עורך דין לדיני משפחה בקריית שמונה

עורך דין לדיני משפחה אחראי ללוות את המשפחה בכל מיני תהליכים שמתרחשים במשפחה כגון גירושין, גירושין אזרחיים, משמורת משותפת, הסכם ממון ועוד. מפני שנושא דיני משפחה הוא נושא מאד רגיש שמלווה בתהליך לא פשוט שכל המשפחה חווה, חשוב לבחור עורך דין מקצועי שיוכל ללוות את המשפחה ברגישות תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך התהליך. אם החלטתם שאתם זקוקים לעורך דין לדיני משפחה, תוכלו למצוא מספר עורכי דין בקריית שמונה המתמחים בתחום דיני המשפחה שישמחו ללוות אתכם בתהליך. עורך הדין לדיני משפחה ילווה אתכם בנושא של תשלום מזונות לילדים, מזונות לאישה, הסכמי זוגיות, ירושה, צוואה, הסדרי ראייה ועוד. תוכלו לקבל ייצוג מעורך דין מקצועי ואמין בעל ניסיון בתחום שייצג אותכם בנושא בו בחרתם להגיש תביעה בתחום דיני המשפחה. באתר מידעפון קריית שמונה תוכלו למצוא את הרשימה של כל עורכי הדין לדיני משפחה בקריית שמונה שמציעים את שירותיהם המקצועיים וכך תחסכו בזמן חיפוש יקר בין האתרים השונים ותמצאו את כל המידע במקום אחד!

לדף הבא
1234
לדף הקודם
נמצאו 36 עסקים
פרטים נוספים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

סמיר סולימאן

משרד עורכי דין ונוטריון

קניון 8 סנטר, קריית שמונה

סמיר סולימאן משרד עורכי דין ונוטריון ממוקם בקריית שמונה בקניון 8 סנטר קומה 4. המשרד מתמחה במשפט אזרחי, דיני עבודה, דיני נזיקין וביטוח לאומי. בנוסף, משרד סמיר סולימאן מתעסק בנזקי גוף הנגרמים מתאונות עבודה, תאונות דרכים וכו' ותחום נזקי רכוש. עו"ד ונוטריון סולימאן סמיר. משרד עורכי דין ונוטריון. קניון 8 סנטר קומה 4 קריית-שמונה. פקס: 04-6904881

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אמסלם יגאל, עו"ד נוטריון בורר ומגשר

מרכז מסחרי, קריית שמונה

יגאל אמסלם עו"ד נוטריון בורר ומגשר, מייצג בענייני משפחה (גירושין, גישור, בוררות, הסכמי ממון וכו'). מקרקעין (מכירה או רכישת דירה, דיני תכנון ובניה ועוד), הוצאה לפועל (צ'קים, תובענות, כינוס נכסים, יצוג זוכים וחייבים), חוזים ודיני עבודה. מייצג בבתי המשפט, יעוץ משפטי ואסטרטגי.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

זנטי מאיר - עו"ד ונוטריון, זנטי עמי עו"ד

ככר צה"ל 120, קריית שמונה

זנטי מאיר - עו"ד ונוטריון, זנטי עמי עו"ד. ככר צה"ל 120 מרכז מסחרי קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ינאי שרון עו״ד ונוטריון

בקרו באתר שלנו

קניון 8 סנטר קומה 4, קריית שמונה

עורכת דין ונוטריון שרון ינאי, ת״ד 248 ק״ש. חיים קימלמן-עו"ד נטלי בלגודטני-עו"ד

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

וינברג סמדר

עו"ד, נוטריון ומגשרת

מ.מסחרי לב העיר, קריית שמונה

וינברג ושות' - משרד עורכי דין, נוטריון וגישור. סמדר וינברג עורכת דין, נוטריון ומגשרת מוסמכת מטעם הנהלת בתי-משפט. מסחרי, נדל"ן, רשויות, עסקים, אנשים, משפחה, ירושה גישור ופישור. סניף בקריית-שמונה ובתל-אביב. פקס: 04-6950956

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מנגוני רבקה עו״ד

מיסים, דיני עבודה, ביטוח לאומי

בית אלון, חצור הגלילית

רבקה מנגוני, עורכת דין (יועצת מס): מיסים, דיני עבודה, ביטוח לאומי

שמואל גרציאני, עורך דין ומגשר: צוואות, ירושות, סימני מסחר


אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מלצר עמיר - עורך דין, נוטריון ומגשר

יועץ אסטרטגי משפטי

הראשונים 17, מטולה

עמיר מלצר-עורך דין, נוטריון ומגשר. דיני קיבוצים ואג' חקלאיות, הסכמים וצוואות, שירותים נוטריוניים. תיקי נוער-פלילי (ייצוג בבתי משפט, רשויות הרווחה, משרד החינוך). דיני עבודה (תביעות, זכויות, הלנת שכר). דיני צבא. דיני מעמד אישי (נישואין וגירושין, קטינים). דיני בנקאות (תביעות בנקים, הסדרי חוב), פשיטות רגל, הוצאה לפועל. משפטי תעבורה (שכרות, מהירות, תאונות דרכים).

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ביטון יורם עורך דין וסוכן ביטוח

דיני עבודה, מיסים וקניין רוחני

בית ניסימיאן שד׳ תל-חי 77, קריית שמונה

עו״ד יורם ביטון, דיני עבודה, מיסים וקניין רוחני. סוכן ביטוח.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שקלים טל משרד עורכי דין

מרכז מסחרי, קריית שמונה

עו"ד טל שקלים. בית בוסמת מרכז מסחרי קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1234
לדף הקודם
נמצאו 36 עסקים

בקריית שמונה ישנם מספר רב של עורכי דין לענייני משפחה שישמחו ללוות אתכם בתהליך אותו אתם עוברים ולספק לכם ייצוג מקצועי ואישי, תוך ליווי צמוד לכל אורך התהליך. תחילה, קבעו פגישה עם עורך הדין אותו אתם שוקלים לבחור ללוות ולייצג אתכם בתהליך אותו אתם עוברים. חלק מעורכי הדין לדיני משפחה בקריית שמונה אף מציעים פגישת הכרות ראשונה בחינם וללא התחייבות כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה לכם בצורה שקולה. בחירת עורך דין לדיני משפחה זו החלטה חשובה שכן עורך הדין ילווה אתכם בתהליך לא פשוט אותו חווה כל המשפחה בין אם מדובר בהליך גירושין, משמרות על הילדים בין ההורים, נושאי צוואה וירושה, הליכי גישור בין זוגות בתהליך גירושין ועוד. בנוסף עורך דין לענייני משפחה עוסק גם בנושא של אלימות במשפחה, נושא רגיש שמצריך ידע רב ויכולת בטיפול וליווי בני המשפחה שחווים אותו. על מנת שתוכלו לחוות את התהליך הזה בצורה יותר קלה ותומכת, ישנם עורכי דין לדיני משפחה בקריית שמונה שעוסקים בתחום במשך שנים ובעלי ידע רב וניסיון בליווי משפחות או זוגות במגוון תהליכים תוך הענקת ליווי צמוד ואישי לכל אורך הדרך. עורך הדין ידאג להסביר לכם את כל הזכויות המגיעות לכם על פי חוק, ויעזור לכם להבין האם יש לכם עילה לתביעה בנושא המדובר או מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבורכם בשלב זה בין אם אתם חווים תהליך גירושין ורוצים לשכור את עורך הדין הכי מיומן, מקצועי ומנוסה בתחום ובין אם אתם במחלוקת בנושא ירושה או הסכם ממון ומחפשים עורך דין שמתמחה בנושאים האלה ויוכל לעזור לכם לקבל את המגיע לכם על פי חוק, תוכלו למצוא את כל המידע אודות עורכי דין לדיני עבודה בקריית שמונה באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון. באתר מידעפון מדריך העסקים בגליל העליון מאוגדים כל עורכי הדין לענייני משפחה במקום אחד, כך שאתם לא צריכים לבצע חיפוש באתרים שונים אלא למצוא את כל המידע הדרוש לכם באתר מידעפון.