*קיבוץ קדרים

  אתר קיבוץ קדרים

לאתר הבית של קדרים לחץarrow2קיבוץ קדרים

קדרים, קיבוץ מתחדש בגליל העליון, על ראש גבעה הצופה אל הגליל והגולן, אל מול אגם כנרת ומצוקי ארבל. משתייך למועצה אזורית הגליל העליון. הקיבוץ הוקם בשנת 1980 ומונה כ-185 תושבים. לרשות התושבים: מרפאה, חדר אוכל, גני משחקים.
אפשרויות קליטה בקיבוץ: תהליך קליטה לחברות בקיבוץ, בנה ביתך. רכז קליטה: טל הירש 052-5063399
תעסוקה ויזמות בקדרים: תעשייה: ”קפרו קדרים” - מפעל לפלסי מים ציוד למדידה וסימון בתחום הבניה, חקלאות: לול, מטעי מנגו, עצי הדר, תיירות: תחנת דלק חברת ”אלון”.
אזורי תעשיה קרובים: כרמיאל, טבריה, צפת, ראש-פינה-חצור, צח"ר.
מעוניין לצור קשר עם קיבוץ קדרים?
קיבוץ קדרים - ד.נ. בקעת בית הכרם 20117 
04-6986222 / פקס: 04-6986208 / secretary@kadarim.org.il

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.