מסגריות

לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 16 עסקים
זה העסק שלי

מאיר אומנות הברזל

כל עבודות הנפחות

אזור התעשיה, קריית שמונה

מאיר אומנות הברזל מבצע את כל עבודות הנפחות. שלטים, מעקות, ריהוט וחפצי נוי, שערים, סורגים, חיתוכי מתכת, אלומיניום, נירוסטה, נחושת ופליז ב-C.N.C. באיכות חיתוך מדוייקת. מומחים בשירטוט וחיתוך ברזל.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מסגריית גולן - יוסי

עבודות מסגרות ונפחות אומנותית

שדה נחמיה

מסגריית גולן, יוסי - קיבוץ שדה נחמיה. סורגים, סככות, מעקות דקורטיביים, עבודות נפחות מיוחדות לפי הזמנה.

קיבוץ שדה נחמיה הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מסגריית פטיטיף

כל עבודות המסגרות-סולמות למטעים

שדה אליעזר

מסגריית פטיטיף, יצור כלים לחקלאים למטעים ממתכת. הקמת גדרות ומעקות מתועשים, לולים, רפתות, בתי אריזה, בניית סככות,

ייצור סולמות למטעים.

מושב שדה אליעזר הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מסגריית עמיעד-עדו גולן

מסגריית עמיעד-עדו גולן מופיע גם בתחומים הבאים:   מסגריות
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

חשמל להב - להב עידו

עבודות חשמל לבית ולתעשיה

קריית שמונה

חשמל להב - להב עידו, עבודות חשמל לבית ולתעשיה. תשתיות חשמל, הגדלות ותכניות לחברת חשמל, אחזקת מערכות פיקוד ובקרה, תאורה, שערים חשמליים, מזגנים, מערכות סולאריות, להב עידו הנדסאי חשמל-רשיון טכנאי בכיר.

שירות 24 שעות ביממה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מסגריית הגליל

זכאי רחמים ויגאל

אזור התעשיה, קריית שמונה

מסגריית הגליל - כל עבודות המסגרות, פחחות בניין, נפחות אומנותית, מעקות, מרזבים, סורגים, סככות, שערים חשמליים. זכאי רחמים ויגאל. אזור תעשיה קריית-שמונה.

זה העסק שלי

שמס יוסף בע"מ

עבודות מסגרות כללית ובניה. שיווק ברזל מקצועי

קריית שמונה

שמס יוסף בע"מ עבודות מסגרות ובניין, מכירת כל סוגי הברזל. מעקות, סורגים, מיכלי מים ונירוסטה, עיטורים בברזל, דיגום ברזל, חלונות בלגיים, רתך מוסמך לצנרת פלסטיק וברזל

זה העסק שלי

אבימור - עיבוד מתכת בע"מ

אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

אבימור מפעל לעיבוד מתכת בע"מ. חיתוך בלייזר, חיתוך בסילון מים, מח' עיבוד שבבי וכרסום, מח' כיפוף, מח' ריתוך, אבטחת איכות. ספק מאושר משהב"ט, תע"ש, אלביט, כור רמים.

זה העסק שלי

ארבילי יניב שיפוצים

שיפוץ ואחזקת מבנים

ברל 24/1, קריית שמונה

יניב ארבילי-שיפוץ ואחזקת מבנים. עבודות גבס, צבע, אינסטלציה, ריצוף, תקרות אקוסטיות, מסגרות כללית, שערים, סככות, מחסנים, גדרות, גגות מתכת, עבודות עץ, פרגולות, גגות רעפים, פרקטים, בניית צימרים ובניה קלה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מסגריית צולקר שלום

עבודה מקצועית

אזור התעשיה, קריית שמונה

מסגריית שלום צולקר - מעקות דקורטיביים, סורגים, קונסטרוקציות, פרגולות, גדרות ושערים חשמליים, מדרגות פנים וחוץ, עיצוב יחודי. אזור תעשיה דרומי קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 16 עסקים

מסגריות בקריית שמונה

כולנו מדי פעם זקוקים לשירותים של מסגריה איכותית ואין זה משנה היכן אנו גרים, בצפון, בדרום או במרכז. בכל רחבי הארץ יש אין ספור מסגרים, העוסקים במגוון תחומים. גם באזור הצפון, ובמיוחד בקריית שמונה וסביבתה, יש לא מעט מסגרים מקצועיים מאוד, חלקם עובדים כשכירים במסגריות וחלקם כעצמאיים. באמצעות מידעפון, מדריך העסקים ובעלי המקצוע של הצפון, ניתן להגיע אל המסגריות הטובות ביותר בקריית שמונה והצפון בקלות רבה! עוד על מסגריות בקריית שמונה והצפון בכתבה הבאה.

אלו שירותים ניתן לקבל במסגריות בקריית שמונה?

במסגריות בקריית שמונה (ובכל איזור הצפון - הגליל, הכינרת, רמת הגולן ועוד), ניתן לקבל שירותים רבים, אשר רובם קשורים לעבודות מסגרות שונות, החל משלב התכנון והפיתוח ועד לשלב הייצור וההתקנה בבית הלקוח. אם אתם צריכים סורגים מכל הסוגים, שערים חשמליים, מעקות בטיחות, פרגולות בכל הגדלים ולכל המטרות, גדרות מסוגים שונים, קונסטרוקציות למגוון מטרות ועוד, את כל אלה תוכלו לקבל במסגריות האיכותיות בקריית שמונה והצפון. רצוי מאוד להתבונן בתיק העבודות של המסגריה עימה אתם שוקלים לעבוד או אפילו לראות עבודות אמיתיות בבתים או במשרדים של אנשים. עבודות מסגרות פשוטות יכולות להיות זולות למדי, אך ישנן עבודות מורכבות וגדולות יותר (כמו גדרות, מדרגות, מעקות בטיחות ועוד), אשר עלותן גבוהה יותר, ולכן מומלץ לעבוד עם הטובים ביותר בלבד, אך כאלה שהמחירים שלהם תחרותיים! הגדירו מראש מה בדיוק אתם צריכים ומהו התקציב שלכם ואתרו, באמצעות מידעפון, את המסגריות בקריית שמונה שמתאימות בול לצרכים שלכם. 

אלו מסגריות מובילות ניתן למצוא במידעפון?

ניתן לאתר את המסגריות המובילות בקריית שמונה והצפון באמצעות מידעפון, מדריך העסקים ובעלי המקצוע של אזור פופולארי זה, אשר מאגד בתוכו את העסקים המובילים באזור. בין המסגריות המופיעות במידעפון, ניתן למנות את הבאות - אבימור - עיבוד מתכת בע"מ, אוחנה רוברט בע"מ, אלום רמי - כל עבודות האלומיניום והתריסים, "הסטודיו לעיצוב בברזל ועץ" הנמצא בקיבוץ הגושרים ומשלב עבודות מתכת ועץ - שערים מעוצבים, דלתות, גדרות, מעקות, סורגים וסככות, פרגולות מתכת או עץ, רהיטים עם נפחות אומנותית, כהן משה - מסגריה ופחחות בניין, מסגריה - צולקר שלום ועוד. כמו בתחומים רבים נוספים, מומלץ מאוד להשוות מחירים ולקבל המלצות חמות, בטרם תחליטו עם איזה בעל מקצוע כדאי לעבוד.