מכבסות בגליל העליון

מחפשים מכבסות בגליל העליון? 

למי מאיתנו אין כביסה מלוכלכת והיה שמח שהיא הייתה חוזרת אליו מקופלת ומסודרת, מדיפה ניחוחות נעימים של מרכך כביסה? בדיוק לשם כך ריכזנו עבורכם במידעפון קריית שמונה את כל המכבסות שעובדות באיזור קריית שמונה והסביבה. על מנת שתוכלו ליהנות משירות מפנק, מקצועי ונוח ומכביסה נקייה ומקופלת ללא מאמץ! אתם לא תצטרכו עוד לשקוע תחת הרי כביסה ולבזבז את זמנכם בהפרדת צבעים, תלייה, הורדה וקיפול וגיהוץ. פשוט היכנסו לאתר מידעפון קריית שמונה ומצאו את המכבסה הקרובה אליכם שתעניק לכם שירות מפנק ומהיר וללא טרחה מצידכם. המכבסות בקריית שמונה מצוינות באיכות הכביסה, הסדר, קיפול הבגדים וגיהוצם. אנשי הצוות האדיבים יקבלו אתכם בחיוך וישמחו לעמוד לשירותכם. כל שנותר הוא להתקשר וליהנות מהזמן והמאמץ שחסכתם לעצמיכם ברגע אחד. את המידע המלא אודות מכבסות בקריית שמונה תוכלו למצוא באתר מידעפון קריית שמונה – מדריך העסקים של הצפון.

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 5 עסקים
זה העסק שלי

מכבסת ורד

מוצרי הכביסה המובילים וחנות יד שניה

מעין ברוך

מוצרי הכביסה המובילים של חברת ״אבקו כימיקלס״. איכות גבוהה ומחירים נוחים. מכירת חומרי כביסה ובישום וחומרים להורדת כתמים. שירות זמין ומהיר אפשרות להובלה. גיהוץ, תפירה ותיקונים. השכרת מצעים ומגבות לארועים, חנות יד שניה ועמדת איסוף לנזקקים של עמותת "פתחון-לב".

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 5 עסקים

איזה מכבסות יש בקריית שמונה? 

באיזור קריית שמונה יש מספר מכבסות שמעניקות שירותים שונים כגון כיבוס וייבוש כביסה, קיפול הכביסה, גיהוץ, ניקוי יבש לבגדים, שטיחים, ספות וכורסאות ועוד. בחלק מהמכבסות יש אף אפשרות לשירות משלוחים כך שאתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית, רק למסור את הכביסה שלכם.  המכבסות ידועות בשירותן המצוין והמקצועי, המעניק יחס אישי לכל לקוח ומסירה של הכביסה הנקייה בזמן וללא עיכובים. כל שנותר לכם לעשות הוא למסור את הכביסה שלכם אל ידיהם של אנשי צוות המכבסה והם ידאגו להחזיר אותה נקייה, ללא כתמים, ריחנית ומקופלת כך שאתם רק תצטרכו לסדר אותה בחזרה בארון וליהנות מבגדים נעימים ורכים! מכבסת וורד בקיבוץ מעיין ברוך ידועה בשמה וצברה לאורך השנים פרסום ומוניטין באיזור הגליל העליון בזכות השירות המקצועי שעליו אף לקוח לא מוכן לוותר. מכבסת  וורד מספקת שירותי כביסה רחבים ומגוונים שכוללים שירות זמין ומהיר של כביסה, גיהוץ, ניקוי יבש למגוון רחב של פריטים כמו בגדים, שטיחים, כורסאות, ספות ואף עם אפשרות לבצע זאת בבית הלקוח. בנוסף, המכבסה מציעה שירות תפירה ותיקונים במקום ואופציה לשירות משלוחים עד בית הלקוח! יותר מזה אי אפשר עוד לבקש, מכבסת וורד היא השילוב המושלם בין מקצועיות ואדיבות שמשאיר את הלקוחות מרוצים ומחויכים לאורך שנים. מכבסת קו לבן ממוקמת בראש פינה ומעניקה שירותים גם לאיזור קריית שמונה. שירותי המכבסה כוללים ייבוש, קיפול, גיהוץ, הפרדת צבעים, ניקוי יבש ועוד. מכבסת קו לבן מציעה את שירותיה הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומוסדיים ומעניקה גם שירות של משלוח עד בית הלקוח או בית העסק! מכבסת הירדן בקיבוץ דפנה (לשעבר המכבסה בשדה נחמיה) מעניקה שירותי כביסה, גיהוץ, ניקוי שמיכות, ניקוי יבש לשטיחים, ניקוי שמיכות ועוד. בנוסף יש אפשרות לשירות משלוחים עד הבית. 
לקבלת מידע נוסף על מכבסות באיזור קריית שמונה אתם מוזמנים להיכנס לאתר מידעפון קריית שמונה – מדריך העסקים בצפון וליהנות משירותי כביסה נוחים ומשתל