חומרי ניקוי

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 8 עסקים
פרטים נוספים
זה העסק שלי

פוליש חן

מתמחים בכל סוגי הפוליש. הברקת חלונות ומרצפות. אחזקת מבנים.

פוליש חן מתמחים בכל סוגי הפוליש וניקוי שטיחים. הברקת מרצפות. ניקוי חלונות.
ניקוי חלונות בגובה, נקיון בתים חדשים לאחר בניה או שיפוץ. אחזקת מבנים.

שירות פוליש מקצועי

בקרו אותנו באתר

זה העסק שלי

סופר בשר - אטליז

יום יום טרי

מרכז צבי, קריית שמונה

סופר בשר - מגוון בשרים טריים, חלקי עוף, עגל טרי, מרגז ביתי, קציצות ביתיות, טחול ממולא - טרי יום יום. וכן מצרכי מזון, חומרי ניקוי, כלים חד פעמיים, שתיה קלה, סיגריות.  מרכז צבי קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

סופר פארם קניון נחמיה

כבר מרגישים יותר טוב...

קניון נחמיה, קריית שמונה

סופר פארם בקניון נחמיה, בית מרקחת פתוח לשירותכם בימים א'-ה' 8.30-22.30, ו' 8.00-17.00, שבת 9.00-24.00. מוצרי צריכה לבית, טואלטיקה, טיפוח הגוף ובשמים.

זה העסק שלי

מכבסת ורד

מוצרי הכביסה המובילים וחנות יד שניה

מעין ברוך

מוצרי הכביסה המובילים של חברת ״אבקו כימיקלס״. איכות גבוהה ומחירים נוחים. מכירת חומרי כביסה ובישום וחומרים להורדת כתמים. שירות זמין ומהיר אפשרות להובלה. גיהוץ, תפירה ותיקונים. השכרת מצעים ומגבות לארועים, חנות יד שניה ועמדת איסוף לנזקקים של עמותת "פתחון-לב".

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

סופר פארם ביג קריית-שמונה

כבר מרגישים יותר טוב...

ביג קריית-שמונה, קריית שמונה

סופר פארם במרכז ביג קריית-שמונה, בית מרקחת פתוח לשירותכם בימים א'-ה' 9.00-23.00, ו' 8.30-17.00, תורן שבת 9.00-23.00. טואלטיקה, מוצרי צריכה לבית, מוצרים לטיפוח הגוף ומבחר בשמים.

זה העסק שלי

ניצת הדובדבן

רשת בתי טבע

א.תעשיה מול מתחם מבנה, קריית שמונה

ניצת הדובדבן - רשת בתי טבע, מבחר גדול של מוצרים אורגניים וטבעיים. ויטמינים ותוספי מזון, קטניות, קמחים, פירות יבשים, עוגיות וחטיפים בריאים, לחמים אורגניים, מוצרים נטולי גלוטן, מוצרי חלב ובשר, קוסמטיקה טבעית, תבלינים, מוצרי ניקוי אקולוגיים. פתוח בימים א'-ד' 9.00-20.00, ה' 9.00-20.00, ו' 8.00-14.00.

זה העסק שלי

טכניקה עובדיה

חומרי בניין ואספקה טכנית

שד' תל חי 4, קריית שמונה

טכניקה עובדיה - חומרי בניין, צבעים וכלים סניטריים. כביש ראשי שד' תל-חי 4 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 8 עסקים

חומרי ניקוי בצפון
בכל רחבי הארץ יש אין ספור גופים, מוסדות, ארגונים וחברות הזקוקים באופן שוטף לחומרי ניקוי מגוונים מכל הסוגים. גם אנשים פרטיים זקוקים מדי יום לחומרי ניקוי, ולכן חשוב (גם לפרטים וגם לעסקים) לאתר חברות אשר מספקות את חומרי הניקוי האיכותיים ביותר. באיזור יפה כמו הצפון כדאי מאוד לשמור על הניקיון הן של הטבע והן של הבתים ומוסדות הציבור ולכן יש ביקוש רק לחומרי ניקוי מכל הסוגים. באמצעות מידעפון, מדריך העסקים והתושבים של הצפון, תוכלו לאתר את החברות המובילות באיזור הצפון המספקות חומרי ניקוי. עוד על כך בכתבה הבאה.

מי צריך חומרי ניקיון בצפון?
בין אם אתם גרים בטבריה, חיפה, עכו, נהריה, קריית שמונה או בכל ישוב אחר בצפון, אתם תזדקקו מדי פעם לחומרי ניקוי איכותיים. באיזור הצפון יש אין ספור דירות, בתים, בתי ספר, מתנ"סים, בתי מלון, צימרים, בתי הארחה, בנקים ומוסדות רבים נוספים, הזקוקים לניקיון יום יומי. לשם כך, הבעלים של הבתים, הדירות והארגונים הללו, חייבים לאתר את החברות אשר מספקות חומרי ניקוי איכותיים, ולא פחות חשוב - במחירים סבירים. יש סוגים רבים של חומרי ניקוי, המיועדים למגוון מטרות, למשל - ניקוי רצפות, ניקוי שירותים, ניקוי אמבטיות, ניקוי חללים גדולים, ניקוי קירות, קרצוף ופוליש, ניקוי שטיחים, ניקוי דרגנועים, ניקוי חלונות וזוהי רשימה חלקית בלבד. מלבד אנשי ניקיון מנוסים (אשר עובדים בחברות ניקיון או כעצמאיים), יש צורך גם בחומרי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות אתר מידעפון, תוכלו להגיע אל העסקים הטובים ביותר בצפון העוסקים בתחום מבוקש זה!

חומרי ניקיון בגליל העליון וקריית שמונה - חברות ורשתות מובילות
באמצעות מידעפון, מדריך העסקים של הצפון, תוכלו לאתר בקלות וביעילות חברות העוסקות בתחום של חומרי ניקיון. באיזור הצפון פועלות חברות מכל הסוגים אשר משווקות ומוכרות חומרי ניקוי איכותיים, בין היתר - סניפי רשת בתי טבע ניצת הדובדבן, עולם ומלואו - כל מה שצריך לעסק ולצימר, סופר פארם, טכניקה עובדיה וכן לא מעט מכבסות וסופר פארמים באיזור הצפון. רצוי מאוד להשוות מחירים ומוצרים, על מנת שתרכשו את המוצרים האיכותיים ביותר במחירים הנמוכים ביותר האפשריים.