מרפאת שיניים בקרית שמונה

בקריית שמונה תוכלו להנות ממגוון רחב של מרפאות שיניים המציעות טיפולי שיניים בסוגים שונים לכל הקהלים. באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגדנו עבורכם את כל מרפאות השיניים בקריית שמונה על מנת שתוכלו לבחור את מרפאת השיניים הטובה ביותר עבורכם ולהנות מטיפול שיניים מקצועי על ידי מיטב רופאי השיניים. בקריית שמונה תוכלו להנות הן ממרפאות שיניים פרטיות כגון מרפאת השיניים של ד"ר דרור שפניר, מרפאת השיניים שירותי בריאות השן, מרפאת שן הגליל ועוד והן ממרפאות שיניים של קופות החולים כגון מרפאת כללית סמייל, רפואת שיניים מאוחדת ועוד. קרית שמונה מציעה היצע רחב של מרפאות שיניים המעניקות שירותי טיפולי שיניים לכל איזור הגליל העליון והצפון. באתר מידעפון תוכלו למצוא מרפאת שיניים בקריית שמונה שתשמח להעניק לכם את טיפול השיניים הטוב ביותר בין אם אתם זקוקים לסתימה בשן, עקירת שיניים, השתלת שיניים, טיפול שורש ועוד. באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון תוכלו להנות מהרשימה המלאה של מרפאות השיניים בקריית שמונה על מנת שתוכלו להזמין תור למרפאת שיניים בקריית שמונה במהירות ובקלות דרך האתר!

לדף הבא
123
לדף הקודם
נמצאו 23 עסקים
פרטים נוספים
זה העסק שלי

מרפאת שיניים שיני און - דר' יוסף

רופאים מומחים

רסקו 54-55-56, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה שיני און. השתלות ואורתודונטיה ע"י רופאים מומחים. עובדים עם חברות הביטוח שילוח, דקלה, מגדל, מנורה ולאומית. כתובתנו החדשה: מרכז רסקו צמוד לבי"ס לנהיגה מרכבה

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים שדה אליעזר, מרפאת שיניים מטולה

שדה אליעזר

דר' פח'ראלדין וסאם מנהל את מרפאות השיניים בשדה אליעזר ובמטולה. שיקום הפה, טיפול בילדים, כירורגיה ושתלים, אורתודונטיה, הלבנה. יעוץ חינם. הסכם עם חברות הביטוח הפניקס והראל. טיפול גם בק.שמונה. שדה אליעזר ומטולה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים דר' אבו סאלח אחמד

נוסדה בשנת 1987

מ.מסחרי כ.צה"ל 100, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה בהנהלת דר' אבו סאלח אחמד. במרפאה ציוד לצילום פנורמי. אורתודונטיה, כירורגיה, פריודנתיה, שתלים, רופא ילדים. טיפול בגז צחוק למבוגרים ולילדים. הסכם עם חברות הביטוח: דיקלה, מנורה, מגדל, פניקס, כלל והראל. הסכם עם קופ"ח לאומית. 

קבלה ימים א'-ה' 10:00-14:00, 15:00-18:00

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים שן הגליל בע"מ

דר' דעבוס פאיז

הירדן 18 ת"ד 914, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה שן הגליל בע"מ - דר' דעבוס פאיז. מרכז רפואי מקיף לבריאות השיניים. שיקום, אסתטיקה, שיננית, שתלים, רפואת ילדים, אורתודונטיה. מרפאה בהסכם עם מבוטחי מכבי מגן כסף, מגן זהב ומגן מכבי שלי.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים יפתח

כירורגיה ושתלים

מרפאת שיניים יפתח, מרפאת שיניים בגליל העליון המעניקה שירותי רופא שיניים ושיננית. כירורגיה ושתלים ע"י כירורג מומחה, טיפול בילדים ובמבוגרים עם ציוד חדיש. יחס אישי ומקצועי. קיבוץ יפתח גליל עליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שן אור

מרפאת שיניים עם צוות רופאים מומחים

מרכז צבי מעל סונול, קריית שמונה

מרפאת שיניים שן אור, מרפאת שיניים בקריית שמונה המציעה טיפולי שיניים מותאמים אישית לכל לקוח על ידי צוות רופאי שיניים מומחים בקריית שמונה. טיפולי שיניים מומחים לכל תושבי הגליל העליון עם ליווי אישי ומקצועי. ממוקמת במרכז צבי קריית שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים השן הבריאה

דר' ספדי מג'ד

קניון 8 סנטר, קריית שמונה

מרפאת שיניים השן הבריאה, מרפאת שיניים בקריית שמונה בהנהלת דר' ספדי מג'ד. המרפאה מתמחה בטיפולי השתלות שיניים על ידי רופאי שיניים מומחים בקריית שמונה, טיפולי אורתודונטיה ליישור שיניים, טיפולי שיקום השיניים וחלל הפה. ממוקמת בקניון 8 סנטר מעל קופ"ח לאומית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים דר' ספדי אחמד

מקרי חרום 24 שעות

הירדן 19, קריית שמונה

מרפאת שיניים דר' ספדי אחמד. מרפאת שיניים בקריית שמונה. רופא שיניים זמין 24 שעות ביממה למקרי חירום. התקשרו בכל שעה לקבלת טיפול שיניים חירום על ידי רופא שיניים תורן בקריית שמונה. המרפאה ממוקמת ברחוב הירדן 19 קריית-שמונה.


אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים דר' גרשון גינזבורג

השתלות, עקירות, חידוש טיפול שורש

מרכז רסקו 14, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה בהנהלת דר' גרשון גינזבורג. השתלה, השתלת עצם, עקירות כירורגיות, חידוש טיפול שורש. שעות פתיחה: א'-ב' 9.00-14.30, ג'-ה' 14.30-19.30, שישי 9.00-13.00.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים דר' שפניר

האירוס 8 שכ' הורדים, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה בניהולו של דר דרור שפניר, בוגר אוניברסיטת תל אביב. מרפאת שיניים מקצועית ואסתטית המבצעת מגוון של טיפולי שיניים ברמה גבוהה. דר' שפניר מתמחה בכירורגיית שיניים, השתלות שיניים ועוד. צילומי שיניים במקום.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
123
לדף הקודם
נמצאו 23 עסקים

באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון תוכלו למצוא את כל מרפאות השיניים בקריית שמונה ובגליל העליון מסודרות בצורה נוחה וקלה למשתמש. אם אתם מחפשים מרפאת שיניים מקצועית ואיכותית בקרית שמונה הגעתם לאתר הנכון! אתר מידעפון מציע מגוון רחב של מרפאות שיניים בקריית שמונה המעניקות שירותי טיפול שיניים לכל תושבי הגליל העליון, רמת הגולן והצפון. במרפאות השיניים בקרית שמונה תוכלו להנות ממגוון רחב של טיפולים לשיניים, ניקוי שיניים אצל שיננית, צילומי שיניים, בדיקות שגרתיות אצל רופא שיניים ועוד. שמירה על בריאות השיניים היא חשובה ביותר, ולשם כך מומלץ לבצע בדיקות שגרתיות אצל רופא השיניים על מנת שיבדוק את בריאות החלל הפה ויטפל אם צריך. בנוסף, טיפולי ניקוי שיניים אצל שיננית הם מומלצים ביותר כל חצי שנה לשם שמירה על ניקיון השיניים, ניקוי השיניים מהצטברות אבנית ועוד. שמירה נכונה על השיניים מונעת הצטברות של חיידקים מזיקים בחלל הפה שיכולים לגרום לחורים בשיניים, ובהמשך לבעיות יותר חמורות כגון נסיגת חניכיים או טיפול שורש עמוק. אם אתם סובלים מכאבי שיניים שבאים ונעלמים מדי פעם, או שאתם חשים בחוסר נוחות כאשר אתם שותים משקאות חמים או קרים, יכול להיות שיש לכם חור בשן שדורש טיפול וסתימה על ידי רופא שיניים. אתם מוזמנים להגיע לאחת ממרפאות השיניים בקרית שמונה ולהנות מטיפול שיניים מקצועי ומסור שיעזור לכם ויקל עליכם מהסבל. בנוסף, תוכלו להנות במרפאות השיניים מטיפולי שיניים לילדים על ידי גז צחוק ועל ידי רופאי שיניים המתמחים בטיפולי שיניים לילדים שיהפכו את חווית הטיפול לנעימה יותר עבורם. אם אתם סובלים מכאבים קשים בשיניים וזקוקים לטיפול דחוף, ישנן מרפאות שיניים בקרית שמונה המעניקות טיפולי חירום לשיניים 24/7. התקשרו דרך אתר מידעפון לאחת ממרפאות השיניים בקרית שמונה בצורה מהירה ותהנו מטיפול שיניים חירום. במרפאות השיניים בקרית שמונה תוכלו להנות מטיפולי שיניים כגון יישור שיניים בגשר או פלטה על ידי אורטודנט, טיפולי שיניים על ידי רופא שיניים כירורגי, טיפולי השתלות שיניים לכל חלל הפה, צילומי שיניים ועוד.