בעלי חיים-ציוד

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 6 עסקים
זה העסק שלי

אנימל קלאב

רשת חנויות ציוד ומזון לחיות מחמד

טרומפלדור 29, קריית שמונה

אנימל קלאב (חוות רוטוויל) - רשת חנויות ציוד ומזון לחיות מחמד. משלוחים חינם ציוד ומזון מגוון לכלבים, חתולים, מכרסמים, זוחלים, דגים וציפורים. מחלקת דגים גדולה ומפוארת. פנסיון, אילוף וביטוחים. Dr. PET - לפרווה בריאה, לאנרגיה חיונית ולחיזוק המערכת החיסונית. מספרת כלבים. שרות וטרינרי. סניף קצרין (מאחורי הקאנטרי) טל' 04-6850680.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אילן - משתלה ומרכז גינון בשדה אליעזר

הכל לחקלאי ולגן

שדה אליעזר

אילן - משתלה ומרכז גינון בשדה אליעזר, בריכות נוי, תאורת גן, משתלה, אבני מדרך, חיפוי קרקע, מערכות השקיה, כלי עבודה, ציוד קמפינג, אביזרי נוי ומתנות, כדים, עציצים ועוד.... שעות פתיחה: א-ה 9.00-18.00 - יום שישי 9.00-15.00. בשבת סגור.

זה העסק שלי

דיסקוס הגליל

המרכז לדגי נוי

שדה נחמיה

דיסקוס הגליל. אקווריומים, בריכות נוי, דגי נוי. חוות גידול דיקוסים דגי נוי, מכירת אקווריומים וציוד נלווה, הקמה ואחזקת בריכות נוי. קיבוץ שדה נחמיה הגליל העליון.

זה העסק שלי

בועז דגי נוי

חנות וחוות גידול דגי נוי

אזור התעשיה, קריית שמונה

בועז דגי נוי - חנות וחוות גידול דגי נוי. יעוץ ותכנון אקוריומים בחינם. פילטרים, גופי חימום, אביזרי נוי, צמחי מים, אקוריומים תוצרת הארץ וחוץ, מזון לבעלי חיים. אזור תעשיה מול מיג"ל ק.שמונה.

חפשו אותנו בפייסבוק

זה העסק שלי

דוגי סטייל

מזון וציוד לחיות מחמד

אזור התעשיה, קריית שמונה

דוגי סטייל - מזון וציוד לחיות מחמד. משלוחים חינם. מספרת כלבים וחתולים. פתוח א-ה 9.00-19.00, יום שישי 9.00-14.00. אזור התעשיה קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

דר' שירה בן-הלוי

מרפאה וטרינרית קיבוץ שדה נחמיה

שדה נחמיה

דר׳ שירה בן-הלוי, מרפאה וטרינרית בקיבוץ שדה נחמיה.

דר׳ שירה מבצעת חיסונים, חיסונים נגד כלבת, עיקורים וסירוסים לחיות מחמד, אשפוז הכלב או החתול בהשגחה רפואית, צילומי רנטגן, בדיקות דם, טיפולים רפואיים וכירורגיים, טיפולים מונעים, טיפול בשברים, פצעי נשיכה, הרעלה, סלי אימוץ, התקנת שבבים.

עונים לקריאות חירום 054-2424578

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 6 עסקים

ציוד לבעלי חיים בצפון
כל מי שיש לו חיית מחמד יעשה כמעט הכל בשבילה וירכוש עבור הכלב, החתול, הדג או כל בעל חי אחר, את כל מה שהיא צריכה. אך היכן ניתן לרכוש ציוד לבעלי חיים שהוא גם איכותי, גם קרוב לבית וגם במחירים סבירים? מסתבר שבאיזור הצפון יש לא מעט עסקים המוכרים ומשווקים ציוד לבעלי חיים, וניתן בקלות להגיע אליהם באמצעות מידעפון, מדריך העסקים ותושבי הצפון. עוד על חנויות ועסקים לציוד לבעלי חיים באיזור הצפון בכתבה הבאה.

ציוד לבעלי חיים - מה זה כולל?
ציוד לבעלי חיים הוא מגוון מאוד וכולל בין היתר מגוון רחב של סוגי מזון לבעלי חיים (בעיקר מזון לכלבים, לחתולים, לזוחלים, לדגים ולציפורים), חפצים מגוונים לבעלי חיים, מלונות לכלבים, אקווריומים ובריכות נוי לדגים, כלובים לציפורים וזוהי רשימה חלקית בלבד. ציוד לבעלי חיים כולל גם מוצרים הקשורים לאילוף בעלי חיים, משחקים לבעלי חיים, שרשרות, ציוד ניקיון ועוד. זהו בהחלט עולם ומלואו, ולכן רצוי לרכוש את כל הציוד הזה רק מעסקים איכותיים שזוהי התמחותם ושידועים באהבה שלהם לבעלי חיים. בחלק מהעסקים הללו ניתן לקנות גם את בעלי החיים עצמם, אך יש גם עסקים המוכרים ציוד בלבד. מידע רב אודות עסקים המוכרים ציוד לבעלי חיים ניתן לקבל באתר מידעפון.

עסקים מובילים בצפון בתחום של ציוד לבעלי חיים
בעסקים המובחרים באיזור הצפון העוסקים בבעלי חיים, תוכלו לרכוש את כל מה שאתם צריכים לחיית המחמד שלכם! בין העסקים בעוסקים בתחום של ציוד לבעלי חיים, תוכלו לאתר (באמצעות מידעפון) את הבאים: אנימל קלאב (חוות רוטוויל) - רשת חנויות ציוד ומזון לחיות מחמד, בועז דגי נוי - חנות וחוות גידול דגי נוי, דוגי סטייל - מזון וציוד לחיות מחמד, דיסקוס הגליל המרכז לדגי נוי, כלבבי מרכז שיווק ומסחר בסיטונות וליחידים ועוד. ברוב החנויות הללו תוכלו לרכוש את כל מה שאתם צריכים לדגים, לכלבים, לחתולים, לארנבות, לציפורים ולסוסים שלכם, וכמובן גם לחיות אחרות. מומלץ מאוד לערוך סקר שוק ולהשוות מחירים בין העסקים השונים העוסקים בתחום מבוקש זה באיזור הצפון.