*קיבוץ מלכיה

  אתר קיבוץ מלכיה

לאתר הבית של קיבוץ מלכיה לחץarrow2קיבוץ מלכיה

מלכיה, קיבוץ מתחדש במרומי הגליל העליון צופה על נוף הרי נפתלי ועמק החולה, הר החרמון והרי הגולן. הקיבוץ משתייך למועצה האזורית הגליל העליון. הקיבוץ הוקם בשנת 1949 ומונה כיום כ-510 תושבים. לרשות התושבים מרפאה, מכולת, אולם ספורט, בי’’ס לרכיבה על סוסים, אולם תיאטרון, חניון לפיקניקים, בריכת שחייה, מגרש טניס.
אפשרויות קליטה בקיבוץ: פעילות ההרחבה בעיצומה. לקליטה - אורי גרינברג נייד: 053-3600111, שכירות- ג’ני - 052-5347998736
תעסוקה ויזמות במלכיה: חקלאות, לול, מטעים, כרם, בקר, משתלה, טיולי שטח, מסגריה, מוסך, קייטרינג, תייירות,” אירוח כפרי- ”מצפה נוף מלכיה”, מלון מטיילים מלכיה, חוות סוסים ובי”ס לרכיבה.
אזורי תעשיה קרובים: קריית-שמונה, תל-חי, חצור, ראש פינה, צפת.
מעוניין לצור קשר עם קיבוץ מלכיה?
מלכיה, ד.נ. מרום הגליל, 13845
04-6946713 / פקס: 04-6959956 / beithlilaj@malkiya.co.il

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.