*קיבוץ עין זיוון

  אתר קיבוץ עין זיוון

לאתר הבית של עין זיוון לחץarrow2קיבוץ עין זיוון

עין זיוון, קיבוץ מתחדש בצפון הגולן, נוף מדהים ומזג אוויר נעים לאורך כל השנה, בסמוך למעבר הגבול היחיד בין ישראל לסוריה "מעבר קוניטרה". משתייך למועצה איזורית גולן. הקיבוץ הוקם בשנת 1968 ומונה כ-55 משפחות. עין זיוון הוא הקיבוץ הראשון שעבר הפרטה. לרשות התושבים: מכולת, בריכת שחייה.
אפשרויות קליטה בקיבוץ: הרחבה קהילתית. בנה ביתך. לפרטים איש קשר: מיקי ברקוביץ 054-4521998
תעסוקה ויזמות בעין זיוון: חקלאות, מטעי נשירים - תפוח, דובדבן, נקטרינה, אגס ואפרסק, כרם יין, תיירות, רכיבה על סוסים, אירוח כפרי, לינה בשטח, בקתות עץ, קטיף ואטרקציות, תעשייה, מפעל לשוקולד, יקב פלטר.
אזורי תעשיה קרובים: קצרין, קריית-שמונה, ראש-פינה, חצור.
מעוניין לצור קשר עם קיבוץ עין זיוון?
קיבוץ עין זיוון, רמת הגולן 12426
04-6993600 / פקס. 04-6993605

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.