*קיבוץ חולתה

  אתר קיבוץ חולתה

לאתר הבית של חולתה לחץarrow2קיבוץ חולתה

חולתה, קיבוץ מתחדש, יושב בלב עמק החולה על גדות הירדן סמוך למושב יסוד המעלה ומשתייך למועצה האזורית גליל עליון. הקיבוץ הוקם בשנת 1936 ומונה כ - 500 תושבים. לרשות התשובים מרפאת שירותי בריאות כללית, מכולת, בריכת שחייה, אולם ספורט ומגרשי ספורט, גני משחקים, ספרייה ופינת חי.
אפשרויות קליטה בקיבוץ: הרחבה קהילתית. לקליטה: ליאור כנעני - 050-8655873 
תעסוקה ויזמות בקיבות חולתה: חקלאות, גידולי שדה, מטעים, תעשייה, תיירות, טיולי ג’יפים, חנות תבלינים, חדרי אירוח, בעלי מקצוע.
אזורי תעשיה קרובים: קריית-שמונה, קצרין, חצור, ראש-פינה, צח"ר.
בעלי עסקים בקיבוץ חולתה:
פרפרים - ריפוי בעיסוק. ביטוח כנעני – סוכנות לביטוח. ויטראז' הגומא סטודיו לויטראז'.
מעוניין ליצור קשר עם קיבוץ חולתה?

חולתה, ד.נ.גליל עליון, 12110
04-6915150 / פקס:  04-6915020 / mazkirut@hulata.org.il

 

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.