התקנת מזגנים בקריית שמונה

כיום ניתן לרכוש מזגן חדש בחנות מזגנים בקריית שמונה או ישירות מטכנאי מזגנים מורשה. אם בחרתם באופציה הראשונה, שימו לב מה כוללת עסקת הרכישה. ישנן חנויות מזגנים אשר כוללות גם שירות התקנת מזגן על ידי מתקין מזגנים במחיר העסקה ויש כאלו שלא. אם זה לא המקרה והעסקה כללה רק רכישת מזגן תוכלו לבחור בעצמיכם מתקין מזגנים מקצועי בקריית שמונה שיגיע אליכם להתקין את המזגן החדש. אם בחרתם לרכוש מזגן ישירות מטכנאי מזגנים בקריית שמונה המשווק דגמים שונים, הטכנאי גם יתקין עבורכם את המזגן. שימו לב שהעסקה כוללת אחריות גם על המזגן וגם על ההתקנה.


תוכלו למצוא טכנאי מזגנים מורשה חברות מוכרות כגון טורנדו, תדיראן, אלקטרה וכדומה אשר מתמחה בהתקנת מזגנים חדשים או תיקון מזגנים. מתקין מזגנים מורשה אלקטרה, טורנדו או תדיראן הינה בחירה מעולה, שימו לב שלמתקין שבחרתם יש ניסיון קודם והמלצות מלקוחות מרוצים.


ישנם מתקיני מזגנים מקצועיים בקריית שמונה המספקים שירותים לכל איזור הגליל העליון.

לדוגמא דוד מיזוג וקירור טכנאי מזגנים מורשה על ידי חברת טורנדו ותדיראן. מעניק שירותי התקנת מזגנים בגליל העליון כולל תיקון מזגנים. גבי קירור טכנאי מזגנים בקריית שמונה יוכל להגיע אליכם להתקנת מזגן חדש בבית או תיקון כל סוגי המזגנים.


למתקיני מזגנים נוספים בקריית שמונה לחצו כאן >


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.