עורך דין לעבודה בקריית שמונה

בקריית שמונה תוכלו למצוא מספר עורכי דין שמתמחים בדיני עבודה. המעסיק לא משלם לכם החזרי נסיעות כחוק? אתם זכאים לדמי הבראה אך טרם קיבלתם את דמי הבראה מהמעסיק שלכם? לא קיבלתם החזרי תשלום בעבור ימי מחלה שהצהרתם במקום העבודה? עבדתם שעות נוספות אך לא קיבלתם שכר הוגן על כל השעות הנוספות שעבדתם? נושא דיני עבודה הוא נושא רחב שנוגע כמעט לכל אדם עובד בימינו. לעיתים, העובדים לא מקבלים מהמעסיק את הזכויות שמגיעות להם כחוק כגון תשלום החזרי נסיעה, תשלום דמי הבראה במידה והעובד זכאי לכך, תשלום בעבור ימי מחלה מאושרים, תשלום עבור שעות נוספות ועוד. התחום ממשיך ונוגע גם בזכויות העובד בנושא הפרשות לתוכנית הפנסיה, תשלום לעובד בזמן התלמדות וחפיפה, זכויות העובדת בזמן ההיריון ולאחר הלידה, תשלום לעובדים במועד וללא איחור, זכאות לדמי אבטלה ועוד. אתר מידעפון קריית שמונה מדריך העסקים של הצפון מאגד עבורכם את הרשימה המלאה של עורכי דין באיזור בקריית שמונה שמתמחים בדיני עבודה כך שתחסכו בזמן יקר של חיפושים באתרים השונים ותמצאו הכל באתר אחד בצורה מסודרת, מהירה וקלה!

לדף הבא
1234
לדף הקודם
נמצאו 36 עסקים
פרטים נוספים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

סמיר סולימאן

משרד עורכי דין ונוטריון

קניון 8 סנטר, קריית שמונה

סמיר סולימאן משרד עורכי דין ונוטריון ממוקם בקריית שמונה בקניון 8 סנטר קומה 4. המשרד מתמחה במשפט אזרחי, דיני עבודה, דיני נזיקין וביטוח לאומי. בנוסף, משרד סמיר סולימאן מתעסק בנזקי גוף הנגרמים מתאונות עבודה, תאונות דרכים וכו' ותחום נזקי רכוש. עו"ד ונוטריון סולימאן סמיר. משרד עורכי דין ונוטריון. קניון 8 סנטר קומה 4 קריית-שמונה. פקס: 04-6904881

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ריקנטי-רוסהר, עו"ד

בית אלון, חצור הגלילית

עו"ד ריקנטי-רוסהר, משרד עורכי דין. רשויות מקומיות, תכנון ובניה, ליווי תאגידים, מסחרי אזרחי, הוצאה לפועל, תביעות משפטיות.

בית אלון חצור הגלילית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אמסלם יגאל, עו"ד נוטריון בורר ומגשר

מרכז מסחרי, קריית שמונה

יגאל אמסלם עו"ד נוטריון בורר ומגשר, מייצג בענייני משפחה (גירושין, גישור, בוררות, הסכמי ממון וכו'). מקרקעין (מכירה או רכישת דירה, דיני תכנון ובניה ועוד), הוצאה לפועל (צ'קים, תובענות, כינוס נכסים, יצוג זוכים וחייבים), חוזים ודיני עבודה. מייצג בבתי המשפט, יעוץ משפטי ואסטרטגי.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרהג' מרהג' - עו"ד

פלילי, תעבורה, אזרחי, תאונות דרכים, משפחה

כיכר צה"ל 120, קריית שמונה

עו"ד מרהג' מרהג' בעל משרד לעורכי דין בקריית שמונה. משרד עורכי הדין מרהג' מרהג' מתמחה במשפט פלילי, דיני תעבורה, משפט אזרחי, תאונות דרכים, דיני משפחה והוצאה לפועל. מעניק ייצוג משפטי, ליווי וייעוץ משפטי ללקוחות פרטיים, חברות ותאגידים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ונונו ניסים עו"ד ומגשר

משרד עורכי דין ומגשר

מ.מסחרי ת"ד 444, קריית שמונה

ונונו ושות'-משרד עורכי דין ומגשר.

משרדינו בקריית-שמונה ובירושלים.

עו״ד ניסים ונונו | עו״ד אלמוג ונונו

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אבידן אורנה עורכת דין ונוטריון

הראשונים 14, מטולה

עו"ד ונוטריון אורנה אבידן מטולה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מלצר עמיר - עורך דין, נוטריון ומגשר

יועץ אסטרטגי משפטי

הראשונים 17, מטולה

עמיר מלצר-עורך דין, נוטריון ומגשר. דיני קיבוצים ואג' חקלאיות, הסכמים וצוואות, שירותים נוטריוניים. תיקי נוער-פלילי (ייצוג בבתי משפט, רשויות הרווחה, משרד החינוך). דיני עבודה (תביעות, זכויות, הלנת שכר). דיני צבא. דיני מעמד אישי (נישואין וגירושין, קטינים). דיני בנקאות (תביעות בנקים, הסדרי חוב), פשיטות רגל, הוצאה לפועל. משפטי תעבורה (שכרות, מהירות, תאונות דרכים).

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

גילדר פרדי עו"ד, נוטריון ומגשר

גילדר פרדי עו"ד, נוטריון ומגשר. דיני עבודה, מקרקעין, צוואות וירושות, הוצאה לפועל, תביעות כספיות ושיקים חוזרים, יעוץ שוטף לחברות ולעסקים, רישום ומחיקת חברות. קיבוץ שמיר הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1234
לדף הקודם
נמצאו 36 עסקים

תוכלו למצוא מספר עורכי דין בקריית שמונה לדיני עבודה שישמחו לייעץ לכם ולעזור לכם לקבל את הזכויות המגיעות לכם על פי חוק מהמעסיק או ממקום העבודה שלכם. בין אם חליתם במחלה ולא קיבלתם תשלום מהמעסיק על ימי המחלה שהצהרתם, אתם גרים במרחק שמעניק לכם זכאות לדמי נסיעה אך מקום העבודה מסרב לשלם, אתם מעוניינים להפריש לתוכנית פנסיה אך המעסיק שלכם לא מפריש לכם את הסכום המגיע לכם על פי חוק ועוד. נושא דיני העבודה הוא נושא שעוטף אותנו בחיי היומיום שלנו שבהם כולנו מתמודדים עם זכויות שונות שמגיעות לנו מהמעסיק ולפעמים אנחנו לא מקבלים את הזכויות שלנו במלואן. לכן חשוב לשים לב ולהיות מודעים לזכויות התעסוקה שלנו. במידה ושמתם לב שאתם לא מקבלים את הזכויות שלכם כחוק, יכול להיות שאתם זכאים לפיצויים על ידי המעסיק שלכם. בדיוק לשם כך יש עורכי דין המתמחים בדיני עבודה שישמחו להסביר לכם את התהליך, מה הן הזכויות שלכם והאם יש לכם עילה לתביעת דיני עבודה. בנוסף תוכלו למצוא נושאים רבים שבהם מתעסקים עורכי הדין לענייני דיני עבודה כגון, זכויות של עובדת בזמן היריון או לאחר לידה, זכאות העובד לדמי אבטלה לאחר שסיים לעבוד במקום העבודה בין אם בשל פיטורים על ידי המעסיק או התפטרות עצמית, זכאות עובדים לתשלום בזמן וללא איחור (הלנת שכר) ועוד. עובדים רבים מנוצלים על ידי המעסיקים שלהם בזמן ההתלמדות והחפיפה, ולא מקבלים שכר מלא על שעות העבודה שלהם או לא מקבלים שכר בכלל. אי מתן תשלום לעובד בזמן ההתלמדות הוא עבירה על החוק שרבים אינם מודעים אליו. תוכלו למצוא עוד נושאים רבים ומגוונים בתחום דיני העבודה ולדרוש את המגיע לכם על פי חוק ממקום עבודתכם על ידי ייצוג מקצועי של עורך דין לעבודה בקריית שמונה. תזכו לליווי אישי לאורך כל התהליך בכל שלב ושלב בדרך. על מנת שתמצאו את כל המידע על עורכי דין לענייני עבודה בקריית שמונה אתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגד עבורכם כל המידע במקום אחד כדי לחסוך לכם בזמן בחיפושים! חפשו באתר מידעפון קריית שמונה ותמצאו את הרשימה המלאה של עורכי דין לענייני עבודה בממשק חיפוש קל ונוח!