נגריות בצפון

נגריית מטבחי ליאלו

מטבח אנגלי קלאסי

04-6942065
אזור תעשיה דרומי, קריית שמונה

מטבחי ליאלו בעיצובו של האדריכל ומעצב הפנים שמואל חסין. מטבחים אנגליים קלאסיים. מתקבלות הזמנות במחירים המתאימים לכל כיס. תצוגה מרהיבה במקום, כל סוגי המטבחים.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

נגריית מטבחי מיכאלו (המרהט)

חנניה דנינו

052-8762620
04-6902842
אזור התעשיה, קריית שמונה

נגריית המרהט (מטבחי מיכאלו) - חנניה דנינו. מטבחים וריהוט פנים לבית בעבודת יד. אזור תעשיה דרומי קריית-שמונה. כנסו לעמוד הפייסבוק שלנו.

נגריית שיק בע"מ

מטבח לכל חלום...

052-2475771
04-6817966
אזור התעשיה הצפוני - ליד המובילים, קריית שמונה

נגריית שיק בע"מ - תצוגת מטבחים חדשה במשכננו החדש, אזור תעשיה צפוני (ליד המובילים) קריית-שמונה.

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו

קורת רוח - נגרות

עבודות עץ

054-4269767
04-6950297
בית הלל

קורת רוח עבודות עץ מיוחדות, ריהוט, מטבחים, ודלתות כניסה. רנן מושב בית הלל הגליל העליון.

רהיטי אחים כהן ראובן ובניו

04-6934485
אזור התעשיה, חצור הגלילית

רהיטים בהזמנה אישית, חדרי שינה, חדרי ילדים, מזנונים, ספות, ספריות ועוד. 

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

נגריות בצפון

יש לא מעט נגריות מצויינות באיזור הצפון, עליהן ניתן לקבל מידע במידעפון - מדריך העסקים של הצפון, למשל - נגריית עץ הדעת, אסיינדה, מטבחי ליאלו, מטבחי מיכאלו, נגריית פתאלי, נגריית שיק, נגריית אשר, נגריית שקד, שיש הקרייה, פרץ משה, נגריית הגדר הטובה - ניר זמיר, ועוד. כל הנגריות הללו ונגריות נוספות באיזור, משרתות את כל היישובים באיזור הצפון, החל בערים הגדולות כמו חיפה, עכו, נהריה וקריית-שמונה, ועד ליישובים קטנים ומרוחקים יותר באיזור הכנרת, רמת הגולן והגליל העליון. תחום הנגרות הוא תחום אשר הולך ומתפתח בישראל בשנים האחרונות, ויש בארץ בכלל ובאיזור הצפון בפרט, בעלי מקצוע  רבים ואיכותיים העוסקים בתחום. מידעפון מקל עליך במציאת הנגרים הטובים ביותר בגליל העליון והצפון.

מדוע צריך נגרים בצפון?

הצורך בנגרים בצפון הוא גדול למדי, גם בגלל הכמות של האנשים הגרים בצפון וגם בגלל שלל העסקים והאטרקציות לתיירים הקיימים בכל האיזור. בצפון יש לא מעט צימרים, בתי מלון, בתי הארחה ומגוון רחב של עסקים נוספים שמטרתם להפוך את השהות של המבקרים ומטיילים בצפון לנעימה ומהנה ככל האפשר. כל העסקים הללו צריכים רהיטים איכותיים, ארונות, מדפים, שולחנות ואביזרים נוספים, אשר דורשים לעיתים טיפול ותיקון. לשם כך יש את הנגריות בצפון, אשר מבצעות את כל הנדרש עבור תושבי האיזור ובעלי העסקים.

כיצד יש לבחור נגריות בצפון?

בכל תחום בו בוחרים בעל מקצוע, יש חשיבות רבה למחקר המקדים שתבצעו. כך גם בבחירת נגריות בצפון. מידעפון - מדריך העסקים של הצפון, מאגד בתוכו את בעלי המקצוע המובילים באיזור, וניתן באמצעות מידעפון, להגיע אל העסקים המובילים ואף להשוות ביניהם. כאשר בוחרים נגר, יש חשיבות רבה ליכולת המקצועית לו, לניסיון שלו בתחום וכמובן גם לרמת המחירים שהוא גובה. יש נגרים הפועלים באופן עצמאי ויש נגרים העובדים כשכירים של נגריות גדולות. בין אם החלטתם לעבוד עם נגר עצמאי או נגרייה גדולה, סקר השוק שתעשו וההמלצות שתקבלו, יוכלו למנוע מכם עוגמת נפש... אם אתם רוצים גם להגיע אל הנגריות הטובות ביותר וגם לחסוך לעצמכם מאות ולעיתים אף אלפי שקלים, מומלץ להשוות מחירים, להתייעץ עם מכרים ומקורבים ולהיעזר בשירותים של מידעפון.