מוסכים חשמלאות רכב בקריית שמונה

תקלות נפוצות במערכת החשמל ברכב כנראה מוכרות לכולנו. מי לא שמע פעם את המשפט הלך המצבר או הרכב לא מניע. דחיפת הרכב במדרון או התנעת המצבר עם כבלים הם פתרונות זמניים שעובדים בקושי. אם אתם חווים תקלה במערכת החשמל של הרכב או חוששים שמשהו לא תקין, פנו אל מוסך חשמלאות רכב בקריית שמונה ובדקו לעומק את הבעיה.


יכול להיות שהמצבר של הרכב שלכם מרוקן או תקול. אתם תרגישו קושי בהתנעת הרכב או שהרכב לא יתניע כלל. במקרה כזה חשמלאי רכב בקריית שמונה יחליט האם יש צורך להחליף מצבר או שניתן לתקן אותו. בנוסף יכולה להיות תקלה באלטרנטור (ספק החשמל ברכב) או בסטרטר (מתנע הרכב). בכל מקרה, תקלות החשמל ברכב יכולות לבוא לידי ביטוי גם באורות הפנימיים ברכב, מיזוג האוויר ולוח המחוונים ולאותת לכם על תקלה שמתרחשת מאחורי הקלעים.   


אם נתקלתם בבעיית חשמל ברכב תוכלו לפנות למוסך אור הצפון בקריית שמונה המתמחה בחשמלאות רכב ומיזוג אוויר לרכב, מוסך קאר סנטר חשמלאות ומיזוג אוויר באיזור התעשייה הדרומי בקריית שמונה אשר מעניק טיפולים על ידי חשמלאי רכב מוסמכים ועוד.את הרשימה המלאה של מוסכים בקריית שמונה תמצאו כאן >


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.