פחחות רכב בקריית שמונה

יש שאומרים שכדי להכיר בן אדם, צריך להכיר את חבריו. אך יותר פשוט מזה הוא להכיר את הרכב שלו. לעיתים נדרשת תחזוקה של הרכב מעבר לניקיון הרכב במנהרת שטיפה פעם בשבוע. כאשר מדובר ברכב עם צבע דהוי ומתקלף, שריטות או פגמים לאחר תאונה שטיפת הרכב לא ממש מועילה. במקרה כזה הרכב שלכם זקוק לטיפול במוסך פחחות וצבע שיחזיר אותו למצב חדש. יכול להיות שאתם כבר לא זוכרים איך הרכב שלכם היה נראה כאשר הגיע אליכם חדש מהניילונים, אך טיפול מקצועי במוסך פחחות צבע לרכב בקריית שמונה ירענן לכם את הזיכרון בשניה. טיפול אחד והרכב שלכם יחזור אליכם כמו חדש, עם צבע מבריק וחלק ללא שריטות, כאשר כל חלקי הפח במקומם. לפני מכירת רכב טיפול בפחחות וצבע יגדיל משמעותית את סיכויי המכירה של הרכב ואיתם גם את שווי הרכב.


בקריית שמונה ישנם מוסכים שונים המספקים שירותי פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים בגליל העליון. ביניהם

מוסך קאר סנטר קריית שמונה, ממוקם באיזור התעשייה הצפוני, המתמחה בטיפולי פחחות וצבע לרכב ברמה גבוהה תוך מתן יחס מקצועי ואמין לכל לקוח. מוסך סופר רכב בע"מ בקריית שמונה, בהנהלת שמעון פרץ מתמחה גם בטיפולי פחחות רכב בקריית שמונה ותיקוני רכבים לאחר תאונה.


לרשימה המלאה של מוסכי פחחות וצבע בקריית שמונה לחצו כאן >


 

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.