ייעוץ מס בקרית שמונה

בקרית שמונה תוכלו לקבל שירותים ממגוון רחב של יועצי מס המתמחים בתחומים שונים. בין אם אתם מחפשים ייעוץ מס בנושא ייעוץ כלכלי להתנהלות נכונה ועזרה במילוי טפסים שנתיים, ובין אם אתם מחפשים ייעוץ מס בקרית שמונה על מנת לקבל החזרי מס כעובדים שכירים. ייעוץ מס הוא תחום שקיבל מעמד על פי חוק והעוסקים בו עברו הסמכה מתאימה והם מורשים לעסוק בו על פי חוק. יועץ מס יכול לסייע לך בין היתר בניהול חשבונות, חישוב שכר, הצהרות הון ועוד. בנוסף יועץ מס יוכל גם לסייע לך בהתנהלות מול גורמי מס שונים כגון מס הכנסה או ביטוח לאומי אף במצב של ניהול משא ומתן מולם. אם אתה עובד שכיר, על ידי קבלת ייעוץ מס אתה תהיה מודע לזכויות המגיעות לך על פי חוק ואולי אף תגלה כי מגיעים לך החזרי מס. יועץ המס ילווה אותך לכל אורך התהליך. אתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגד עבורכם את הרשימה המלאה של כל המשרדים המעניקים ייעוץ מס בקרית שמונה על מנת שתוכלו למצוא את יועץ המס המתאים ביותר עבורכם ולקבל ממנו שירות. באתר מידעפון איגדנו את כל המידע הדרוש לכם כך שתוכלו לחסוך בזמן ולמצוא הכל באתר אחד מהיר ונוח!

לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 17 עסקים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

עוצמה

הנהלת חשבונות לחברות ולעצמאים

מרכז מסחרי ליד היכל התרבות, קריית שמונה

נמצאים במרכז המסחרי בקריית שמונה מתחת למרכזון. שירותי הנהלת חשבונות בע"מ. ניהול חשבונות לחברות ולעצמאים. הכנת דו"חות שנתיים לביקורת. ייצוג ע"י רואי חשבון. הכנת משכורות. פקס: 04-6902775

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ביטון יורם עורך דין וסוכן ביטוח

דיני עבודה, מיסים וקניין רוחני

בית ניסימיאן שד׳ תל-חי 77, קריית שמונה

עו״ד יורם ביטון, דיני עבודה, מיסים וקניין רוחני. סוכן ביטוח.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרכז מידע צחר בע"מ

הנהלת חשבונות ויעוץ כלכלי

מרכז מסחרי, חצור הגלילית

מרכז מידע צחר - הנהלת חשבונות ויעוץ כלכלי, משרד רואי חשבון, שרותי חשבונאות, מיסוי, יעוץ פיננסי, הכנת משכורות ועוד... מרכז מסחרי חצור הגלילית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א. הלפרין ראיית חשבון מיסוי וייעוץ פיננסי

הנה"ח, משכורות

כיכר צה"ל 60, קריית שמונה

א. הלפרין ראיית חשבון בהנהלת אורית הלפרין רואה חשבון ומרצה. משרד לראיית חשבון המתמחה בתחום המיסים, הנהלת חשבונות, הפקת דו"חות שנתיים, חישוב שכר והכנת משכורות, ייעוץ מס, ייעוץ עסקי וייעוץ פיננסי. המשרד ממוקם בכיכר צה"ל 60 קריית-שמונה.

זה העסק שלי

הורוביץ, אושרת, מג׳ר, אפלקר, לוגסי-רואי חשבון

והנה״ח

בית אלון חצור הגלילית, חצור הגלילית

הורוביץ, אושרת, מג'ר, אפלקר, לוגסי רואי חשבון. מעניקים שירותי ייעוץ וליווי עסקי, ייעוץ מס, הנהלת חשבונות ועוד ברחבי הארץ. מנהלים סניף בחצור הגלילית בבית אלון. המשרד מתמחה במתן שירותי ראיית חשבון למגוון רחב של עסקים, עצמאיים,חברות, ארגונים ועמותות.

זה העסק שלי

פרי שטרק

יעוץ מס וליווי עסקי

הנשיא 4, קניון נחמיה, קריית שמונה

משרד לייעוץ וליווי עסקי בהנהלת חנא שולי רואה חשבון ומשפטן ופרי שטרק יועצת מס. המשרד מעניק שירותי הנהלת חשבונות וייעוץ מס הן לחברות והן לעצמאיים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

יוסף חי עדי ושות'

משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות

שד' תל-חי 98, קריית שמונה

משרד רואי חשבון יוסף חי, עדי ושות'. ראיית חשבון: יעוץ וליווי עסקי, תכנון מס גם בעסקאות מקרקעין, טיפול מול רשויות המס, בוררות וגישור. הנהלת חשבונות: לחברות, שותפויות, עצמאים והכנת משכורות. אבי יוסף חי-רו"ח. עדי רפאל רו"ח.

למודעות שלנו

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

יואב לרנר

רואה חשבון

ד"נ גליל עליון, שדה אליעזר

רואה חשבון יואב לרנר בשדה אליעזר מעניק שירותי ראיית חשבון וניהול חשבונות בגליל העליון ובצפון. מתמחה בייעוץ וליווי פיננסי, ייעוץ מס והחזרי מס, הנהלת חשבונות לעצמאיים וחברות, הפקת דו"חות שנתיים,הצהרות הון, חישוב שכר וניהול משכורות, ייצוג מול הרשויות.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

טהור יורם

רואה חשבון

בית מרגנית, קריית שמונה

רואה חשבון טהור יורם, בעל משרד לראיית חשבון בבית מרגנית קריית שמונה. טהור יורם מעניק שירותי הנהלת חשבונות לעסקים וחברות, הפקת דו"חות שנתיים, הצהרות הון, פתיחת עוסק פטור או עוסק מורשה, חישוב שכר וניהול משכורות, ייעוץ עסקי ועוד.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מלכיור מרים

רו"ח

טרומפלדור 30, קריית שמונה

מרים מלכיור מנהלת משרד רואי חשבון בקריית שמונה. מלכיור מרים רואת חשבון מעניקה מגוון של שירותים בתחום הפיננסי לעסקים קטנים, עצמאיים או חברות. ביניהם, ניהול חשבונות שוטף של העסק, חישוב שכר וניהול משכורות, הגשת דו"חות שנתיים למס הכנסה ומע"מ, הגשת הצהרון הון ועוד.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מנגוני רבקה עו״ד

מיסים, דיני עבודה, ביטוח לאומי

בית אלון, חצור הגלילית

רבקה מנגוני, עורכת דין (יועצת מס): מיסים, דיני עבודה, ביטוח לאומי

שמואל גרציאני, עורך דין ומגשר: צוואות, ירושות, סימני מסחר


אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 17 עסקים

אם אתם מחפשים ייעוץ מס בקרית שמונה, הגעתם לאתר הנכון! באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון תוכלו למצוא את כל יועצי המס שנותנים שירות בקרית שמונה. בין אם אתם מחפשים יועץ מס לחברה שלכם או רוצים לקבל שירות ייעוץ מס כשכירים, יועצי המס בקרית שמונה ישמחו לעמוד לשירותכם ולהסביר לכם על הזכויות והחובות שלכם בנושא המס במדינת ישראל. ייעוץ מס הוא תחום שמאגד בתוכו היבטים שונים ומעניק ללקוחות שירותים שונים בתחום המס. אם יש בבעלותכם חברה, כדאי לכם לקבל שירות של ייעוץ מס מיועץ מקצועי ואמין על מנת שתוכלו לקבל ייעוץ מבעל מקצוע מומחה בתחום הפיננסי. יועץ המס יעזור לכם במתן ייעוץ כלכלי עבור החברה שלכם וינחה אתכם להתנהלות נכונה בתחום הפיננסי ובתחום המיסים תוך מתן דגש על התנהלות חכמה בתכנוני מס, מילוי דוחות וטפסים שנתיים ועוד.  תפקיד נוסף שממלא יועץ המס עבור חברות, אנשים פרטיים או אנשים עצמאיים הוא ייצוג של הלקוח מול מוסדות המס כגון מס הכנסה או ביטוח לאומי ובמידת הצורך ניהול משא ומתן מול גורמים אלו על מנת לדאוג כמה שיותר ללקוח שלו. על ידי קבלת ייעוץ מס בקרית שמונה תוכלו להנות גם משירותי יועץ המס בתחום ניהול חשבונות, חישובי שכר, פתיחת תיק במס הכנסה, פתיחת תיק בביטוח לאומי, הצהרת הון, מילוי דו"ח שנתי ועוד. יועצי מס מסייעים גם בהשגת החזרי מס ממס הכנסה במידה והלקוח זכאי להם, והם יעזרו לכם לעבור את התהליך הדרוש והנכון על מנת שתזכו לקבל החזרי מס. במידה ויש לכם עסק עצמאי באיזור הגליל העליון או קרית שמונה, תוכלו להיעזר בשירותי ייעוץ מס בקרית שמונה על מנת שהוא יעזור לכם לפתוח תיק למס ערך מוסף, יבצע את ההתנהלות של העסק שלכם מול ביטוח לאומי ומס הכנסה, יכין עבורכם את ההצהרות הון, יעזור לכם במילוי הטפסים והדו"ח השנתיים שעליכם להגיש מידי שנה, יסייע בניהול חשבונות העסק וכן ייצג אותכם במידת הצורך מול המוסדות השונים כגון מס הכנסה או ביטוח לאומי. יועץ מס מקצועי ואמין, מתמחה בחוקים השונים בנוגע למס ולכן הוא יכול להוות נכס חשוב מאוד עבור העסק שלכם ולהכווין אתכם בתחום הפיננסי ולגבי התנהלות נכונה של העסק שלכם. באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגדנו את כל נותני ייעוץ מס בקרית שמונה והאיזור על מנת שתוכלו להנות משירות ייעוץ מס מקצועי ואמין באיזור הגליל העליון וקרית שמונה.