מזגני תדיראן - מכירה תיקון והתקנה

בקריית שמונה ובגליל העליון תמצאו מגוון של חנויות מזגנים וטכנאי מזגנים המציעים מכירה, תיקון והתקנה של מזגני תדיראן. תדיראן הינה אחת החברות המובילות בארץ בתחום מערכות מיזוג אוויר ופתרונות מיזוג ברמה גבוהה ובטכנולוגיה חדישה ומתקדמת. אם אתם מעוניינים לרכוש מזגן חדש של תדיראן, מחפשים טכנאי מורשה מחברת תדיראן להתקנת מזגן חדש בבית או זקוקים לטכנאי מזגנים מקצועי המתמחה בתיקון מזגני תדיראן בקריית שמונה, באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון תמצאו את כל אנשי המקצוע המובילים בקריית שמונה המעניקים שירותים שונים עבור מזגני תדיראן. מתקין מזגנים מורשה מטעם תדיראן עובר הסמכות והכשרות על ידי תדיראן כך שהוא שומר על רמת מקצועיות גבוהה וידע נרחב בטכנולוגיות המתחדשות ובדגמי המזגנים הכי חדשים בשוק. תדיראן מציעה סדרת מזגנים חדשה ומתקדמת בישראל עם מגוון דגמי מזגנים כולל אחריות למספר שנים.

בקריית שמונה תמצאו מספר חנויות ומשווקים למזגני תדיראן, בהן תוכלו לרכוש מזגן תדיראן חדש ומתקדם כולל אחריות. באתר מידעפון תמצאו את הרשימה המלאה של חנויות מזגנים בקריית שמונה המציעות מבחר של דגמי מזגני תדיראן במחירים משתלמים במיוחד.


לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 9 עסקים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

גבי קירור

שירות ותיקונים

רסקו 90, קריית שמונה

גבי קירור שירות תיקונים ליחידות מיזוג אוויר בקריית שמונה. מספק שירות תיקון מקררים ביתיים ומסחריים, תיקון מקפיאים וחדרי קירור והקפאה. בנוסף גבי קירור מתמחה בתיקון מזגנים בגליל העליון ומעניק שירות תיקון מזגנים מקצועי ואמין. ממוקם ברסקו 90 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

עם הזרם - עמירם

חברה לשירותי חשמל בע"מ

ראש פינה

עם הזרם-חברה לשירותי חשמל בע"מ. ביצוע כל עבודות החשמל. אחזקת מתקנים במתח גבוה, תעשיה, עבודות רשת, הגדלת חיבור, בניין, בקרים מתוכנתים, התקנת אזעקות, מערכות גילוי אש ועשן, אחזקת חשמל בקיבוצים, עבודות קירור ומיזוג. בהנהלת עמירם ראש-פינה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

קירור מ.מ. מוריס ממן

הנדסאי חשמל

אחד העם 45, קריית שמונה

קירור מ.מ. מוריס ממן הנדסאי חשמל. שירות ותיקון מקררים ביתיים, מסחריים ומזגנים. תכנון ובניית מתקני קירור, חדרי קירור והקפאה, מתקני מים קרים, ביצוע עבודות חשמל.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א.ד. אחזקות חשמל

אבי דדון הנדסאי חשמל

קריית שמונה

אבי דדון הנדסאי חשמל. א. ד. אחזקות חשמל.

תכנון וביצוע עבודות חשמל, תעשיה, פיקוד ובקרה, מגורים, צימרים, גופי חימום, הגדלת חיבורי חשמל לבתים. אמינות, מקצועיות ושירות מהיר 24 שעות ביממה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

בראל יריב חשמלאי

עבודות חשמל ומיזוג אויר

קריית שמונה

בראל יריב חשמלאי - עבודות חשמל ומיזוג אויר. קבלן רשום מס' 26466. מורשה מתח גבוה.

סוכן מורשה עולם המיזוג. קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א. אמפר - שירות מהקיבוץ

מעבדה אזורית בקיבוץ

א. אמפר - שירות מהקיבוץ. מעבדה אזורית בקיבוץ. שירותי מיזוג אויר וקירור. תיקון מכונות כביסה, כרטיסי אלקטרוניקה לתעשיה. אמינות ואחריות. קיבוץ שניר הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

קור גל. ירון בן יאיר 18 שנות נסיון

קרור, מזגנים, מכירה, התקנה ושירות

הוורדים 6/2, קריית שמונה

ירון מיזוג אויר-קור גל. מורשה כל החברות. שירות, מכירה והתקנה לפרטיים ולתעשיה.

18 שנות נסיון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אילן - מקור הקירור והמיזוג

עבודה אחראית עם צוות מקצועי

שירותי קירור, מיזוג אויר ואיוורור, יעוץ, מכירה והתקנות מזגנים, מכירת מקררים ומקפיאים ביתיים ומסחריים, חדרי הקפאה ומקררים ביתיים.

צוות מקצועי.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

וסרמן מיזוג אויר וקירור

תכנון ובניית מתקני קירור

קריית שמונה

וסרמן מיזוג וקירור. שירות ותיקון למקררים ביתיים ומסחריים, מזגנים. תכנון ובניית מתקני קירור, חדרי קירור והקפאה, תיקון דודי שמש וחשמל. עבודה אחראית ומקצועית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 9 עסקים

אילו טכנאי מזגנים מורשים על ידי חברת תדיראן פועלים בקריית שמונה?

 

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מזמינים טכנאי מזגנים מורשה ומקצועי, באתר מידעפון תמצאו מבחר של טכנאי מזגנים מורשים על ידי חברת תדיראן שעברו הסמכה מטעם החברה.

דוד קירור ומיזוג הפועל בקריית שמונה ובכל הגליל העליון, הינו טכנאי מזגנים מורשה מטעם תדיראן המספק שירותי תיקון מזגנים ברמה גבוהה, אמינות ומקצועיות רבה. אם יש לכם מזגן תדיראן בבית ואתם זקוקים לתיקון מזגן, החלפת חלקי חילוף מקוריים של תדיראן, מילוי גז מזגנים ועוד תוכלו ליצור קשר עם דוד קירור ומיזוג. דוד קירור ומיזוג מתמחה בהתקנת כל סוגי המזגנים, יחידות קירור ומתקני שתייה.

בנוסף, קירור מ.מ מוריס ממן הנדסאי חשמל, מעניק שירותי תיקון מזגנים והינו טכנאי מזגנים מורשה על ידי חברת תדיראן המספק שירותי התקנת מזגנים בקריית שמונה ותיקון מזגנים בגליל העליון.

 

למה כדאי להזמין מתקין מזגנים מורשה מטעם חברת תדיראן?

 

עבר הכשרות על ידי תדיראן ומעודכן בטכנולוגיה החדשה

משתמש בחלקי חילוף מקוריים של חברת תדיראן

התקנת מזגן תדיראן כולל אחריות למספר שנים

נבחר על ידי חברת תדיראן ובעל תעודת מתקין מורשה

 

* בבחירת מתקין מזגנים שימו לב שמתקין המזגנים שבחרתם עונה על הסעיפים הנ"ל ובעל תעודת מתקין מורשה על ידי חברת תדיראן.

 

מתקין מזגנים מקצועי בעל ניסיון וידע בהתקנת כל סוגי המזגנים הביתיים. התקנת מזגן מיני מרכזי, מזגנים עיליים, מפוצלים או רצפתיים. בהתאם למבנה הבית שלכם, לתקציב ולצרכים שלכם תבחרו את סוג המזגן אותו תרצו לרכוש ולהתקין בביתיכם. מזגני תדיראן מציעים מבחר של מזגנים בדגמים שונים בעלי טכנולוגיות מתקדמות ביותר המציעות מזגנים חזקים בעלי יכולות קירור וחימום גבוהות עם מנועים שקטים למינימום רעש. תפעילו את המזגן בבית ובכלל לא תרגישו אותו. באתר מידעפון תמצאו מבחר של מתקיני מזגנים מורשים על ידי חברת תדיראן. אם רכשתם מזגן תדיראן חדש ואתם מחפשים מתקין מורשה למזגן תדיראן בקריית שמונה, באתר מידעפון תמצאו מתקיני מזגנים מורשים שיעניקו לכם שירות התקנת מזגן תדיראן במחיר משתלם.