לא תאמינו מה עוד ניתן לעשות ביקב רמת הגולן..

חדר בריחה יקב רמת הגולן


חדר בריחה חדש ביקב הרי הגליל ברמת הגולן


המסע אחר מציאת נוסחת יין סודית בממלכת היין


יקב הרי הגליל הממוקם בגליל העליון מזמין אתכם לחוויה מהנה ומאתגרת לכל המשפחה בחדר בריחה חדשני המורכב ממתחמים שונים ביניהם פזורים רמזים למציאת נוסחת היין האבודה. חדר הבריחה נבנה תוך שימוש בטכנולוגיית Gamification ומציאות מדומה המעניקים חוויה אותנטית ומאתגרת לקבוצות, משפחות, זוגות. בין המתחמים השונים המשתתפים יחוו את סיפור ממלכת היין ויפגשו את מלך ומלכת היין שיספקו לכם רמזים נוספים לפתרון המשימה. למשתתפים יהיו כ- 60 דקות על מנת למצוא את כל הרמזים למציאת נוסחת היין הסודית לפני ששער הממלכה ייסגר לעולמים.  

את המסע בממלכת היין האבודה תוכלו להמשיך גם לאחר היציאה מחדר הבריחה במרכז המבקרים של יקב הרי גליל שם תוכלו ליהנות מחלל ממוזג, מוזיקה, גבינות, לוחות ציור לילדים, נוף מרהיב וסיורים ביקב בתיאום מראש.

אתגר הבריחה של היקב יהיה פתוח למבקרים החל מ- 25.07.18 ובמהלך כל החופש הגדול.

שעות פעילות בקיץ: ראשון - חמישי 09.00 - 17.00 ימי שישי - 09.00- 16.00.


הזמנת חדר בריחה בתיאום מראש בלבד: 0723357152

עלות כניסה לכל המשפחה עד חמישה אנשים: 100 ₪. ילדים מגיל 4 בתשלום

פרטים ליצירת קשר: 0723357152

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.