צמיגים

באיזור הצפון תוכלו למצוא מגוון של פנצ'ריות המעניקות שירותים שונים כגון החלפת צמיגים, תיקון פנצ'רים, כיון פרונט ועוד. באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגדנו עבורכם את הרשימה של כל המרכזים באיזור הצפון והגליל העליון המטפלים בתקלות שונות בצמיגים והחלפת צמיגים. אם אתם זקוקים להחליף גלגל, יש לכם בריחת אוויר מהגלגלים בגלל פנצ'ר או חור, מרגישים שאין איזון באוויר בין גלגלי הרכב, צריכים לעשות כיוון פרונט לרכב או מעוניינים להחליף את הצמיג ברכב בצמיג יותר משודרג תוכלו למצוא באיזור הצפון אינספור סניפים שמעניקים שירותים מן הסוג הזה. באיזור הצפון תוכלו להנות ממגוון של פנצ'ריות שיעניקו לכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי על מנת שתוכלו לנהוג בבטחה על הכביש עם צמיגים תקינים ואיכותיים. תוכלו להחליף צמיג עבור הרכב שלכם, החלפת צמיג למשאית, החלפת צמיג לאופנוע ועוד. לביטחונכם בנסיעה על הכביש, עליכם להחליף צמיג באופן קבוע מדי כמה שנים ולא רק כאשר יש פנצ'ר באחד הגלגלים. אם אתם לא בטוחים מתי עליכם לבצע החלפת צמיגים ברכב אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי באחד מהפנצ'ריות באיזור הצפון.

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 4 עסקים
זה העסק שלי

הגליל העליון

מוסכים. הובלות, מכירת רכב. גרירת רכב. מכון רישוי. תח' סונול.

אזור התעשיה, קריית שמונה

הגליל העליון. 70 שנים העליון בתובלה. הובלות, מוסכים, גרירה וחילוץ רכב, מכון רישוי, חשמל ומיזוג רכב, כיווני פרונט, צמיגים ותיקון תקרים, מחסן חלפים, שמנים, מסגריית רכב, שטיפה, פחחות רכב, שירותי מוטורולה, מכירת רכב, תחנת תדלוק סונול.

זה העסק שלי

דניאל אברי צמיגים

איזון גלגלים, צמיגים, מצברים

אזור המלאכה, קריית שמונה

צמיגי אברי דניאל - צמיגים, תיקון תקרים, איזון גלגלים, מצברים, שירותי גז ביתיים. אזור המלאכה ליד מוסך מוצניק קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

פנצ'ר פיקס - רשת

בהנהלת יהודה חיים

אזור התעשיה הדרומי, קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוסך שי - שי שירותי רכב

מוסמך משרד התחבורה למכונאות רכב כללי

אזור תעשיה דרומי, קריית שמונה

שי שירותי רכב, מוסך מוסמך משרד התחבורה למכונאות רכב כללי. בדיקה דיאגנוזטית ממוחשבת. הכנה לטסט והעברתו, הנחות לעבודות גדולות, שירות מקצועי ומהיר, מחירים נוחים לכל כיס.אפשרות גרירה למוסך. פתוח מ-7.30 עד 17.30. שירות חירום 24 שעות ביממה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 4 עסקים

צמיגים בצפון

תחום התחבורה הוא תחום מפותח מאוד באיזור הצפון והוא כולל בחובו תתי תחומים רבים. בכל איזור הצפון יש לא מעט מוסכים, חברות הסעות, חברות מוניות, אנשי חשמל רכב ועוד. עולם התחבורה כולל גם את תחום הצמיגים, המהווה החלק החשוב מאוד בכל רכב, במיוחד בכל הקשור לבטיחות. אם אתם רוצים לנסוע ברכב בטוח וללא סכנה, עליכם להקפיד על תקינות הצמיגים שלכם ולשם כך יש חברות העוסקות בכך בכל רחבי הארץ וגם באיזור הצפון (הגליל, עמק החולה רמת הגולן ועוד). חברת מידעפון תוכל לסייע לכם להגיע אל החברות המובילות בתחום זה. עוד על צמיגים בצפון בכתבה הבאה.


מדוע צריך להחליף צמיגים בצפון?


בין אם אתם גרים בקריית שמונה, בקצרין או בנהריה, אתם מין הסתם נוסעים לא מעט ברכב שלכם מדי יום. המרחקים בין מקום למקום באיזור הצפון הם גדולים למדי ולכן הצמיגים ברכב נשחקים, יותר מאשר באיזורים אחרים בארץ. צמיג שחוק או בלוי הוא צמיג מסוכן, העלול לגרום לתאונות, בעיקר בחורף (אך לא רק). יש חשיבות רבה להחלפת כל ארבעת הצמיגים של הרכב שלכם בכל תקופה מסויימת, ובוודאי כאשר הם נשחקים. בכל טיפול תקופתי של הרכב, מומלץ מאוד לבצע גם בדיקת צמיגים ולברר האם יש להחליף את הצמיגים באופן מיידי. לעיתים ניתן להחליף רק חלק מהצמיגים, אך ברוב המקרים מומלץ להחליף בעת ובעונה אחת את כל ארבעת הצמיגים, וכך למנוע סכנות רבות העלולות להיווצר כתוצאה מנסיעה ברכב עם צמיגים לא תקינים.


חברות העוסקות בצמיגים בצפון


בין החברות העוסקות בתחום הצמיגים בצפון, עליהן תוכלו לקבל מידע באמצעות מידעפון - מדריך העסקים ובעלי המקצוע של הצפון, ניתן למנות את החברות הבאות: צמיגי כרסנטי 2004 המשווקת צמיגים מכל הסוגים, גם חדשים וגם מחודשים,רדיאטורים, מצברים ואגזוזטים. כרסנטי אמיר מבצע תיקוני שטח גם למשאיות ולטרקטורונים. דניאל אברי צמיגים - איזון גלגלים, צמיגים ומצברים, דניאל רונן - צמיגים, מצברים, רדיאטורים ואגזוזטים, הגליל העליון מוסכים. חשוב מאוד להשוות מחירים לפני שרוכשים צמיגים חדשים לרכב וכמובן לעבוד רק עם חברות אמינות, בעלות ניסיון ומוניטין בתחום. בכל הקשור לבטיחות הרכב, לא כדאי לזלזל ומומלץ לעבוד רק עם הטובים ביותר!

 

צמיגים בגליל | צמיגים בצפון | צמיגים בקריית שמונה | תיקון פנצ'ר בצפון | איזון גלגלים בצפון