בקטע של רומנטיקה ויין? גלו את המקום המופלא הזה.

אטרקיות ברמת הגולן

 

 

לקראת חופשת הקיץ וחגי תשרי הקרבים יקב רמת הגולן משיק סיור חוויתי לכל המשפחה!

פעילות מהנה וחוויתית לכל המשפחה המעניקה להורים ולילדים זמן בילוי משותף המותאם לשניהם. הסיור מתחיל בביקור באולם חביות ביקב בו היין מתיישן והסבר על ידי מדריך מקצועי שילווה אתכם, על תהליך ייצור היין מבציר הענבים ועד הופעת היין בבקבוק.


לאחר מכן, ההורים יזכו לטעימות יין משובחות ממיטב היינות כולל המלצות לבחירת היין בארוחות חגי תשרי בעוד הילדים יבלו בפינות יצירה מיוחדות בהן יכינו ויעצבו כרטיסי ברכה לחג עבור בן משפחה שיבחרו מאגרות ברכה מעוצבות שעיצבה יוצרת מקומית.

את כרטיסי הברכה הילדים ישלשלו לתיבות דואר עם הכתובת אליה הם רוצים לשלוח את הברכה לחג ויקב רמת הגולן ידאג לשלוח את כרטיסי הברכה היצירתיים אל היעד.


מרכז המבקרים של יקב רמת הגולן בקצרין שמח לשתף את המבקרים ביקב ביצירת היין, והחיבור בין האדם לאדמה ולארצו. רמת הגולן שופעת הכרמים הירוקים מעניקה השראה ופסטורליות קסומה.


בואו לחוות את ארץ ישראל היפה ולהכיר את עשיית היין המובחר של מחוזינו.

איפה זה קורה? במרכז המבקרים של יקב רמת הגולן הנמצא באזור התעשייה קצרין.

מתי? מה- 22.7 ועד ה-30.8. ימים א'-ה' 9:00-18:30, ימי ו' וערבי חג- 9:00-15:00.

עלות?  מבוגר 20 ₪, ילד (גילאי 6-18) 16 ₪.

פרטים ליצירת קשר: סיורים בתיאום מראש בלבד בטלפון 0723356820

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.