רואה חשבון בצפון

אתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון מציע מגוון רחב של רואי חשבון בקריית שמונה לשירותכם. אם אתם מחפשים רואה חשבון בצפון תוכלו למצוא את כל המידע שאתם מחפשים באתר מידעפון בחיפוש מהיר ונוח! באיזור הצפון יש אינספור רואי חשבון המעניקים שירותים מקצועיים לבתי עסק רבים ומגוונים. בעזרת אתר מידעפון תוכלו למצוא את רואה החשבון הקרוב ביותר אליכם על מנת שתוכלו לקבל שירות מקצועי עבור העסק שלכם. רואה חשבון מוסמך הוא אדם המתמחה בתחום הנהלת חשבונות ותחומים רבים נוספים הקשורים לנושא כמו מיסוי, החזרים, ייעוץ פיננסי וייעוץ מס. בין אם אתם שכירים או עצמאיים אתם אולי זקוקים לשירותיו של רואה חשבון בנושאים שונים. עבור שכירים רואה חשבון יכול לסייע בנושאים של החזרי מס, הגשת הבקשה ומילוי הטפסים הנדרשים ועוד. עבור עצמאיים ובעלי עסקים רואה חשבון יכול לסייע במגוון של נושאים כגון התנהלות מול גורמים כמו מס הכנסה או ביטוח לאומי וניהול משא ומתן מולם, טיפול בדו"חות שנתיים, הצהרות הון, ניהול חשבונות העסק, חישובי שכר ועוד.

לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 17 עסקים
פרטים נוספים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

עוצמה

הנהלת חשבונות לחברות ולעצמאים

מרכז מסחרי ליד היכל התרבות, קריית שמונה

נמצאים במרכז המסחרי בקריית שמונה מתחת למרכזון. שירותי הנהלת חשבונות בע"מ. ניהול חשבונות לחברות ולעצמאים. הכנת דו"חות שנתיים לביקורת. ייצוג ע"י רואי חשבון. הכנת משכורות. פקס: 04-6902775

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

דרורי סמי מומחה למיסים

ניהול חשבונות ויעוץ מס

מרכז מסחרי, קריית שמונה

עו"ד ונוטריון סמי דרורי מומחה למיסים, מעניק ניהול חשבונות ויעוץ מס ברמה אחרת. משרדו של סמי דרורי ממוקם בכיכר צה"ל 170 (ליד בנק לאומי), מרכז מסחרי קריית-שמונה. סמי דרורי מעניק שירותי ייעוץ מס לשכירים, עצמאיים וחברות, בנוסף לשירות הנהלת חשבונות.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

זהבי אתי הנהלת חשבונות

חברות בע"מ, עצמאיים, משכורות

רסקו 87, קריית שמונה

אתי זהבי - הנהלת חשבונות. שירותי הנהלת חשבונות לחברות בע"מ, עצמאיים, הכנת משכורות. מרכז רסקו 87 מול משטרת קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

לויתן, סימון, אוטניק, חביב ושות' רו"ח

ראיית חשבון

הירדן 11 ת"ד 899, קריית שמונה

משרד רואי חשבון: לויתן, סימון, אוטניק, חביב ושות' רו"ח - ראיית חשבון. שירותי הנהלת חשבונות, יעוץ מס ותכנון עסקי, ניהול ספרים, עריכת משכורות, מאזנים לחברות, יעוץ כלכלי.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

בן גיגי לאון - רואה חשבון ומגשר

מסים, הנה״ח, משכורות, יעוץ עסקי

מרכז מסחרי חדש, חצור הגלילית

בן גיגי לאון אלברט - רואה חשבון. ממוקם במרכז מסחרי חצור הגלילית. מתמחה במיסים, הגשת בקשות להחזרי מס הן לשכירים ועצמאיים, מתן ייעוץ מס. הנהלת חשבונות ללקוחות עצמאיים וחברות, חישוב שכר וניהול משכורות, מתן ייעוץ עסקי וייעוץ פיננסי לעסקים קטנים וליווי עסקים בניהול כלכלי של העסק. בנוסף עוסק כבורר עסקי ומגשר.


 

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

יואב לרנר

רואה חשבון

ד"נ גליל עליון, שדה אליעזר

רואה חשבון יואב לרנר בשדה אליעזר מעניק שירותי ראיית חשבון וניהול חשבונות בגליל העליון ובצפון. מתמחה בייעוץ וליווי פיננסי, ייעוץ מס והחזרי מס, הנהלת חשבונות לעצמאיים וחברות, הפקת דו"חות שנתיים,הצהרות הון, חישוב שכר וניהול משכורות, ייצוג מול הרשויות.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א. הלפרין ראיית חשבון מיסוי וייעוץ פיננסי

הנה"ח, משכורות

כיכר צה"ל 60, קריית שמונה

א. הלפרין ראיית חשבון בהנהלת אורית הלפרין רואה חשבון ומרצה. משרד לראיית חשבון המתמחה בתחום המיסים, הנהלת חשבונות, הפקת דו"חות שנתיים, חישוב שכר והכנת משכורות, ייעוץ מס, ייעוץ עסקי וייעוץ פיננסי. המשרד ממוקם בכיכר צה"ל 60 קריית-שמונה.

זה העסק שלי

טהור יורם

רואה חשבון

בית מרגנית, קריית שמונה

רואה חשבון טהור יורם, בעל משרד לראיית חשבון בבית מרגנית קריית שמונה. טהור יורם מעניק שירותי הנהלת חשבונות לעסקים וחברות, הפקת דו"חות שנתיים, הצהרות הון, פתיחת עוסק פטור או עוסק מורשה, חישוב שכר וניהול משכורות, ייעוץ עסקי ועוד.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

פרי שטרק

יעוץ מס וליווי עסקי

קניון נחמיה, קריית שמונה

משרד לייעוץ וליווי עסקי בהנהלת חנא שולי רואה חשבון ומשפטן ופרי שטרק יועצת מס. המשרד מעניק שירותי הנהלת חשבונות וייעוץ מס הן לחברות והן לעצמאיים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרכז מידע צחר בע"מ

הנהלת חשבונות ויעוץ כלכלי

מרכז מסחרי, חצור הגלילית

מרכז מידע צחר - הנהלת חשבונות ויעוץ כלכלי, משרד רואי חשבון, שרותי חשבונאות, מיסוי, יעוץ פיננסי, הכנת משכורות ועוד... מרכז מסחרי חצור הגלילית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מלכיור מרים

רו"ח

טרומפלדור 30, קריית שמונה

מרים מלכיור מנהלת משרד רואי חשבון בקריית שמונה. מלכיור מרים רואת חשבון מעניקה מגוון של שירותים בתחום הפיננסי לעסקים קטנים, עצמאיים או חברות. ביניהם, ניהול חשבונות שוטף של העסק, חישוב שכר וניהול משכורות, הגשת דו"חות שנתיים למס הכנסה ומע"מ, הגשת הצהרון הון ועוד.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 17 עסקים

באיזור הצפון תוכלו למצוא מגוון רחב של רואי חשבון המעניקים את שירותיהם באיזורים שונים. באיזור חיפה והקריות תוכלו למצוא היצע רחב של רואי חשבון שיוכלו לסייע לכם בין אם אתם עצמאיים או שכירים. גם באיזור הגליל העליון וקרית שמונה תוכלו להנות משירותיהם של רואי חשבון רבים המתמחים בתחום הנהלת חשבונות, מיסוי, ייעוץ פיננסי ועוד וישמחו לסייע לכם בכל נושא. רואי חשבון הם בעלי תפקיד מכריע עבור אנשים עצמאיים בעלי עסק או ארגון, בין אם זה עסק קטן או גדול. רואה החשבון אחראי על נושא הנהלת החשבונות של העסק ובעצם כל הנושא הכלכלי ונושא הכספים של העסק. רואה החשבון אחראי לבקר את ההוצאות וההכנסות של העסק או הארגון ולנתח נתונים על מנת לשקף את תמונת המצב הכלכלית של אותו עסק, מה שקובע את עתיד העסק והתנהלותו בטווח הרחוק. רואה החשבון אחראי בנוסף על מילוי טפסים ודו"חות שנתיים כגון דו"ח מאזן חודשי, חצי שנתי או שנתי ודו"חות הפסד ורווח. את הדו"חות הנ"ל חשוב למלא בצורה מפורטת ומסודרת שכן הם משקפים את המצב הכלכלי של בית העסק וגם מוכרים במס. בנושא המיסוי, רואה חשבון אחראי גם על ההתנהלות של בית העסק מול גורמי אכיפת המס כגון מס הכנסה או ביטוח לאומי כולל ניהול משא ומתן מולם תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח שלו. בנושא המיסוי, רואה חשבון ידאג לטיפול בהצהרות הון ודו"חות שנתיים שעל בית העסק להגיש למס הכנסה בתקופות מסוימות. על מנת שבית עסק יתפקד ויפעל בצורה יעילה ורווחית הנושא הכלכלי שלו צריך להיות מנוהל בצורה נכונה ומדויקת. רואה חשבון עובר הכשרה מתאימה והוא בעל ידע נרחב בכל החוקים הקשורים לניהול חשבונות, ייעוץ פיננסי, ייעוץ מס, מיסוי וכדומה. באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון מאוגדים רואי חשבון באיזור הצפון על מנת שתוכלו למצוא רואה חשבון בצפון שמתאים לכם וקרוב אליכם! אתר מידעפון איגד עבורכם את כל המידע אודות רואה חשבון בצפון כדי להקל על החיפוש שלכם שתהנו מחיפוש קל ונוח באתר.