קוסמטיקה בצפון

מידעפון מדריך העסקים בצפון מאגד את כל הקוסמטיקיות בקריית שמונה ובגליל העליון. בין אם אתם מחפשים קוסמטיקאית להסרת שיער בקריית שמונה או פדיקור מניקור בקריית שמונה, תוכלו למצוא את כל הקוסמטיקיות המובילות בקריית שמונה באתר מידעפון. מבין הקוסמטיקאיות המובילות ניתן למצוא את יפיופה הממוקמת במרכז המסחרי של קריית שמונה, את יפה זהבי עם מוניטין של 28 שנים בטיפולי יופי בעלת קליניקה פארה-רפואית המתמחה בהסרת שיער ובעלת מקלחון שיזוף חדשני בקריית שמונה. מאיה סלון מעניקה טיפולי פדיקור מניקור ברחוב הרצל בקריית שמונה, הסרת שיער לצמיתות בשיטת אפילציה וג׳ל לק בקריית שמונה. פאני חיימוביץ הינה קוסמטיקאית רפואית בקריית שמונה ועוד בבניין לב העיר, היא מטפלת באקנה, מעניקה טיפולי אפילציה בכל חלקי הגוף, טיפולי יופי מקצועיים בקריית שמונה ועוד. עמליה יצחק מעניקה טיפולי בניית ציפורניים בקיבוץ דפנה ומגוון טיפולים נוספים כגון עיצוב גבות, פדיקור רפואי, טיפול להחדרת לחות ועוד. קוסמטיקאית שאינה נמצאת באתר מידעפון מוזמנת להצטרף לכל הקוסמטיקאיות בקריית שמונה באתר מידעפון וליהנות מחשיפה של כל תושבי הגליל העליון.

לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 17 עסקים
פרטים נוספים
זה העסק שלי

עמליה יצחק מכון לקוסמטיקה

פדיקור רפואי, הסרת שיער ובניית ציפורניים

עמליה יצחק מכון קוסמטיקה. מגוון טיפולים, פילינג עמוק, טיפול להחדרת לחות, טיפול לאקנה, עיצוב גבות, צביעת גבות וריסים, הסרת שיער, פדיקור רפואי, ציפוי ציפורן טבעית בג׳ל לק במנורת UV

זה העסק שלי

אדר. ת. - קוסמטיקה רפואית

טיפולי פנים, ואנטי אייג'ינג

כפר יובל

אדר. ת. - קוסמטיקה רפואית מוסמכת.

טיפולי פנים, התמחות באקנה, פיגמנטציה ואנטי-אייג'ינג, עיצוב גבות, הסרת שיער בשעווה.
אדר תפארת כפר יובל בגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מאיה סלון לקוסמטיקה - פדיקור ומניקור

23 שנות נסיון

הרצל 36/3, קריית שמונה

מאיה סלון לקוסמטיקה: מציעה מגוון טיפולי קוסמטיקה בקריית שמונה וביניהם טיפולי פנים, מניקור ופדיקור, כל סוגי השעוות, הסרת שיער לצמיתות בשיטת אפילציה. ביו ג׳ל לק. מאיה בוגרת קורס פדיקור לכף רגל סוכרתית של אגודת ישראל לסוכרת. יש לקבוע פגישה עם מאיה בסלום הקוסמטיקה בקריית שמונה לתיאום הגעה. לא לשכוח שהגעתם לסלון של מאיה לקוסמטיקה באמצעות מידעפון מדריך העסקים בצפון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

יופי החן

איפור מקצועי, ערב, כלות ואופנה

קריית שמונה

יופי החן, חן בוסקילה. איפור מקצועי, איפור ערב, איפור כלות ואיפור אופנה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

דניז

בית אופנה לעיצוב שמלות כלה וערב

נוף חרמון 162, קריית שמונה

בית אופנה לעיצוב שמלות כלה וערב. איפור וסירוק. דניז מעצבת אופנה, מומחית לשמלות כלה וערב 15 שנה. הסטודיו בקריית-שמונה רח' נוף חרמון 162. יש להתקשר לתאום פגישה מראש.

זה העסק שלי

בריאות וחן - אלין דר

הסרת שיער באינפרא אדום

כפר סאלד

אלין דר - בעלת המכון בריאות וחן להסרת שיער בשיטת אינפרא אדום. פדיקור רפואי-התמחות בסוכרתיים, מניקור, הסרת שיער בשעווה, טיפול בפטרת ציפורניים, המכון בקיבוץ כפר סאלד בגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מספרת פיבי ויובל

סטודיו לעיצוב שיער

מרכז מסחרי בניין פל, קריית שמונה

מספרות פיבי ויובל ממוקמת במרכז המסחרי של קריית שמונה. במספרה סטודיו מקצועי לעיצוב שיער בהתאמה אישית. במספרה של פיבי ויובל בקריית שמונה ניתן לעשות איפור קבוע, עיצוב גבות ושפתיים בשיטות מתקדמות. המפרה פתוחה במשך כל ימות השבוע למעט יום שני ושישי שהמספרה נסגרת בשעה 14:00. לא לשכוח שהגעתם באמצעות מידעפון מדריך העסקים בצפון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

לימור - מכון לקוסמטיקה והסרת שיער בלייזר

נוף חרמון 18/3 , קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

טיפוחן - יפה זהבי

קוסמטיקאית רפואית

חנה סנש 19, קריית שמונה

יפה זהבי בעלת מכון היופי טיפוחן - קליניקה לקוסמטיקה פארה-רפואית. הסרת שיער, טיפולי פנים, איפור, פילינג. מוניטין ונסיון של 28 שנים. חדש: מקלחון שיזוף! מהפכה בתחום הסרת שיער בקליניקת טיפוחן, מכשיר לייזר רפואי להסרת שיער בכל הגוף מתאים לנשים וגברים ! תוצאות כבר אחרי טיפול ראשון !!!! בקליניקת טיפוחן קבלו יחס אישי מכל הלב, טיפול מקצועי וקרוב לבית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ביוטיקייר

רשת קוסמטיקה

מרכז ביג, קריית שמונה
לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 17 עסקים