הובלות בצפון

אברהמי הובלות

המרכז הגדול להובלה יבשתית

050-8855666
04-6943675
אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

הובלות אברהמי - המרכז הגדול להובלה יבשתית. ביטוח מטען. הובלת חומרים מסוכנים, הובלת קונטיינרים במשאיות ובסמיטריילרים, הובלה במשאיות חלוקה עם דלת הידראולית, העברת דירות עם צוות מקצועי, הובלת מטען רחב וגבוה.

אומן הובלות קצרין והגולן

העברת דירות לכל הארץ

אומן הובלות קצרין והגולן. העברת דירות, משרדים ומפעלים לכל הארץ. פירוק והרכבת רהיטים, אריזה ואיחסון.

אחים אלקובי שירותי הובלה ומנוף בע"מ

050-5422695
04-6941170
אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

אחים אלקובי שירותי הובלה ומנוף בע"מ, עבודות מנוף, הובלה ואחסנת מכולות, ביטוח מטען על סחורה בהעברה, פינוי מפעלים, עבודות עפר.

אזור התעשיה הצפוני קריית-שמונה.

הובלות קסלסי סעדיה בע"מ

שירותי הובלות כלליות

050-3353330
04-6959122
אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

קסלסי סעדיה בע"מ שירותי הובלות כלליות, הובלת מכולות ומטענים כלליים, הובלת חומרים מסוכנים (באישור משרד התחבורה), ביטוח מטען על סחורות בהעברה. אזור תעשיה צפוני קריית-שמונה. הובלות בצפון, הובלות בקריית שמונה.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

מ.ע.ל. שירותי גרירה

שירות לכל הארץ

053-5759933
04-6903922
קריית שמונה

מ.ע.ל. שירותי גרירה לכל הארץ -

הובלת מחפרונים, כלי רכב פרטי ומסחרי,

כלים חקלאיים. קריית-שמונה.

ליאור-057-5759933,

ערן - 057-5738785.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק

הובלות בצפון 

בכל האיזורים בארץ יש ביקוש גדול לחברות הובלות ואיזור הצפון אינו שונה בכך. מבין כל בעלי המקצוע בצפון, המובילים הם בין המבוקשים ביותר, מכיוון שכמעט מדי יום אנשים בקרית שמונה, טבריה, עכו, איזור הגליל העליון, איזור הכנרת ואיזורים נוספים בצפון, עוברים דירה או מחליפים משרד. לכן, כל מי שמחפש הובלות בצפון, כדאי שידע כי המבחר בתחום זה הוא גדול ואיכותי. תחום ההובלות נחשב לתחום תחרותי במיוחד ובכל רחבי הארץ - במרכז, בצפון ובדרום, יש אין ספור חברות הובלות אשר מתחרות ביניהן. חברת הובלות שתעניק ללקוחותיה שירות איכותי, יעיל ואדיב יותר, תשאיר בדרך כלל את המתחרות מאחור. כל מי שמחפש מובילים בצפון יכול להיעזר במידעפון - מדריך העסקים של הצפון.

אלו סוגי הובלות יש בצפון?

בצפון הארץ יש סוגים רבים של הובלות מכיוון שעולם ההובלות הוא מגוון למדי. לכל אדם או משפחה יש צרכים אחרים ולכן כל חברת הובלות צריכה להתמחות בכל סוגי ההובלות, בין אם המדובר בהובלות קטנות, הובלות של פריט בודד, הובלות בסדר גודל בינוני וכמובן - הובלות של דירות שלמות מעיר לעיר או באותו היישוב. יש כמובן גם הובלה של פריטים ייחודיים אשר נדרשת לה מומחיות כמו הובלת פסנתרים, הובלות כספות ועוד. לעיתים יש צורך במנוף או באביזרים נוספים, וחברת הובלות בצפון שלא רוצה להפסיד לקוחות, צריכה להיות מוכנה להכל!

הובלות בצפון - דגשים חשובים

כל מי שבוחר חברת הובלות בצפון, צריך לשים לב לכמה נקודות חשובות ובהן - המחיר של ההובלה, הניסיון של בעלי המקצוע שמבצעים את העבודה, היחס של המנהלים ללקוחות (החל משיחת הטלפון הראשונה), הדרך בה מוגשת הצעת המחיר וכמובן - הוותק והמוניטין של חברת ההובלות. כמו בכל תחום (ובמיוחד בתחום ההובלות הכה תחרותי), מומלץ לערוך סקר שוק מעמיק על מנת להשוות מחירים ולהוזיל עלויות.

מידעפון - מדריך העסקים של הצפון מאגד בתוכו את מיטב בעלי המקצועות בצפון, ביניהם גם חברות הובלות איכותיות כגון אברהמי הובלות, המובילים בהנהלת יפה ומאיר זגורי, אחים אלקובי שירותי הובלה, הובלות קסלסי סעדיה, כפיר מוביל ועוד.