זה העסק שלי

מכבסת ורד

מוצרי הכביסה המובילים וחנות יד שניה

אתר דואר פייסבוק
מעין ברוך

שעות פעילות:

א׳-ה׳: 6:00 - 18:00

שישי: 6:00 - 15:00 


במכבסת ורד מכבסים הכל!

מכירה של מוצרי הכביסה לא רעילים

מכירת חומרי בישום וחומרים להורדת כתמים

ניקוי יבש ללא רעלים

תפירה ותיקונים של כל סוגי הבדים

שירות זמין ומהיר אפשרות להובלה


מכבסת ורד ממוקמת בקיבוץ מעיין ברוך בגליל העליון ונמצאת במרחק של כ- 10 דקות נסיעה מקריית שמונה. מכבסת ורד מציעה שירותי ניקוי כביסה, ייבוש, גיהוץ לכל סוגי הבדים, תוך שמירה על איכותם ומתן הטיפול המתאים לכל סוג בד וצבע. המכבסה מעניקה גם שירותי הסרת כתמים מבדים על ידי שימוש בחומרים מקצועיים, שירותי ניקוי יבש לשטיחים, שמיכות, ריפודים לספות וכורסאות, וילונות ועוד. במכבסת ורד תוכלו ליהנות משירות מהיר, מקצועי ואדיב, ותקבלו את הכביסה שלכם מקופלת ומסודרת מדיפה ניחוחות כביסה משכרים. מכבסת ורד מציעה גם שירותי משלוחים, כך שלא תצטרכו לצאת מהבית ולאסוף את הכביסה הנקייה הביתה, היא פשוט תגיע אליכם! אם יש לכם בגד שמצריך תיקון ותפירה, במכבסת ורד תוכלו לקבל שירותי תיקון ותפירה מקצועיים. כל השירותים במקום אחד, בלי צורך לטייל בין מקומות שונים. צוות המכבסה מאיר פנים ומעניק יחס אישי ונעים לכל הלקוחות. שירותי המכבסה מהירים ומקצועיים, ואתם רק יכולים ליהנות מהתוצר הסופי - כביסה נקייה ומסודרת המוכנה ללבישה.


מוצרי הכביסה המובילים של חברת AVCO CHEMICALS. איכות גבוהה ומחירים נוחים. מכירת חומרי כביסה ובישום וחומרים להורדת כתמים. שירות זמין ומהיר אפשרות להובלה. גיהוץ, תפירה ותיקונים. אספקת מוצרים לצימרים, השכרת מצעים ומגבות לארועים, חנות יד שניה ועמדת איסוף לנזקקים של עמותת "פתחון-לב". 

מכבסת ורד בעלת מוניטין גבוה בקרב תושבי הגליל העליון הנהנים משירותיה במשך שנים רבות. המכבסה בקיבוץ מעיין ברוך מעניקה מגוון של שירותים ביניהם כיבוס, ייבוש וגיהוץ בגדים בצורה מקצועית ובאיכות גבוהה. כשאתם משאירים את הכביסה במכבסת ורד, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו אותה בחזרה בצורה הטובה ביותר. מסודרת, מקופלת ומגוהצת וכמובן עם ריחות נפלאים של כביסה נקייה. במכבסת ורד משתמשים בחומרי כביסה איכותיים השומרים על איכות הבד של הבגדים ומעניקים להם תחושה נעימה ומלטפת. במכבסה שמים דגש על הפרדת צבעים בין בדים, כיבוס סוגי בדים שונים בהתאם לטווח המעלות המתאים להם על מנת לשמור על איכותם שישתמרו לאורך זמן. אם אתם רבים עם כתם על הבגד במשך ימים וכבר כמעט והתייאשתם מהמאבק, השאירו את הטיפול בכתמים למכבסת ורד. צוות המכבסה משתמש בחומרים מקצועיים להסרת כתמים שיכולים לסייע בהסרת כתמים מבגדים ולהחזיר אותם נקיים וללא כתמים. אם אין לכם זמן לגהץ בגדים וחולצות מכופתרות, תוכלו ליהנות משירות גיהוץ מהיר ומקצועי במכבסת ורד ולחסוך בזמן ומאמץ.