נוטריון בקריית שמונה

נוטריון הינו עורך דין אשר הוסמך לאישור ועריכת מסמכים מסוימים למשל צוואות, הסכמי ממון ועוד. מסמכים אלו יכולים להיות מאושרים או ערוכים על ידי נוטריון בלבד על פי חוק. בקריית שמונה ובגליל העליון ישנם עורכי דין ונוטריונים אשר מספקים שירותים נוטריונים מגוונים. אם אתם מעוניינים בעריכת צוואה נוטריונית או אישור צוואה על ידי נוטריון, אישור או עריכת הסכם ממון לפני נישואי בני זוג או אימות חתימה על יפוי כוח נוטריוני תוכלו לפנות לנוטריון בגליל העליון.

שירות נוסף המוענק על ידי נוטריון בקריית שמונה הינו אישור תרגום נוטריוני עבור מסמכים שונים באנגלית או בעברית המצריכים תרגום נוטריוני בלבד. לדוגמא, תרגום תעודות בגרות, תעודות נישואין, תעודות יושר ועוד.


שירותים המוענקים על ידי נוטריון:


עריכה ואישור צוואות
עריכת הסכם ממון
יפוי כוח נוטריוני
תרגום נוטריוני למסמכים
תצהיר נוטריוני


משרד עורך הדין של סמיר סולימאן בקריית שמונה מעניק שירותים נוטריונים בגליל העליון במשך שנים רבות. גם עורכת הדין ונוטריון וינברג סמדר מספקת שירות נוטריוני בקריית שמונה ועוד עורכי דין רבים אחרים בקריית שמונה.
 


לרשימה המלאה של עורכי דין ונוטריונים בקריית שמונה לחצו כאן >

 עסק מומלץ

סמיר סולימאן

משרד עורכי דין ונוטריון

אתר מודעה דואר פייסבוק

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.