסקי שלך:
שם העמוד צריך לקלוע ולהיבדל לתחום העסק שלך (מומלץ לרשום את שם העסק) לאחר שתקבל מעל 200 like לפרופיל לא יהיה ניתן לשנות את השם.

עיצוב העמוד העסקי:
חשוב להשקיע מחשבה בעיצוב תמונת הפרופיל העסקי שלכם, תמונת הפרופיל צריכה להיות מתאימה וממוקדת לעסק שלך.  פרופיל טוב יתפוס את הגולש להמשיך ולעיין בפרופיל העסק, יעודד אותו ללחוץ על like. מומלץ שבתמונת הפרופיל יופיע לוגו וטלפון העסק, כדאי כל כמה זמן להחליף ולעדכן תמונת פרופיל.

מהו עמוד פרופיל מוצלח?
העמוד העיסקי הוא כרטיס הביקור הווירטואלי שלך! הוא חייב למשוך את עין הגולשים כמה שיותר בעיצוב מעניין, נגיש, נוח וידידותי למשתמש, להזין מילות מפתח וטקסט לקידום, כך יהיה קל יותר למצוא אותך גם בפייסבוק וגם במנועי החיפוש הפופולריים, יותר תוכן = קידום בגוגל!

עיצוב ובניה נכונה בעמוד העסקי בפייסבוק:

עיצוב איכותי יקבל יותר תגובות, וגם כמובן – לסגור עסקאות.
פייסבוק מאפשר לך להזמין את החברים שלך, שיוך קטגוריה וסיווג המתאימים לעסק, עדכון והוספה בלתי מוגבלת של תכנים, קטעי וידאו, אלבומים, גלריות ועוד...
כך תוכלו להגדיל באופן משמעותי את מעגל הלקוחות שלך.

אנחנו במידעפון מציעים לך -
בניה
ועיצוב דף פייסבוק עסקי בעלות של 850 ש"ח, כולל הדרכה וליווי ראשוני
במידה ויש לך פייסבוק עסקי, נוכל לשדרגו בעלות 300 ש"ח.

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.