מוניות בגליל העליון

 קיימות מגוון רכב של מוניות קריית שמונה ובגליל העליון. מידעפון מדריך העסקים של הצפון מאגד בפניכם את מיטב תחנות המוניות בקריית שמונה ונהגי המוניות בגליל העליון על מנת לחבר בין אנשים בצפון לבין העסקים בקריית שמונה ובגליל העליון. כאן תוכלי ליהנות ממגוון רחב של נהגי מוניות עצמאיים ותחנות מוניות קרית שמונה המעניקות שירות בקריית שמונה, בגליל העליון ובכל חלקי הארץ הכוללים נסיעה לנתב״ג מקריית שמונה וחזרה. נהגי מוניות קרית שמונה שאינם מופיעים במידעפון מוזמנים להצטרף עוד היום ולקבל טלפונים מלקוחות בגליל העליון שצריכים את שירותם.

לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 17 עסקים
פרטים נוספים
זה העסק שלי

תחנת מוניות

יעקב הדרי

חצור, חצור הגלילית
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות ישראל רז

הנשיא 36, קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות חרמון

רסקו, קריית שמונה

מוניות חרמון מציעים נסיעות לכל רחבי הארץ, נסיעות לנתב"ג. פועלים בימים א'-ה' משעה 6 בבוקר עד השעה 22:00 בלילה. בימי שישי פועלים משעה 6 בבוקר עד השעה 16:00. התחנה לא עובדת במוצאי שבת. שירות מקצועי ואדיב.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות אלירן אסור

קרית שמונה, קריית שמונה
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שי חליבה

נהג מונית בקריית שמונה

קריית שמונה

שי חליבה הינו נהג מונית בקריית שמונה ונוהג במונית כחלק מתחנת מוניות החרמון בקריית שמונה. שי זמין 24 שעות ביממה, לא כולל שבתות וחגים. 
שי חליבה נוהג במונית  קאיה סיד סטיישן.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות הצפון

ליד תחנת אגד, קריית שמונה

מוניות הצפון, פועלים 24 שעות ונוסעים לכל חלקי הארץ כולל נסיעה מקריית שמונה לנת״ב, שירות אדיב ומקצועי, "ואהבת לרעך כמוך", לא כולל שבתות וחגים, נסיעות לכל חלקי הארץ לא כולל שבתות וחגים. התחנה ליד תחנת אגד מול קניון 8 סנטר בקריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוניות בני העיר

קניון נחמיה, קריית שמונה

מוניות בני העיר - מועסקים בה 12 נהגים בני קריית-שמונה. פתוח א-ה מ-7 בבוקר עד 21:00, בימי ו' וחגים מ-7 בבוקר עד כניסת שבת/חג ובמוצאי שבת. התחנה ממוקמת בקניון נחמיה. שיחת חינם: 1800-30-41-41. מוניות בני העיר מבצעים נסיעות בקריית שמונה ובגליל העליון ונוסעים מקריית שמונה לנתב״ג. 

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

המוניות הירוקות - מוניות ירוקות

חוויית נסיעה במונית שקטה

משה ינאי, קריית שמונה

המוניות הירוקות הינה חברת מוניות המונעות ע"י מנוע חשמלי השומר על איכות הסביבה ומקטין את זיהום האוויר. התוצאה, נסיעה נוחה ושקטה במונית ירוקה. המוניות הירוקות מספקות שירות בצפון ולכל חלקי הארץ. בהנהלת משה ינאי.

לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 17 עסקים

קריית שמונה ידועה כעיר המצריכה שימוש ברכב על מנת להתנייד בה כין אם זה בתוך העיר קריית שמונה ובין אם זה נסיעה ברחבי הגליל העליון. למרבית תושבי קריית שמונה יש רכב פרטי אבל המון אנשים מעדיפים להזמין מונית בקריית שמונה משום שהנסיעה זולה, נוחה ובטוחה. בקריית שמונה קיימות מספר תחנות מוניות הפועלות לרווחת התושבים. ישנם גם נהגי מוניות בקריית שמונה בפועלים באופן עצמאי. מבין מגוון הרחב של תחנות המוניות בקריית שמונה ניתן למצוא את תחנת המוניות הצפון בקריית שמונה הממוקמת ליד תחנת האוטובוס של אגד, כמו כן, קיימת את תחנת המוניות בני העיר הממוקמת בחניית קניון נחמיה ביציאה הצפונית של קריית שמונה, תחנת המוניות חרמון ממוקמת בכיכר רסקו בקריית שמונה, מוניות השלום ממוקמת במתם מבינה בקריית שמונה אשר נמצא באיזור התעשייה הצפוני ומציע מגוון רחב של נהגים אמינים עם מוניות חדשות ומרווחות ומבין שלל מוניות קרית שמונה פועלים גם נהגי מוניות באופן פרטי המעניקים שירות מוניות מתקדם ברחבי העיר קריית שמונה ובכל חלקי הארץ, במיוחד לתחנות הרכבת השונות ונסיעות מיוחדות לננת״ב (נמל התעופה בן גוריון). מבין נהגי המוניות הפועלים באופן עצמאי בקריית שמונה ניתן למצוא את מוריס הסעות בהנהלת מוריס טולדנו המעניק שירותי מוניות בקריית שמונה בגליל העליון, מוניות רצון המבצע שליחויות בכל רחבי הארץ, נסיעות לנתב״ג מקריית שמונה ואיסוף מנמל התעופה חזרה לקריית שמונה ויישובי הגליל העליון, מוניות סיטון איציק מעניק נסיעה חלקה ובטוחה לכל מקום בארץ וכמובן בקריית שמונה ויישובי הגליל העליון ורמת הגולן, מוניות ישראל רז המעניק שירות V.I.P במונית שלו הפועל עד השעות הקטנות של הלילה, פועל לנסיעה בטוחה למועדונים בגליל העליון בלילות, מגיע לכל מקום בארץ מקריית שמונה וחזרה ומציא מחירים אטרקטיביים  מבין נהגי המוניות בקריית שמונה ניתן גם למצוא את משה ינאי, בעל המוניות הירוקות בקריית שמונה המבטיח נסיעה שקטה במכונית טויוטא היברידית ושקטה החוסכת אנרגיה ופועלת למען איכות הסביבה בקריית שמונה והגליל העליןו, משה ינאי נוסע הן בקריית שמונה וביישוב עמק החולה ובן מעניק שירות נהג מוניות בכל רחבי הארץ הכולל נסיעה מקריית שמונה לנתב״ג. מוניות איציק סיטון הוא גם אחד מנהגי מוניות בקריית שמונה המעניק שירות מהיר ובטוח בנסיעה במונית בקריית שמונה. מידעפון מדריך העסקים בצפון מאגד בתוכו את כל נהגי המוניות בקריית שמונה ומחבר בין כל תושבי הצפון והגליל העליון ובין עסקים בצפון. נהג מונית שאינו מופיע במידעפון מוזמן ליצור קשר ולהצטרף למידעפון.