*קיבוץ מנרה

  אתר קיבוץ מנרה

לאתר הבית של קיבוץ מנרה לחץarrow2קיבוץ מנרה

מנרה, קיבוץ מתחדש בגליל העליון, ממוקם בפיסגת הרי נפתלי על גבול הלבנון, צופה על נוף החרמון והרי הגולן, משתייך למועצה האזורית הגליל העליון. הקיבוץ הוקם בשנת 1943 ומונה כיום כ-220 תושבים. לרשות התושבים מרפאה ומרפאת שיניים בריכת שחיה, צרכנייה, אולם ספורט, מועדון.
אפשרויות קליטה בקיבוץ: קליטה לחברות, קיבוץ מנרה מאפשר לתושבים ולסטודנטים לגור בקיבוץ כתושבים.
לפרטים שרה ששון – טל' 050-7984263 .
תעסוקה ויזמות במנרה: חקלאות, לול, מטעים, כרם, פרדס, גידולי שדה, מפעל ”מנרה מערכות” לייצור לוחות חשמל, תיירות, ”נופש במנרה”, חדרי אירוח לזוגות ולמשפחות, חברת הגברה, אתר צוק מנרה, פעילות סנפלינג ומגלשות.אזורי תעשיה קרובים: קריית-שמונה, תל-חי, חצור, ראש פינה, צפת.
מעוניין ליצור קשר עם קיבוץ מנרה?
מנרה, ד.נ. גליל עליון, 12165
04-6908111 / פקס: mazkir@manara.co.il / 04-6908600

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.