הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הפכה להיות בשנים האחרונות בין השיטות הכי פופולריות להסרת שיער פנים וגוף. עם השנים הטכנולוגיה השתכללה וכיום מציעה טיפולי לייזר ללא כאבים ועם תוצאות מדהימות.


מכוני קוסמטיקה מציעים טיפולים להסרת שיער בלייזר בקריית שמונה או באינפרא אדום בשיטות ומכונות שונות. קוסמטיקאיות בקריית שמונה אשר עברו הכשרה מקצועית וקיבלו הסמכה לטפל במכשירי הסרת שיער בלייזר מציעות מגוון של טיפולים לחלקי הגוף השונים או איזור הפנים, לנשים וגברים כאחד. אתם מוזמנים להגיע למכון יפיופה בקריית שמונה בהנהלת הקוסמטיקאית יפה אלגרבלי אשר מטפלת בהסרת שיער בלייזר ללא כאב בשיטת S.H.R. תחילה הגיעו לפגישת ייעוץ כדי לבדוק האם סוג השערה וצבע העור שלכם מתאימים לטיפול. במידה וכן תוכלו להתחיל בסדרת טיפולים שתקבע על פי המלצתה של יפה אלגרבלי ותתחילו להנות מדרככם אל גוף חלק משיער.

בנוסף,תוכלו למצוא במידעפון מדריך עסקים בצפון קוסמטיקאיות רפואיות נוספות אשר יעניקו לכם טיפולים להסרת שיער בלייזר עבור כל חלקי הגוף בעזרת מכונת לייזר מתקדמת המציעה טיפול עם פחות כאבים ותוצאות כבר מהטיפול הראשון.


למכוני קוסמטיקה נוספים בקריית שמונה לחצו כאן >


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.