בתי טבע

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 5 עסקים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

מוצרים מן הטבע - עליזה

חנות טבע

מרכז צבי, קריית שמונה

מוצרים מן הטבע - עליזה, חנות טבע בקריית שמונה המציעה קוסמטיקה טבעית ומוצרי פינוק, צמחי מרפא, תבלינים, גרעיני קפה טבעיים. בנוסף תוכלו למצוא במוצרים מן הטבע עשב חיטה ונבטים אורגניים, ויטמינים ותוספי מזון, מוצרים ללא גלוטן של דוכן גן שמואל. דבש מרפא ומוצרי Dr. Bee.

זה העסק שלי

פתפותים - לחמים ומאפים מקמח כוסמין

מאפים ללא גלוטן

יסוד המעלה

פתפותים - לחמים ומאפים מקמח כוסמין, לחם נטול גלוטן.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אדמה

המרכז לצמיחה אנושית

אדמה - המרכז לצמיחה אנושית. הפקת אירועים, ימי כיף לקבוצות וליחידים, סדנאות גיבוש בטבע. פעילות תינוקות במים, טיפולי ספא במים, טיפולי הידרותרפיה. ספא, קליניקה לנטורופתיה, ליווי הריון ולידה, חוגים, סדנאות והרצאות ברפואה משלימה הורות והתפתחות אישית למבוגרים ולילדים.

זה העסק שלי

נופית החרמון

מינימרקט

קריית שמונה

נופית החרמון - מינימרקט על אם הדרך בין קריית-שמונה לקיבוץ דן בגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ניצת הדובדבן

רשת בתי טבע

א.תעשיה מול מתחם מבנה, קריית שמונה

ניצת הדובדבן - רשת בתי טבע, מבחר גדול של מוצרים אורגניים וטבעיים. ויטמינים ותוספי מזון, קטניות, קמחים, פירות יבשים, עוגיות וחטיפים בריאים, לחמים אורגניים, מוצרים נטולי גלוטן, מוצרי חלב ובשר, קוסמטיקה טבעית, תבלינים, מוצרי ניקוי אקולוגיים. פתוח בימים א'-ד' 9.00-20.00, ה' 9.00-20.00, ו' 8.00-14.00.

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 5 עסקים

בתי טבע בקריית שמונה

בכל רחבי הארץ תפסו בתי הטבע מקום של כבוד בעשור האחרון. המעבר של אנשים רבים למזון בריא עשה את שלו ובתי טבע רבים נפתחו בשנים האחרונות במרכז הארץ, בדרום, וכמובן גם בצפון. הטרנד הזה לא עומד להיעלם ולכן חשוב להכיר את בתי הטבע הקיימים באיזור מגורכם. אם אתם גרים בקריית שמונה והאיזור, עומדים לרשותכם כמה בתי טבע איכותיים מאוד. ניתן לרכוש בהם מוצרי מזון בריאים ואורגניים ומוצרים נוספים בתחום המזון הבריא, המזון האורגני ועוד. על מנת לאתר את בתי הטבע המובילים באיזור קריית שמונה והצפון, ניתן להיעזר בשירותים של מידעפון - מדריך העסקים של הצפון, המאגד בתוכו את מיטב העסקים באיזור זה. עוד על בתי טבע בקרית שמונה בכתבה הבאה.

מה מוכרים בבתי טבע בקריית שמונה? 

בבתי טבע בקריית שמונה, ניתן למצוא בראש ובראשונה מגוון רחב של מוצרי מזון בריאים ומוצרי מזון אורגניים, בין היתר - מוצרי חלב בריאים, דגנים אורגניים, קטניות אורגניות, גרעינים וזרעים אורגניים, קמחים אורגניים, ביצים אורגניות, פירות יבשים אורגניים ועוד. בחלק מבתי הטבע ניתן למצוא גם מוצרים כמו אומגה 3 (או מוצרים המכילים אומגה 3), משקאות אורגניים, חטיפי בריאות, מוצרים פרוביוטיים ועוד. אין סוף למזון הבריא שקיים כיום בשוק, ובבית טבע איכותי, ניתן למצוא את מירב המוצרים בתחום זה. חשוב לציין כי המדובר בתחום תחרותי במיוחד ולכן מומלץ מאוד להשוות מחירים בין החנויות והרשתות השונות. כל מי שרוצה לעבור למזון בריא, ולא יודע כיצד להתחיל, יכול לאתר את חנויות הטבע בקריית שמונה באמצעות מידעפון.

בתי טבע מובילים בקריית שמונה

יש לא מעט בתי טבע באיזור קריית שמונה והצפון, וניתן להגיע אליהם בקלות באמצעות מידעפון. בין בתי הטבע המופיעים במידעפון, ניתן למנות את הבאים - אדמה המרכז לצמיחה אנושית, דרך המגע - טיפולים הוליסטים לגוף ולנפש, מוצרים מן הטבע - עליזה, ניצת הדובדבן רשת בתי טבע, נופית החרמון ועוד. המעבר למזון בריא הוא בהחלט מבורך, ואין זה פלא שבתי הטבע בקריית שמונה כה מצליחים!

 

בתי טבע בצפון | בית טבע בקריית שמונה | בתי טבע בגליל העליון