מונית בקריית שמונה

מוניות בצפון הוא כלי תחבורה אשר נוסעיו שוכרים את שירותו בצפון ולכל איזור הצפון, על מנת להגיע למחוז חפצם של התושבים בקריית שמונה ומחוצה לה. (לעומת כלי תחבורה ציבורי אשר לו עצירות קבועות הניתנות בחוק התחבורה). ענף המוניות בצפון הוא אחד מענפי התחבורה הציבורית בישראל ובכל איזור גליל העליון מהמבוקשים ביותר עקב ריבוי מטיילים מהארץ ומהעולם. מוניות שירות בקריית שמונה מבוסס על מחיר קבוע. ומחוץ לקריית שמונה המחיר עולה לפי התעריפים הקבועים בחוק. מוניות הכי נוח וקל להזמין מונית בעזרת הטלפונים הקווים או הישירים לבעלי מונית בקריית שמונה. מידעפון דאג לקבץ את כל בעלי מוניות בקרית שמונה לתת שירות טוב יעיל, מהיר, בטיחותי מתוך היכרות והתמצאות בכל איזור הצפון ובפרט בקרית שמונה. הביקוש למונית בקריית שמונה גדול עקב המטיילים הרבים בצפון ובכל איזור גליל העליון. סוגי המוניות בקריית שמונה והצפון ולכל חלקי הארץ, מתחלק בין מוניות יוקרתיות לנופש משפחתי או קבוצתי בצפון, למוניות מיוחדות (ספיישל) המוזמנות לשעה ומקום מדוייק, לנסיעה רחוקה או קרובה, מוניות שירות בתוך העיר קריית שמונה, מוניות לאנשים בעלי מוגבלויות במונית המיוחדת לכך לעזרת תושבי קריית שמונה, מוניות הסעת עובדים קבועה מהבית למפעל או לעסק וחזרה לבית באיזור קריית שמונה ולכל איזור הצפון.

לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 14 עסקים
זה העסק שלי

מוניות הלל

נסיעה במונית שקטה ומרווחת

מוניות הלל הינה תחנת מונית חדשה בגליל העליון המספקת חווית נסיעה שקטנה ונעימה במונית ירוקה השומרת על איכות הסביבה. שירות מהיר ומקצועי. נסעידות לנתבג בכל שעה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות חרמון

רסקו, קריית שמונה

מוניות חרמון מציעים נסיעות לכל רחבי הארץ, נסיעות לנתב"ג. פועלים בימים א'-ה' משעה 6 בבוקר עד השעה 22:00 בלילה. בימי שישי פועלים משעה 6 בבוקר עד השעה 16:00. התחנה לא עובדת במוצאי שבת. שירות מקצועי ואדיב.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות הדקה ה-90 בצפון

מוניות בצפון

קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות שמעון

חצור, חצור הגלילית
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות ישראל רז

הנשיא 36, קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות קריית-שמונה ישראל רז

נסיעות .v.i.p

הנשיא 36, קריית שמונה

מוניות קריית-שמונה-מוניות ישראל. נסיעות עד השעות הקטנות של הלילה, נסיעות ספיישל לכל הארץ, נתב"ג ונסיעות חירום לילה. נסיעות לפאבים ולמועדונים. מחירי הדקה ה-90. שירות משלוחים וחבילות למרכז הארץ.

לאתר שלנו

זה העסק שלי

מוניות השלום

תחנה שומרת שבת

א.תעשיה דרומי מתחם מבנה, קריית שמונה

מוניות השלום במתחם מבנה באזור התעשיה הדרומי בקריית-שמונה. התחנה שומרת שבת. טלפון מכל סלולרי 2400*. שעות עבודה: ראשון-חמישי 07.00-23.00, ימי שישי וערבי חג: 07.00 בבוקר עד כניסת השבת. מצאת השבת/חג עד חצות. מוניות השלום מבצעים נסיעות לנתב״ג מקריית שמונה וחזרה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות הצפון

ליד תחנת אגד, קריית שמונה

מוניות הצפון, פועלים 24 שעות ונוסעים לכל חלקי הארץ כולל נסיעה מקריית שמונה לנת״ב, שירות אדיב ומקצועי, "ואהבת לרעך כמוך", לא כולל שבתות וחגים, נסיעות לכל חלקי הארץ לא כולל שבתות וחגים. התחנה ליד תחנת אגד מול קניון 8 סנטר בקריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות טבריה ועמק הירדן

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 14 עסקים

בקריית שמונה פועלות וישנם מספר רב של תחנות מוניות בקריית שמונה הנותנות שירות במשך שנים ביעילות ובזריזות נמרצת לכל איזור הצפון. אם הגעתם באוטובוס ממרכז הארץ לצפון הרחוק מיד כשתרדו בתחנה המרכזית של קריית שמונה תוכלו להפגש מייד עם תחנת מוניות בקריית שמונה ומשם תוכלו לקבל שירות לכל מקום בצפון. גם אם אתם לא מכירים את הצפון תוכלו להעזר בנהגי המוניות ותחנת מוניות בקריית שמונה בהכוונה והדרכה לטיול מעניין ואפילו לא פעם נהגי המוניות בקריית שמונה ישמשו אתכם כמלווים לטיול בצפון עם הדרכה והסבר מצויין ולהינות מטיול מסודר ומתוכנן בצפון . מוניות בקריית שמונה משרתות את כלל הציבור המגיע לקריית- שמונה ולתושבי העיר הנעזרים בהם בכל יימות השנה, בימים של שוק עירוני בקריית- שמונה שנותן שירות לאנשים מבוגרים עד פתח ביתם וממרכזי קניות בקריית- שמונה. בכל תחנת מוניות בקריית- שמונה נהוג לעבוד גם בלילות לכל מי שיצתרך לכך. למקרים דחופים לנסיעה לא מתוכננת מהצפון ולכל חלקי הארץ תוכלו להינות משירות המוניות בצפון 24 שעות ביממה. הנסיעה במוניות בקריית שמונה יכולה להיות מפנקת ונעימה. מחפשים תחנת מוניות בקריית שמונה? תוכלו פשוט לצאת לרחובה של העיר ולעצור כל מונית הנקראת בדרך  ולעצור אותה ולקבל שירות אדיב מנהגי המוניות בצפון. מידעפון מציג מידע על מוניות בקריית שמונה ומסייע בהחלטה צרכנית נבונה, זמינה, נוחה וזולה. בתחנת מוניות בקריית שמונה תמצאו נהגים תושבי העיר קריית שמונה במקור וחלקם מחוץ לקריית- שמונה מוכרים וידועים מוותקי העיר קריית שמונה המכירים כל פיסת אדמה באיזור הצפון וכך תוכלו לסמוך עליהם שיביאו אתכם ליעד המבוקש בזריזות וביעילות. כידוע נהגי המוניות בצפון כמו כל נהגי מוניות בארץ ובעולם נעשים לא פעם שותפים לאירוע אליו ניסע ונשתף את הנהג ברגשות, התלבטויות, בחוויות ובסיפורים הנחמדים ופחות נחמדים שעוברים עלינו בשעת הנסיעה מקריית שמונה. הנהג כמו חבר נחמד שפוגשים באמצע הדרך לצפון. בכל תחנת מוניות בקריית שמונה יש סיפורים מיוחדים על נוסעים מיוחדים בצפון. הנקרא "סיפורי מוניות" . ישנם מוניות רבות בקריית שמונה ורובן לא יעבדו בשבתות וחגים, אצלנו במידעפון תוכלו להעזר במספרי טלפון של תחנות מוניות קרית שמונה הנותנות שירות גם בשבתות וחגים. שירות מיוחד גם מקריית שמונה לנמל תעופה בן-גוריון נעשה בתחנות מוניות בקריית שמונה, בשירות אדיב ונעים . ישנם תחנות מוניות שיוכלו להשכיר לכם מונית. שירות מיוחד לקיבוצים ולכל איזור גליל העליון. לשירותכם מוניות בקריית שמונה 24 שעות ביממה לכל איזור הצפון ולכל חלקי הארץ במחירים השווים לכל כיס.