מרפאות שיניים

לדף הבא
123
לדף הקודם
נמצאו 23 עסקים
פרטים נוספים
זה העסק שלי

מרפאת שיניים שיני און - דר' יוסף

רופאים מומחים

רסקו 54-55-56, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה שיני און. השתלות ואורתודונטיה ע"י רופאים מומחים. עובדים עם חברות הביטוח שילוח, דקלה, מגדל, מנורה ולאומית. כתובתנו החדשה: מרכז רסקו צמוד לבי"ס לנהיגה מרכבה

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים שדה אליעזר, מרפאת שיניים מטולה

שדה אליעזר

דר' פח'ראלדין וסאם מנהל את מרפאות השיניים בשדה אליעזר ובמטולה. שיקום הפה, טיפול בילדים, כירורגיה ושתלים, אורתודונטיה, הלבנה. יעוץ חינם. הסכם עם חברות הביטוח הפניקס והראל. טיפול גם בק.שמונה. שדה אליעזר ומטולה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים דר' אבו סאלח אחמד

נוסדה בשנת 1987

מ.מסחרי כ.צה"ל 100, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה בהנהלת דר' אבו סאלח אחמד. במרפאה ציוד לצילום פנורמי. אורתודונטיה, כירורגיה, פריודנתיה, שתלים, רופא ילדים. טיפול בגז צחוק למבוגרים ולילדים. הסכם עם חברות הביטוח: דיקלה, מנורה, מגדל, פניקס, כלל והראל. הסכם עם קופ"ח לאומית. 

קבלה ימים א'-ה' 10:00-14:00, 15:00-18:00

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים שן הגליל בע"מ

דר' דעבוס פאיז

הירדן 18 ת"ד 914, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה שן הגליל בע"מ - דר' דעבוס פאיז. מרכז רפואי מקיף לבריאות השיניים. שיקום, אסתטיקה, שיננית, שתלים, רפואת ילדים, אורתודונטיה. מרפאה בהסכם עם מבוטחי מכבי מגן כסף, מגן זהב ומגן מכבי שלי.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים יפתח

כירורגיה ושתלים

מרפאת שיניים יפתח, מרפאת שיניים בגליל העליון המעניקה שירותי רופא שיניים ושיננית. כירורגיה ושתלים ע"י כירורג מומחה, טיפול בילדים ובמבוגרים עם ציוד חדיש. יחס אישי ומקצועי. קיבוץ יפתח גליל עליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שן אור

מרפאת שיניים עם צוות רופאים מומחים

מרכז צבי מעל סונול, קריית שמונה

מרפאת שיניים שן אור, מרפאת שיניים בקריית שמונה המציעה טיפולי שיניים מותאמים אישית לכל לקוח על ידי צוות רופאי שיניים מומחים בקריית שמונה. טיפולי שיניים מומחים לכל תושבי הגליל העליון עם ליווי אישי ומקצועי. ממוקמת במרכז צבי קריית שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים השן הבריאה

דר' ספדי מג'ד

קניון 8 סנטר, קריית שמונה

מרפאת שיניים השן הבריאה, מרפאת שיניים בקריית שמונה בהנהלת דר' ספדי מג'ד. המרפאה מתמחה בטיפולי השתלות שיניים על ידי רופאי שיניים מומחים בקריית שמונה, טיפולי אורתודונטיה ליישור שיניים, טיפולי שיקום השיניים וחלל הפה. ממוקמת בקניון 8 סנטר מעל קופ"ח לאומית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים דר' ספדי אחמד

מקרי חרום 24 שעות

הירדן 19, קריית שמונה

מרפאת שיניים דר' ספדי אחמד. מרפאת שיניים בקריית שמונה. רופא שיניים זמין 24 שעות ביממה למקרי חירום. התקשרו בכל שעה לקבלת טיפול שיניים חירום על ידי רופא שיניים תורן בקריית שמונה. המרפאה ממוקמת ברחוב הירדן 19 קריית-שמונה.


אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים דר' גרשון גינזבורג

השתלות, עקירות, חידוש טיפול שורש

מרכז רסקו 14, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה בהנהלת דר' גרשון גינזבורג. השתלה, השתלת עצם, עקירות כירורגיות, חידוש טיפול שורש. שעות פתיחה: א'-ב' 9.00-14.30, ג'-ה' 14.30-19.30, שישי 9.00-13.00.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרפאת שיניים דר' שפניר

האירוס 8 שכ' הורדים, קריית שמונה

מרפאת שיניים בקריית שמונה בניהולו של דר דרור שפניר, בוגר אוניברסיטת תל אביב. מרפאת שיניים מקצועית ואסתטית המבצעת מגוון של טיפולי שיניים ברמה גבוהה. דר' שפניר מתמחה בכירורגיית שיניים, השתלות שיניים ועוד. צילומי שיניים במקום.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
123
לדף הקודם
נמצאו 23 עסקים

מרפאות שיניים בצפון

מי לא מפחד ממרפאות שיניים? כמעט כולנו ואין זה משנה היכן אנחנו גרים... עבור רבים, ביקור במרפאת שיניים הוא עניין מיותר למדי ורבים מעדיפים לוותר על כך גם במחיר הבריאות של השיניים שלהם. אך כאשר המרפאה היא איכותית, אנשי המקצוע בה נחמדים ומקצועיים והאווירה היא ידידותית, אין כל צורך לחשוש. באיזור הצפון יש לא מעט מרפאות שיניים ברמה גבוהה במיוחד וניתן להגיע אליהן באמצעות מידעפון - מדריך העסקים הפופולארי של הצפון. עוד על מרפאות שיניים בצפון בכתבה הבאה.


היכן יש מרפאות שיניים בצפון?


בכל איזור הצפון יש לא מעט מרפאות שיניים איכותיות - באיזור הגליל, באיזור רמת הגולן ובאיזור הכנרת. אם אתם גרים בקריית שמונה, בחיפה, בעכו, בנהריה או ביישובים אחרים באיזור זה, תוכלו ליהנות מהשירותים של לא מעט מרפאות שיניים איכותיות. מרפאות אלו מופיעות במידעפון - מדריך העסקים של הצפון המאגד בתוכו את העסקים המובילים באיזור זה. ניתן להגיע באמצעות מידפעון אל מרפאות מובילות כמו מרפאת השיניים שירותי בריאות השן בניהולו של דר׳ עימאד חבוס, מרפאת ד"ר שפניר, מרפאת שיניים יפתח, מרפאת שיניים שן הגליל, מרפאת שיניים שן הורדים ועוד. כמובן שמומלץ להשוות מחירים, לקבל המלצות ולבסוף - לבחור במרפאת השיניים המתאימה ביותר לכם ולילדים שלכם.


אלו טיפולים ניתן לקבל במרפאות שיניים בצפון?

 

במרפאות השיניים של הצפון ניתן לקבל את כל טיפולי השיניים הדרושים, כגון עקירות, טיפולי שורש מסובכים, שתלים מסוגים שונים, טיפולים בתחום האסטטיקה של הפה, טיפולי אורתודונטיה, שיקומים מגוונים בפה, טיפולי שיננית ועוד. חשוב לבקר במרפאת שיניים לפחות פעמיים בשנה אם אתם רוצים לשמור על בריאות השיניים והפה שלכם. במרפאות האיכותיות ביותר ניתן למצוא גם אביזרים משוכללים וטכנולוגיה מתקדמת (למשל - כסאות מאובזרים, מצלמות איכותיות, ציוד חיטוי מתקדם, גז צחוק ועוד). אך יותר מכל, יש חשיבות מכרעת לצוות המקצועי אשר יטפל בכם. רופא שיניים איכותי חייב להיות מקצועי, נחמד, מסביר פנים (על מנת להפיג את החששות והפחדים) וגם, לא פחות חשוב - עליו לגבות מחיר הוגן ותחרותי.