שדרוג כרטיסי עסק במידעפון

הדרך היעילה להגדלת החשיפה שלכם בקרב לקוחות פוטנציאליים. 

 

בעל עסק, מהיום תוכל לקדם את העסק שלך ולקבל יותר לקוחות מדיי יום. כידוע לך מידעפון הינו מדריך העסקים הגדול הביותר בצפון המאגד את כל האנשים והעסקים בגליל העליון. אתר מידעפון דואג לקדם באופן יום יומי את הסיווגים המקצועיים על מנת שכל מי שיחפש אתכם. ימצא אתכם. בקלות ובמהירות. כאמור אנחנו מציעים 3 סוגים של כרטיסי עסק שיסייעו ללקוחות פוטנציאליים ליצור עמכם קשר.


איך זה עובד? 


לבחירתך 3 סוגים של כרטיסי עסק: פשוט, כסף וזהב. לכל כרטיס יש אפשרויות שונות ויתרונות שונים.


 

כרטיס פשוט:

הכרטיס הפשוט מכיל לינקים לאתר האינטרנט שלך, תיבת המייל ודף הפייסבוק שלך ויכול להכיל עד 3 סיווגים.


עלות כרטיס:
 99 ש״ח בחודש.

עלות סיווג: 15 ש״ח בחודש.

צור קשר עכשיו לשידרוג כרטיס העסק

New Free Card

  דוגמא לכרטיס עסק פשוט

 


 

כרטיס כסף:

כרטיס הכסף הינו כרטיס מומלץ לעסקים שרוצים להתבלט ולהופיע מעל כל הכרטיסים הפשוטים. הכרטיס הכסוף גדול יותר, בולט יותר ומופיע מעל כל הכרטיסים הפשוטים ומסומן כעסק מומלץ. קישורים למייל, אתר האינטרנט שלכם, דף מודעה מעוצבת ודף הפפיסבוק שלכם הם חלק מכרטיס העסק. בנוסף לכרטיס העסק הכסוף, יש דף ייחודי לכל עסק עם תיאור העסק באופן מורחב, וכפתורי יצירת קשר באמצעות הטלפון, האימייל, דף הפייסבוק ואתר האינטרנט שלכם. בנוסף כל עסק מקבל דף מודעה מעוצבת.

 

עלות כרטיס: 150 ש״ח בחודש.

עלות סיווג: 15 ש״ח בחודש.

צור קשר עכשיו לשידרוג כרטיס העסק

New Silver Card

  דוגמא לכרטיס עסק כסוף

 


 

כרטיס זהב:

זהו הכרטיס המשתלם ביותר, הוא מופיע מעל הכרטיסים הפשוטים והכרטיסים הכסופים ובולט במיוחד. מכיל את לוגו העסק ופרטי התקשרות לביצוע שיחה טלפונית, ויצירת קשר באמצעות אימייל, דף הפייסבוק, ואתר האינטרנט שלכם. הדף כולל קישור למודעה מעוצבת. בדף ניתן להכניס תיאור עסק קצר. בנוסף לכרטיס העסק תקבלו גם כרטיס עסק פנימי מעוצב בקפידה וייחודי. כרטיס העסק הפנימי כולל גם גלריית תמונות מרשימה, אפשרות ליצור אתכם קשר ותיאור עסק מורחב.

 

עלות כרטיס: 250 ש״ח בחודש.

עלות סיווג: 15 ש״ח בחודש.

צור קשר עכשיו לשידרוג כרטיס העסק

New Gold Card  דוגמא לכרטיס עסק זהב


 

חבילות פרסום:


חבילה בסיסית: כרטיס עסק כסוף מומלץ + 3 סיווגים + באנר קטן בדף הבית ודפים פנימיים: 299 ש״ח בחודש. במקום 545 ש״ח


חבילה מומלצת: כרטיס עסק זהב מומלץ משודרג עם גלריית תמונות + 6 סיווגים + באנר קטן בדף הבית ודפים פנימיים: 399 ש״ח בחודש. במקום 690 ש״ח

 

חבילה לחשיפה מקסימלית: באנר גדול בדף הבית ובדפים פנימיים + באנר קטן בדף הבית ובדפים פנימיים + 12 דפים עסקים ( דף חדש כל חודש ) עם טקסט לקידום וגלריית תמונות + מבצע שבועי - טקסט ותמונות ודף המוקדש רק לזה + כרטיס עסק זהב מומלץ משודרג עם לוגו ותמונות המופיע בראשית הסיווגים. + 12 סיווגים מקודמים במנועי החיפוש. 999 ש״ח לחודש. מחיר רגיל 2608 לחודש.

 

* בונוס, פרסום לינק מדף הבית של מידעפון לאתר שלך בשווי 249 ש״ח לחודש (מלאי מוגבל).

 


 

להלן המחירים למוצרי פרסום בודדים באתר לתקופה של 12 חודשים:


12 דפים עסקים - דף חדש כל חודש - טקסט וגלריית תמונות. 500 ש״ח לחודש. כל דף נוסף 350 ש״ח. 

כרטיס עסק פשוט - 99 ש״ח לחודש.

כרטיס עסק עסק מומלץ כסוף - 150 ש״ח לחודש.

כרטיס עסק מומלץ משודרג עם לוגו ותמונות (מומלץ להקיפוצו לחשיפה מקסימלית). - 250 ש״ח לחודש.

יכולת הקפצת כרטיס העסק שלך לראש הדף. - 250 ש״ח לחודש.

רכישת סיווג מקודמים במנועי החיפוש - 15 ש״ח לחודש. 

באנר קטן בדף הבית - 250 לחודש.

באנר קטן בדף הבית ובדפים פנימיים - 350 לחודש.

באנר קטן בדפים פנימיים 225 לחודשֿ.

באנר גדול בדף הבית - 750 לחודש.

באנר גדול בדף הבית ובדפים פנימיים - 999 לחודש.

באנר גדול בדפים פנימיים 750 לחודשֿ.


---


מידע נוסף:

אתר מידעפון נהנה ממאות ולעיתים אלפי כניסות ביום מלקוחות שמחפשים עסק כמו שלך. החשיבות בכרטיס עסק משודרג היא עצומה. ההחלטה של לקוח פוטנציאלי נלקחת בשנייה בודדת ואנו נותנים לכם את הכלים למשוך את תשומת ליבו במאית השנייה ובכל ליצור איתכם קשר במהירות.

 

סיווגים הם חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם ועסק ללא סיווגים, זה כמו, טלפון ללא שפורפרת. לא יהיה ניתן להגיע אליכם אלא אם כן, יחפשו אתכם בשמכם המדוייק, וזה לא ממש עובד ככה. היום אנשים מחפשים סיווגים במנועי החיפוש וכך מגיעים רב הגולשים לאתר מידעפון.


חשוב לשדרג את כרטיסי העסק ולהוסיף כמה שיותר סיווגים. כל סיווג מקודם מדיי יום במנועי החיפוש המובילים, לדוגמא, מי שיחפש את הסיווג שלכם בגוגל, ימצא אותו בקלות בתוצאות הראשונות, ולרב גם בתוצאה הראשונה. לאחר שיגיע לאותו הסיווג, ובמידה ואתם קיימים באותו הסיווג, יוכל הגולש לצפות בכרטיסי העסק. אם שידרגתם את כרטיס העסק שלכם, אותו גולש יצפה בו ורב הסיכויים שייצור אתכם קשר. במידה ולא שידרגתם את כרטיס העסק ואתם נמצאים באותו הסיווג, כרטיס העסק שלכם יופיע בתחתית העמוד, בכרטיס הפשוט, ולפעמים יצטרכו לדפדף באמצעות מספרי העמודים עד שיגיעו לכרטיס העסק שלכם. ההמלצה היא ברור, שדרגו את כרטיס העסק שלכם על מנת לקבל יותר פנויות מלקוחות פוטנציאליים.

 

צור קשר עכשיו לשידרוג כרטיס העסק

 


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.