זכוכית-שיווק

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 3 עסקים
זה העסק שלי

סטאר גלאס

זכוכית יוסף. מומחה לעבודות זכוכית. שיווק והתקנה.

כפר רג'ר,

זכוכית יוסף סטאר גלאס.

מומחה לעבודות זכוכית, מקלחונים, דלתות זכוכית, ויטרינות, מעקות זכוכית, מראות, מדפים, תיקונים ותחזוקה לכל סוגי הזכוכיות.

מכירת זכוכית בידודית וטריפלקס לפרטיים ולבעלי עסקים עד בית הלקוח.

עבודה מקצועית ויחס אדיב.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מאגמה פרוייקטים בזכוכית

מוצרי זכוכית | עיצוב הבית | בריכות שחיה

אזור תעשיה דרומי, קריית שמונה

מאגמה מובילה בצפון בעיצובי זכוכית לדירות, משרדים ומוסדות בכל רחבי הארץ | ייצור מעקות זכוכית, קירות זכוכית, מחיצות ודלתות | שירות אישי ומקצועי ועמידה בלוח זמנים.

זה העסק שלי

ויטראז' הגומא

יצירות זכוכית

ויטראז' הגומא - יצירות זכוכית, ויטראז'ים, עיצוב וביצוע תאורת פנים וחוץ. קיבוץ חולתה הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 3 עסקים

זכוכית בצפון
עולם הזכוכית הוא עולם מגוון ומורכב, הכולל בתוכו מספר תתי תחומים. חברות העוסקות בזכוכיות, מייצרות ומשווקות זכוכיות למגוון רחב של תחומים ומגזרים. בכל רחבי המדינה יש עסקים רבים העוסקים בתחום זה, וכך גם באיזור הצפון. באמצעות מידעפון - מדריך העסקים ותושבי הצפון, תוכלו לאתר את העסקים המובילים בישראל אשר עוסקים בעולם הזכוכיות על היבטיו השונים. עוד על זכוכית בצפון בכתבה הבאה.

מה כולל תחום הזכוכיות בצפון?
עסקים אשר מתמחים בזכוכיות משווקים זכוכיות לחברות מסחריות, לזגגים, למוסדות ציבור, לחברות מגוונות ולאנשים פרטיים. בין ההתמחויות הקשורות לעולם הזכוכיות ניתן למנות את הבאות - יצירת זכוכיות למטרות שונות, כל עבודות הזגגות, התקנת זכוכיות לחלונות ודלתות, יצירת והתקנת זכוכיות לתנורים ולהסקות, קידוחים בזכוכית, עולם הזכוכיות למראות, יצירות ויטראז'ים מזכוכית, זכוכיות למקלחונים, ותחומים חשובים נוספים כגון זכוכיות מלוטשות, זכוכיות אומנותיות, ציור על גבי זכוכיות ועוד. חברות רבות העוסקות בזכוכיות עושות שימוש בטכניקות עבודה משוכללות ומתקדמות, וכדאי לוודא שהחברה עימה בחרתם לעבוד, אכן נמצאת כל הזמן עם היד על הדופק. ניתן גם ללמוד את התחום במספר מוסדות חינוך בישראל. כאשר מנסים לאתר חברה העוסקת בתחום זה, כדאי לוודא שיש לה אנשי מקצוע מעולים, מגוון רחב של התמחויות וכמובן גם מחירים נוחים. סקר שוק איכותי יחסוך לכם כסף רב ויסייע לכם להגיע אל החברה המתאימה בדיוק לצרכים של הבית או של העסק שלכם. פרטים נוספים אודות חברות בתחום זה תוכלו לקבל מחברת מידעפון.

זכוכית בצפון - חברות מובילות
באמצעות אתר מידעפון תוכלו לאתר את החברות המובילות באיזור הצפון העוסקות בתחום של זכוכיות. בין החברות המובילות הנמצאות באתר זה, ניתן למנות את הבאות:  גליל - בית מסחר לזכוכית ביצוע מקצועי של כל עבודות הזגגות, ויטראז' הגומא  - יצירות זכוכית ועוד. אז אם יש לכם חלון שבור, ויטרינה גדולה בסלון, או אפילו דלתות פנימיות מזכוכית שאתם רוצים לשדרג, כנסו לאתר מידעפון ואתרו את החברות המובילות בצפון העוסקות בתחום חשוב זה.