מוסכים להכנה לטסט שנתי

את הטסט השנתי מבצעים במכון רישוי מורשה ובמהלכו בוחן מטעם המכון בודק מנגנונים שונים ברכב שלכם על מנת לאשר את תקינותו לנסיעה בטוחה על הכביש. ביניהם בדיקת התאורה והאיתותים, ההגה, מערכת בלימה, מגבים, מצב הצמיגים ועוד. במידה ונמצאה תקלה באחת מהבדיקות שברשימה, הרכב נכשל בטסט, ובעל הרכב נדרש לתקן את התקלה במוסך, לשלם אגרה נוספת עבור טסט נוסף ולחזור לטסט חוזר.


כדי להימנע מכל החלק האחרון שדורש הקדשת זמן נוסף וכסף, תוכלו לבצע הכנה לטסט במוסך בקריית שמונה. מוסכים המציעים שירות הכנה לטסט, מבצעים את כל בדיקות הרכב כמו הבוחן מטעם מכון הרישוי על מנת לאתר את התקלות מראש ולתקן אותן במידת הצורך כך שתגיעו לטסט בביטחון מלא שהרכב שלכם תקין. שימו לב שעל מנת לעבור טסט שנתי אתם נדרשים להביא מסמכים כגון רישיון רכב מקורי ועוד.


בחרו לכם מוסך מתוך מבחר מוסכים בקריית שמונה המעניקים שירות הכנה לטסט השנתי. מוסך דמרי באיזור התעשייה הדרומי בקריית שמונה יוכל להעניק לכם הכנה למבחן השנתי לרכב, כמו גם מוסך מלכיה בקיבוץ מלכיה בגליל העליון, מוסך אור הצפון בקריית שמונה ועוד.


לכל המוסכים בקריית שמונה לחצו כאן >


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.