*קיבוץ עמיעד

  אתר קיבוץ עמיעד

לאתר הבית של קיבוץ עמיעד לחץarrow2קיבוץ עמיעד

עמיעד, קיבוץ מתחדש ברמת כורזים, בחלקו הדרומי של הגליל העליון, משתייך למועצה אזורית הגליל העליון. הקיבוץ הוקם בשנת 1946 ומונה כ-550 תושבים. לרשות התושבים: מרפאה של קופת חולים כללית, ספרייה, דואר, חדר אוכל, מכולת, בריכת שחייה, מגרשי טניס כדורגל וכדורסל.
אפשרויות קליטה בקיבוץ: קליטה לחברות בקיבוץ. לקליטה:
נוגה בוטבול  052-612488, השכרת דירות יורם קרווני 052-6124828
תעסוקה ויזמות בעמיעד: חקלאות, מטעים של ליצ’י, זיתים, בננות, אבוקדו, פרדסים, בקר לבשר, לול לעופות, ג"דש, תעשייה-”עמיעד סינון והשקיה” – מפעל לפיתוח ולייצור של מערכות סינון מים. תיירות, חדרי אירוח, יקב.
אזורי תעשיה קרובים: חצור הגלילית, ראש פינה, צפת, קריית-שמונה, כרמיאל, טבריה.
מעוניין לצור קשר עם קיבוץ עמיעד?
קיבוץ עמיעד דואר נע גליל עליון  12335
טלפון 04-6909888  |  פקס. 04-6909866  |  mazkirut@kamiad.co.il

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.