חיטוי מי שתיה

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 5 עסקים
זה העסק שלי

איוב אחסאן קבלן אינסטלציה

דוגם מי שתיה

מג'דל שמס רמת הגולן,

איוב אחסאן קבלן אינסטלציה, חיטוי מערכות מי שתיה. דוגם מי שתיה ובודק ומתקין מוסמך מז"חים (מונע זרימה חוזרת) באישור משרד הבריאות. אישור לפני קבלת טופס 4.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

הדברה אקולוגית. נמרוד.

לבתים פרטיים, מסעדות, מפעלים ומוסדות.

הדברה אקולוגית - הדברת מזיקים, הרחקת יונים לצמיתות, לכידת נחשים, איוד למוצרי עץ, הדברת נמלים וג'וקים, שיווק מוצרי הדברה ללא רעלים. ניקוי, חיטוי וטיהור מערכות מים לקבלת טופס 4.

רשיון מדביר מוסמך 1563.

זה העסק שלי

צמרת הגליל

חיטוי וניקוי מערכות מי שתיה

אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

צמרת הגליל - חיטוי וניקוי מערכות מי שתיה. מאושר ע"י משרד הבריאות | התקנה ובדיקה של מונע זרימה חוזרת | חיטוי בריכות אגירת מים לרבי קומות | חיטוי קוי מים ראשיים | חיטוי לבתים לפני קבלת טופס 4 | אזור תעשיה.

זה העסק שלי

מ.א.ד. יזמות אקולוגית בע"מ

ניקוי וחיטוי בריכות מי שתיה

קריית שמונה

מ.א.ד. יזמות אקולוגית בע"מ. נסתם לך הביוב? המרזבים סתומים? אנו נגיע אליך. שאיבת בורות סופגים שומן, טיפול בשורשים בקווי ביוב, שאיבת שומן ממוסכים, ניקוי וחיטוי בריכות מי שתיה באישור משרד הבריאות.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שלמור - יעקב מוסרי

אינסטלציה, חיטוי מערכות מים, הדברת מזיקים, גילוי אש

שד' תל-חי 258/5, קריית שמונה

יעקב מוסרי-אינסטלטור, מדביר מוסמך, מטפל בחיטוי ושטיפת מערכות מים. גילוי אש, שיפוצים כלליים ותחזוקה כללית. מחיצות גבס, עבודות צבע, איטום גגות, התקנת מרזבים, תיקוני רשתות ותריסים, צנרת מים וביוב, פתיחת סתימות, דלתות, מנעולים, נגרות כללית והרכבת

ארונות. עבודה מקצועית ומחירים נוחים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 5 עסקים

חיטוי מי שתיה בצפון
התחום של חיטוי מי שתיה הוא תחום חשוב מאין כמותו, מכיוון שהמדובר בנושא בריאותי וחשוב מאוד שהמים שאנו שותים יהיו איכותיים, נקיים ובריאים. זוהי הסיבה בגינה קמו לא מעט חברות אשר כל תפקידן הוא לחטא את מי השתיה שלנו ולהפוך אותם לכמה שיותר ראויים לשתיה. באמצעות מידעפון, מדריך העסקים ותושבי הצפון, תוכלו להגיע אל העסקים המובילים באיזור הצפון העוסקים בחיטוי מי שתיה. עוד על חיטוי מי שתיה בצפון בכתבה הבאה.

מה עושות חברות לחיטוי מי שתיה בצפון?
החברות העוסקות בתחום זה, עוסקות בין היתר בחיטוי וניקוי מערכות מי שתיה, חיטוי מי שתיה לעסקים, משרדים ומוסדות ציבור, חיטוי לבתים לפני קבלת טופס 4, חיטוי של ברכות אגירת מים, חיטוי קווי מים ראשיים ועוד. רצוי מאוד לוודא שלחברה עימה בחרתם לעבוד יש אישור של משרד הבריאות, וכמובן - כדאי לעבוד רק עם חברות שקיבלתם עליהן המלצות חמות. חשוב להבין כי התחום של חיטוי מי שתיה הוא מורכב מאוד ויש חשיבות עליונה לאיכות, לניסיון ולמוניטין של החברה עימה בחרתם לעבוד. יש דרכים רבות לחיטוי מי שתיה, בין היתר - חיטוי המים בשלב הפקתם, חיטוי באמצעות חומרים מגוונים, חיטוי באמצעות סינון המים, הפלרה (הוספה מלאכותית של מרכיב כימי למים), וזוהי רשימה חלקית בלבד. יש להתאים את סוג החיטוי לכל מקרה ספציפי וזהו עניין שהחברה המבצעת חייבת להבין בו לעומק ולדעת מה להמליץ ללקוחות שלה. תוכלו לאתר באמצעות חברת מידעפון לא מעט חברות איכותיות בצפון העוסקות בתחום של חיטוי מי שתיה.

חיטוי מי שתיה בצפון - חברות מובילות
יש לא מעט חברות בצפון הארץ, העוסקות בתחום של חיטוי מי שתיה. ניתן להגיע אליהן בקלות באמצעות מידפעון, מדריך העסקים והתושבים בצפון, המאגד בתוכו את החברות המובילות באיזור הצפון, במגוון תחומים. בין החברות המובחרות ביותר בתחום של חיטוי מי שתיה אשר מופיעות במידעפון, ניתן למנות את הבאות: אמנון חיטוי וניקוי מערכות מי שתיה, מ.א.ד. יזמות אקולוגית בע"מ ניקוי וחיטוי בריכות מי שתיה, צמרת הגליל חיטוי וניקוי מערכות מי שתיה, שלמור - יעקב מוסרי, איוב אחסאן קבלן אינסטלציה ועוד.