חשמלאים בצפון

לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 15 עסקים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

זרמים בגולן - אסף פליישר

עבודות חשמל ותאורה לבתים ולגינות.

זרמים בגולן בהנהלת אסף פליישר, חשמלאי מוסמך מ.ר. 120712 מבצעים עבודות חשמל לבתים ולגינות.

אנו מבצעים את כל עבודות החשמל כולל החלפה והתקנת לוחות חשמל, תאורת גן, הוספת נקודות חשמל, טיפול בתקלות. מחירי עלות לניצולי שואה ונזקקים.

אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

כביסומט - ישראל דהן

תיקון מכונות כביסה ומוצרי חשמל

הנשיא 44, קריית שמונה

כביסומט - ישראל דהן. תיקון ושירות למכונות כביסה ומוצרי חשמל ביתיים. 38 שנה של שירות מוסמך ואמין. רח' הנשיא 44 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

עם הזרם - עמירם

חברה לשירותי חשמל בע"מ

ראש פינה

עם הזרם-חברה לשירותי חשמל בע"מ. ביצוע כל עבודות החשמל. אחזקת מתקנים במתח גבוה, תעשיה, עבודות רשת, הגדלת חיבור, בניין, בקרים מתוכנתים, התקנת אזעקות, מערכות גילוי אש ועשן, אחזקת חשמל בקיבוצים, עבודות קירור ומיזוג. בהנהלת עמירם ראש-פינה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שביט צרכי חשמל

שיווק סיטונאי לצרכי חשמל

אזור התעשיה, קריית שמונה

שביט צרכי חשמל - שיווק סיטונאי לצרכי חשמל, תעשיה, בניין, מפעלים, צימרים, מוסדות ציבור ופרטיים, חשמל בניין רשת ותעשיה, ביצוע עבודות חשמל, אזור תעשיה דרומי קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

עדן תשתיות בע"מ

מתח גבוה.חשמל.תקשורת.תחזוקת מבנים

אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

עדן תשתיות בע"מ מייק מלכה קבלן רשום לעבודה במתח גבוה, חשמל, תקשורת ותחזוקת מבנים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

קירור מ.מ. מוריס ממן

הנדסאי חשמל

אחד העם 45, קריית שמונה

קירור מ.מ. מוריס ממן הנדסאי חשמל. שירות ותיקון מקררים ביתיים, מסחריים ומזגנים. תכנון ובניית מתקני קירור, חדרי קירור והקפאה, מתקני מים קרים, ביצוע עבודות חשמל.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שירות טל

תיקון מוצרי חשמל ביתיים

קריית שמונה

שירות טל בהנהלת יוסי זוזוט-חשמלאי מוסמך מס' רשיון 077119. שירות תיקונים למכונות כביסה, מייבשי כביסה, מקררים, מדיחי כלים, תנורים, מיקרוגלים ומוצרי חשמל ביתיים.

מעבדת שירות ותיקון למיקרוגלים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

חום קור-מרק דרי

חשמל, קירור ואיוורור

יהודה הלוי 30/7, קריית שמונה

מרק דרי הנדסאי חשמל ומיזוג אויר.

חום קור-חשמל, קירור ואיוורור. חשמל בניין ותעשיה, מכירת מזגנים, מפוחי עשן, מערכת מניעת אש.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

חשמל להב - להב עידו

עבודות חשמל לבית ולתעשיה

קריית שמונה

חשמל להב - להב עידו, עבודות חשמל לבית ולתעשיה. תשתיות חשמל, הגדלות ותכניות לחברת חשמל, אחזקת מערכות פיקוד ובקרה, תאורה, שערים חשמליים, מזגנים, מערכות סולאריות, להב עידו הנדסאי חשמל-רשיון טכנאי בכיר.

שירות 24 שעות ביממה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

דקל שיפוצים ניסים דנינו

קבלן רשום ברשם הקבלנים

קריית שמונה

דקל שיפוצים - ניסים דנינו. קבלן רשום ברשם הקבלנים לשיפוץ והרחבת מבנים. בניה ותוספות, מחיצות גבס, תקרות אקוסטיות, שיפוצים כלליים, פרקטים ופוליש, עבודות עפר ופיתוח. קבלן/מפקח לפירוק ופינוי אסבסט, צמנט ופריך מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

רוני המאיר

קבלן רשום

קריית שמונה

רוני המאיר, קבלן רשום 19398 לעבודות חשמל, בניין, רשת ותעשיה. בהנהלת רוני סננס קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
12
לדף הקודם
נמצאו 15 עסקים

חשמלאים בצפון

תחום החשמל הוא אחד מהתחומים החשובים ביותר שיש לטפל בהם בבית ובמשרד ולכן מקצוע החשמלאי הפך לחשוב ומוערך. באיזור הצפון יש לא מעט חשמלאים איכותיים במיוחד, וכל מי שזקוק לחשמלאים בצפון, מכל סיבה שהיא, יכול לאתר אותם באמצעות מידעפון - מדריך העסקים של הצפון. בין אם אתם צריכים חשמלאי מוסמך או חשמלאי לעבודות פשוטות במיוחד, מידעפון יסייע לכם במציאת איש המקצוע המתאים ביותר עבורכם. עוד על חשמלאים בצפון בכתבה הבאה.

מהו התפקיד של חשמלאים בצפון? 

לחשמלאים בצפון מגוון רחב של תפקידים. בין אם אתם גרים בקרית שמונה, חיפה, נהריה, טבריה או בכל יישוב אחר באיזור הצפון, בוודאי נזדקקתם לא פעם לשירותים של חשמלאי איכותי. חשמלאי עוסק בתחומים רבים כמו תיקון מכשירי חשמל שהתקלקלו, בדיקת מערכות החשמל בבית, החלפת מפסקים ועוד. חלק מהפעולות אותן מבצע חשמלאי הן פשוטות יחסית, אך פעולות אחרות הן מורכבות ולא מומלץ לנסות לבצע אותן בכוחות עצמכם! ניסיון לתקן בעיות חשמל באופן עצמאי עלול לעלות ביוקר, ולכן מומלץ שיהיה לכם חשמלאי איכותי שאתם סומכים עליו, שתוכלו להזעיק אותו כאשר יש בעיות חשמל. באיזור הצפון יש בתים רבים אך גם לא מעט עסקים, בעיקר בתחום התיירות (כדוגמת צימרים, אכסניות, מלונות ועוד), ולכן לחשמלאים בצפון יש לא מעט עבודה. כאשר בוחרים חשמלאים בצפון, מומלץ ללכת על הטובים ביותר ובמיוחד על כאלה שיש להם המלצות חמות או כאלה שכבר עבדתם עימם בעבר והייתם מרוצים. בכל מקרה, כדאי מאוד להשוות מחירים, מכיוון שהתחרות בתחום זה היא גבוהה במיוחד. 

חשמלאים מובילים בצפון 

על מנת להגיע אל החשמלאים המובילים באיזור הצפון, תוכלו להיעזר בשירותיפם של מידעפון – מדריך העסקים של הצפון, המאגד בתוכו את בעלי המקצוע המובילים באיזור במגוון תחומים. בין החשמלאים בצפון המופיעים במידעפון ניתן למנות את א.פ.ש.ר - חשמל, בראל יריב חשמלאי, חן משה - חשמלאי מוסמך, חשמל להב, חשמל מאדים ורבים אחרים. חשוב לציין כי חלק מבעלי המקצוע העוסקים בתחום זה, עוסקים גם בתחומים נוספים כמו דודי שמש, שיפוצים ועוד.

 

חשמלאי בצפון | חשמלאי בגליל העליון | חשמלאי בקריית שמונה | חשמלאים בקריית שמונה