מכבסות

ניתן למצוא את מיטב המכבסות בגליל העליון באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון. קיימות מכבסות מדהימות בצפון ומביניהן ניתן למצוא את מכבסת ורד בקיבוץ מעיין ברוך ומכבסת הירדן בקיבוץ דפנה. מידעפון מאגד את כל העסקים בצפון, אם ברשותך מכבסה, הצטרף היום למדריך העסקים של הצפון.

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 5 עסקים
זה העסק שלי

מכבסת ורד

מוצרי הכביסה המובילים וחנות יד שניה

מעין ברוך

מוצרי הכביסה המובילים של חברת ״אבקו כימיקלס״. איכות גבוהה ומחירים נוחים. מכירת חומרי כביסה ובישום וחומרים להורדת כתמים. שירות זמין ומהיר אפשרות להובלה. גיהוץ, תפירה ותיקונים. השכרת מצעים ומגבות לארועים, חנות יד שניה ועמדת איסוף לנזקקים של עמותת "פתחון-לב".

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 5 עסקים

מכבסות בצפון

כולנו מכבסים את הבגדים שלנו מדי שבוע ולרוב (בעיקר אצל משפחות עם ילדים) אף מספר פעמים בשבוע, אך לא לכולם יש מכונת כביסה ומייבש בבית. עבור המשפחות שאין להן מכונת כביסה בבית יש פתרון מושלם - מכבסות פרטיות. באיזור הצפון יש מגוון רחב של מכבסות ברמה גבוהה, אשר ניתן לכבס בהן את הבגדים של בני המשפחה. בחלק מהמכבסות הללו יש שירותים נוספים כגון קיפול, גיהוץ ועוד. חשוב מאוד לבחור במכבסה איכותית ובעלת ניסיון, על מנת שלא יקרה שום נזק לבגדים שלכם. אם אתם רוצים לאתר מכבסות בקריית שמונה שהן גם איכותיות וגם במחירים סבירים, אתם יכולים להיעזר בשירותים של מידעפון - מדריך העסקים של הצפון, המאגד בתוכו את העסקים המובילים באיזור הצפון. עוד על מכבסות באיזור הצפון בכתבה הבאה.

 מי צריך מכבסות בצפון?

התשובה לכך היא פשוטה מאוד - כל מי שאין לו מכונה כביסה בבית ויש לא מעט אנשים כאלה. בין אם אתם גרים בקריית שמונה, בעכו, בטבריה או בחיפה, או לחילופין - ביישוב קטן יותר בגליל או ברמת הגולן, אם אין לכם מכונת כביסה בבית, תזדקקו לשירותים של מכבסה איכותית. באיזור הצפון הפופולארי יש מספר מכבסות איכותיות, אשר יכבסו וייבשו את הבגדים שלכם במהירות וביעילות. חשוב כמובן להשוות מחירים בין המכבסות השונות ולברר אודות הניסיון והאיכות של כל מכבסה. ברגע שמצאתם מכבסה שאתם מרוצים ממנה - מומלץ לדבוק בה ולהיעזר בשירותים שלה על מנת לכבס את הבגדים שלכם ושל ילדכם. לשם כך, מידעפון יוכל לסייע לכם לאתר את המכבסות המובילות באיזור הצפון.

 מכבסות איכותיות בצפון

בתחום כה רגיש בו אתם נותנים את הבגדים שלכם לגורם זר, חשוב מאוד להקפיד על האיכות של העסק עימו אתם עובדים ובמקרה זה האיכות של המכבסה בצפון. יש לא מעט מכבסות איכותיות באיזור הצפון וניתן להגיע אליהם בקלות באמצעות מידעפון - מדריך העסקים של הצפון המאגד בתוכו את העסקים המובילים באיזור זה. בין המכבסת אותן ניתן למצוא במידעפון, ניתן למנות את המכבסה בשדה נחמיה, מכבסת ורד ועוד.

 

כביסה בקריית שמונה | מכבסות בצפון | כביסה בצפון | מכבסה בקריית שמונה