אלה הם מעצבי השיער המובילים בקריית שמונה

עיצוב השיער שלנו משפיע על כל מראה הפנים. עיצוב שיער שמחמיא לתווי הפנים שלנו מעניק מסגרת יפה לפנים ומבליט את היופי שלנו החוצה. מעצב שיער מקצועי ומוכשר יודע להתאים לכל אדם את עיצוב השיער שמחמיא לו ביותר. העניקו לעצמכם הזדמנות לקבל עיצוב שיער מקצועי על ידי אחד ממעצבי שיער בקריית שמונה וגלו את השיער שלכם מחדש.


עיצוב שיער הוא תחום רחב והוא הרבה מעבר לגזירת קצוות בשיער. עיצוב שיער יכול לכלול התאמת צבע לשיער, החלקה לשיער, תוספות שיער, גזירת השיער ועוד. את התכנון והבחירה תשאירו בידי מעצב שיער בקריית שמונה שאתם מתחברים לסגנון העיצוב שלו. כמובן שתפו את המעצב במראה שעליו אתם חולמים, איזה שינוי אתם מחפשים, מה הייתם רוצים להרגיש במראה החדש ומה הכי נוח לכם לטיפוח ביום יום.


מבין מעצבי השיער המובילים בקריית שמונה תוכלו לבקר במספרה של אלי רומנו בקניון שמונה סנטר. אלי רומנו הוא אומן אמיתי בכל הקשור לעיצוב שיער, החל מרקיחת צבע לשיער בהתאמה אישית ועיצוב שיער ייחודי לגברים ונשים. בנוסף, מספרת דוד וזוהר מרציאנו בקריית שמונה מתמחים בעיצוב שיער מקצועי ובכל סוגי החלקות השיער וטיפולים לשיקום השיער. סטודיו משה ואלעד מלכה בעלי סלון הכלות Malka ממוקמים במרכז המסחרי בקריית שמונה ומציעים מגוון רחב של שירותים כגון סלון כלות מהיפים שנראו בצפון, איפור מקצועי לכלות ואירועים, תספורות, החלקות שיער וצביעת שיער בשיטות מתקדמות.


לרשימה המלאה של מעצבי שיער בקריית שמונה לחצו כאן >


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.