טכנאי מזגנים קריית שמונה

המזגן שבק חיים בשיא החום? החורף הישראלי קשה השנה ואתם זקוקים לעוד חימום בבית? אתר מידעפון איגד עבורכם את כל טכנאי המזגנים בקריית שמונה על מנת שתוכלו למצוא את טכנאי המזגנים אמין ומקצועי שיתקין עבורכם מזגן בבית או במשרד. כיום ישנם סוגים שונים של מזגנים, הדורשים התקנה שונה ומותאמת לחלל בו מתקינים את המזגן, לסוג הקיר עליו מתקינים ועוד. מעבר להתקנת מזגנים בקריית שמונה טכנאי מזגנים מתקנים מזגנים במקרה שהם לא עובדים כראוי. אם נתקלתם בתקלה כלשהי במזגן שלכם, באתר מידעפון תמצאו מגוון רחב של טכנאי מזגנים בקריית שמונה שיוכלו להגיע לביתיכם ולתקן את התקלה במזגן במהירות וביסודיות. בחירת טכנאי מזגנים מקצועי ואמין יכולה להיות משמעותית ולחסוך לכם הרבה כסף על תיקון תקלות חוזרות. לכן אתר מידעפון מציג עבורכם טכנאי מזגנים מומלצים שיעניקו לכם שירות הוגן ומסור וכמובן ברמה גבוהה. תקלה במזגן יכולה להיות ברכיבים שונים, בין אם מדובר בפילטר מלוכלך, תקלה במנוע, מחסור בגז ועוד דרוש טכנאי מזגנים מקצועי לתיקון הבעיה.

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 9 עסקים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

גבי קירור

שירות ותיקונים

רסקו 90, קריית שמונה

גבי קירור שירות תיקונים ליחידות מיזוג אוויר בקריית שמונה. מספק שירות תיקון מקררים ביתיים ומסחריים, תיקון מקפיאים וחדרי קירור והקפאה. בנוסף גבי קירור מתמחה בתיקון מזגנים בגליל העליון ומעניק שירות תיקון מזגנים מקצועי ואמין. ממוקם ברסקו 90 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

קירור מ.מ. מוריס ממן

הנדסאי חשמל

אחד העם 45, קריית שמונה

קירור מ.מ. מוריס ממן הנדסאי חשמל. שירות ותיקון מקררים ביתיים, מסחריים ומזגנים. תכנון ובניית מתקני קירור, חדרי קירור והקפאה, מתקני מים קרים, ביצוע עבודות חשמל.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

עם הזרם - עמירם

חברה לשירותי חשמל בע"מ

ראש פינה

עם הזרם-חברה לשירותי חשמל בע"מ. ביצוע כל עבודות החשמל. אחזקת מתקנים במתח גבוה, תעשיה, עבודות רשת, הגדלת חיבור, בניין, בקרים מתוכנתים, התקנת אזעקות, מערכות גילוי אש ועשן, אחזקת חשמל בקיבוצים, עבודות קירור ומיזוג. בהנהלת עמירם ראש-פינה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א.ד. אחזקות חשמל

אבי דדון הנדסאי חשמל

קריית שמונה

אבי דדון הנדסאי חשמל. א. ד. אחזקות חשמל.

תכנון וביצוע עבודות חשמל, תעשיה, פיקוד ובקרה, מגורים, צימרים, גופי חימום, הגדלת חיבורי חשמל לבתים. אמינות, מקצועיות ושירות מהיר 24 שעות ביממה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

בראל יריב חשמלאי

עבודות חשמל ומיזוג אויר

קריית שמונה

בראל יריב חשמלאי - עבודות חשמל ומיזוג אויר. קבלן רשום מס' 26466. מורשה מתח גבוה.

סוכן מורשה עולם המיזוג. קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

וסרמן מיזוג אויר וקירור

תכנון ובניית מתקני קירור

קריית שמונה

וסרמן מיזוג וקירור. שירות ותיקון למקררים ביתיים ומסחריים, מזגנים. תכנון ובניית מתקני קירור, חדרי קירור והקפאה, תיקון דודי שמש וחשמל. עבודה אחראית ומקצועית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אילן - מקור הקירור והמיזוג

עבודה אחראית עם צוות מקצועי

שירותי קירור, מיזוג אויר ואיוורור, יעוץ, מכירה והתקנות מזגנים, מכירת מקררים ומקפיאים ביתיים ומסחריים, חדרי הקפאה ומקררים ביתיים.

צוות מקצועי.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א. אמפר - שירות מהקיבוץ

מעבדה אזורית בקיבוץ

א. אמפר - שירות מהקיבוץ. מעבדה אזורית בקיבוץ. שירותי מיזוג אויר וקירור. תיקון מכונות כביסה, כרטיסי אלקטרוניקה לתעשיה. אמינות ואחריות. קיבוץ שניר הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

קור גל. ירון בן יאיר 18 שנות נסיון

קרור, מזגנים, מכירה, התקנה ושירות

הוורדים 6/2, קריית שמונה

ירון מיזוג אויר-קור גל. מורשה כל החברות. שירות, מכירה והתקנה לפרטיים ולתעשיה.

18 שנות נסיון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 9 עסקים

אתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגד עבורכם את כל המידע אודות טכנאי מזגנים בקריית שמונה. בין אם אתם זקוקים לטכנאי מזגנים להתקנת מזגן ובין אם אתם מחפשים טכנאי לתיקון מזגן בקריית שמונה תמצאו מגוון של טכנאי מזגנים שיעניקו לכם שירות מצוין. אתר מידעפון מכיל טכנאי מזגנים בקריית שמונה שמעניקים שירות תיקון מזגנים והתקנת מזגנים בגליל העליון ובצפון.


רכשתם מזגן חדש? תתחדשו! עכשיו הגיע הזמן לבחור איש מקצוע שיתקין עבורכם את המזגן. ישנם סוגים שונים של מזגנים, מזגן מיני מרכזי בעל איזור בקרה אחד שדרכו ניתן לשלוט על הפונקציות השונות והטמפרטורה, והוא מפוצל ברחבי הבית בין החדרים השונים.


מזגן עילי התלוי על קיר החדר והוא הפתרון המעולה לחימום או קירור חדרים קטנים עד בינוניים. מזגן עילי מאפשר שליטה פרטית של המשתמש בו בשונה ממזגן מיני מרכזי שהוא פועל על כל החדרים באותה הגדרה.


סוג נוסף של מזגן הוא מזגן רצפתי שממוקם בחלק התחתון של קיר החדר, מזגן רצפתי יכול לתאים לקירור או חימום חלל גדול יותר מאשר מזגן עילי.


לאחר שסקרנו את סוגי המזגנים, ניתן לראות שלשם התקנת מזגן דרוש טכנאי מזגנים מוסמך המכיר את סוגי המזגנים השונים עד הרכיב הקטן ביותר על מנת להתקין את המזגן בצורה מקצועית ונכונה.


מעבר להתקנת מזגנים, טכנאי מזגנים בקריית שמונה עוסק גם בתיקון מזגנים. אם יש לכם תקלה כלשהי במזגן בבית או במשרד, פנו לטכנאי מזגנים מקצועי דרך אתר מידעפון והזמינו אותו אליכם לבדיקת התקלה.


טכנאי מזגנים מגיע עד בית הלקוח ומבצע בדיקה של המזגן על מנת להבין את גורם התקלה. לתקלות במזגנים יכולים להיות גורמים שונים כגון מחסור בגז, פילטר מלוכלך, צינור מים סתום, תקלה חשמלית, תקלה ביחידת הבקרה ועוד. טכנאי מנוסה יידע לאתר את גורם התקלה באופן מדויק ובהתאם לחומרת התקלה לקבוע את הפיתרון. בין אם לתקן את התקלה במקום, לקנות חלק חילוף כלשהו ועוד.


באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון תמצאו טכנאי מזגנים בקריית שמונה שישמחו להעניק לכם שירות מצוין בהתקנת מזגנים חדשים או תיקון מזגנים בקריית שמונה.