טיפולי פנים

כולנו שואפים לעור פנים בריא, קורן וזוהר. בעזרת שגרת טיפוח קבועה וטיפולי פנים המותאמים לעור שלכם תוכלו להעניק לעור שלכם את מה שהוא זקוק לו. כל אדם בעל עור פנים שונה הזקוק לטיפול ויחס אחר. עור פנים שמן יהיה זקוק לקרם פנים על בסיס מים בעוד לעור פנים יבש קרם על בסיס שמן יעניק לו את ההזנה שהוא צריך. למדו את עור הפנים שלכם והעניקו לו את הטיפול הטוב ביותר.


טיפולי פנים יכולים להיות מפנקים או פחות נעימים, בהתאם לעור הפנים שלכם ומה אתם רוצים להשיג מהטיפול. לפני אירוע חגיגי טיפול יופי יכול להיות מושלם, אך טיפול ניקוי עמוק יכול להשאיר אתכם עם פנים אדמומיות. התאמת טיפול הפנים לעור שלכם ייעשה על ידי קוסמטיקאית מוסמכת בקריית שמונה בפגישת ייעוץ.


יפה אלגרבלי קוסמטיקאית בקריית שמונה מתמחה בכל סוגי טיפולי הפנים תוך התמקצעות שוטפת בתכשירים ובשיטות חדשות בכל שנה. אתם מוזמנים להגיע לטיפולי פנים לאקנה, טיפולי יופי לעור קורן וזוהר, טיפול לניקוי פנים ועוד.


לרשימה המלאה של קוסמטיקאיות בקריית שמונה לחצו כאן >


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.