רוצה להחליק את השיער? זה בשבילך.

אחד הטרנדים הכי מוכרים היום בעולם עיצוב השיער הוא החלקת שיער. אם פעם נשים היו נלחמות בכל בוקר עם השיער שלא מסתדר, היום הן יכולות פשוט לקום בבוקר עם שיער מסודר, חלק ונעים למגע.


ישנם סוגים שונים על החלקות שיער, כל אחת בעלת יתרונות כאלו על פני חסרונות אחרים, המותאמות לסוגי שיער שונים והתקציב שלכן. חשוב שהתאמת סוג החלקת השיער לשיער שלכן תעשה רק על ידי מעצב שיער בקריית שמונה בעל ניסיון בסוגי ההחלקה השונים והשפעותיהן לטובה ולרעה על מצב השיער שלך.


החלקות שיער בקריית שמונה המובילות ביותר כיום הן החלקת שיער אורגנית, החלקת שיער יפנית, החלקת שיער קארטין או שילובים נוספים כגון החלקת שיער יפנית משולבת קראטין.


ישנן מספרות בקריית שמונה המתמחות בטיפולי שיקום לשיער עבור שיער פגום ויבש. טיפולי שיקום לשיער דורשים סבלנות וזמן, ובעזרת ליווי נכון של אנשי מקצוע ומוצרי טיפוח איכותיים המעניקים לשיער הזנה וחלבונים תוכלו להעניק לשיער שלכן יותר ברק וחיות.


מספרת אלי רומנו בקריית שמונה מתמחים בסוגים שונים של החלקות שיער וטיפולי שיקום לשיער. בנוסף, גם מספרת ליאנה בקריית שמונה מציעה החלקת שיער יפנית, קליאופטרה ועוד למראה שיער חלק ובוהק.


למציאת מספרה להחלקת שיער בקריית שמונה מתוך הרשימה המלאה של מספרות בקריית שמונה לחצו כאן >


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.