לק ג׳ל בקריית שמונה

הימים של מריחת לק חדש אחרי כל מקלחת או שטיפת כלים חלפו. גם אם את אלופה במריחת לק, כעבור שבוע הוא כבר מתקלף ואת מוצאת את עצמך חוזרת שוב על כל התהליך. היום נשים כבר לא צריכות להתמודד עם לק זול ולא עמיד שדורש תחזוקה בתדירות גבוהה. בזכות המצאת הלק ג'ל שפרץ בשנים האחרונות, אתן יכולות להיות מטופחות כל הזמן ולפנות בסך הכל שעה בחודש לטובת הפינוק הזה.


בדרך כלל מניקור ופדיקור לק ג'ל בקריית שמונה כולל טיפוח ציפורניים מעבר למריחת לק בלבד. ניקוי עור יבש מסביב לציפורניים, שיוף הציפורניים ועיצובן, מריחת שמן מזין לציפורניים הם המינימום שכל מניקוריסטית וקוסמטיקאית מקצועיות מבצעות בטיפול.


לק ג'ל איכותי מחזיק בין שלושה שבועות עד חודש, תלוי גם עד כמה את נחשפת למים וחומרים כימיים ולקצב גדילת הציפורניים שלך. ישנן קוסמטיקאיות בקריית שמונה מקצועיות ומוכשרות רבות המציעות מניקור ופדיקור לק ג'ל במגוון צבעי לק, בניית ציפורניים עם לק ג'ל בקריית שמונה ועוד. ביניהן, מכון יפיופה בקריית שמונה בהנהלת הקוסמטיקאית המוסמכת יפה אלגרבלי בו אתן מוזמנות להתפנק במניקור ופדיקור לק ג'ל ופדיקור רפואי.


את כל הקוסמטיקאיות בקריית שמונה תוכלו למצוא כאן >


 

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.