ציפוי ננו לרכב

טכנולוגיית ציפוי ננו קרמי לרכב היא שיטה מתקדמת לבידוד והגנה על פניו של כלי הרכב מפני נזקי הסביבה, תוך הענקת מראה מבריק וחדש לאורך זמן. הציפוי נעשה תוך השמת חומר נוזלי על הרכב באופן ידני, שכבה אחר שכבה. המבנה הכימי של הציפוי הננו קרמי, מאפשר לחומר לחדור אל החריצים, הסדקים והנקבים הזעירים ביותר, וליצור שכבה חלקה לחלוטין, אחידה ומבריקה למראה, הדוחה נוזלים ולכלוך. בכך, הרכב שומר על ניקיונו לטווחים ארוכים ללא מאמץ מצד בעליו, וגם כאשר יש צורך בניקוי, הוא מתבצע בקלות רבה בעזרת מעט מים וללא צורך בחומרי ניקוי אגרסיביים או בקרצוף. ציפוי ננו קרמי יחסוך במאמצי התחזוקה האסתטית של הרכב, יעניק לרכב מראה עמיד ומרשים של רעננות ובוהק, ועל אף שמירת הצבע המקורי, הרכב יציג אפקט השתקפות כשל מראה. צוות LOOK & FEEL המבצע ציפוי ננו קרמי בכרמיאל ולכל אזור הגליל, מצפה את כל סוגי הרכב באופן מקצועי ובידיים מיומנות, ויספק לרכבכם הגנה, ניקיון במגע ובמראה, וחזות יוקרתית ומרשימה.

לדף הבא
לדף הקודם
נמצאו 1 עסקים
פרטים נוספים
לדף הבא
לדף הקודם
נמצאו 1 עסקים


ציפויים ננו-קרמיים לרכב (ציפוי ננו) הפכו פרקטיקה נפוצה בקרב כל מי שברשותו כלי רכב היקר ללבו. על מנת להבין את יתרונותיה הבולטים של טכנולוגיה חדשנית זו, כדאי לדעת שחומר ננו-מטרי הוא חומר שלפחות אחד מממדיו לא עולה על גודל של אחד חלקי מיליארד מטר, כלומר מיליונית המילימטר. כאשר תכונה זו מתקיימת, החומר מתאפיין בממד כה זעיר, עד שמתאפשר לו להיצמד ולחדור גם אל הסדקים, החריצים והנקבים המזעריים ביותר, ולהחליק אותם לכדי מישור אחד מוחלט. ציפוי ננו לרכב חודר אל פתחים אלו ומבצע את אותה החלקה מושלמת, ובנוסף, מהווה שכבת בידוד בין פני כלי הרכב ושכבת הצבע שלו, לבין סביבתו החיצונית. כתוצאה מכך, הרכב למעשה מבודד באופן מלא ולטווח ארוך, מפגעי זמן וסביבה אשר כל רכב שאינו מצופה, בהכרח חשוף אליהם; אבק, לכלוך, עפר, לשלשת ציפורים, קרינת שמש, משקעים חומציים ועוד. גם בעל רכב המקפיד על ניקוי סדיר וקבוע, ומתמיד על ניקיון לאחר כל מפגע משמעותי, יחוש עם הזמן בהתיישנות ודהייה של פני הרכב, וכן של הריהוט והאבזור הפנימיים שלו.


ציפוי ננו לרכב נועד לסייע לבעל הרכב להתמודד עם תופעה זו, ובמידה רבה למנוע אותה ולהגן על כל סוגי הרכב מפני דהייה, התיישנות ונזקי לכלוך. ציפוי הננו הוא הצמדה של מעין שכבת זכוכית דקיקה, אשר בנוסף להיותה חלקה ומבודדת, גם מוסיפה לרכב ברק ניכר ואפקט השתקפות היוצר מראה נקי, חדש ויוקרתי, גם זמן רב לאחר רכישת הרכב וציפויו. רכב מצופה ישאר בצבעו המקורי אך יהיה כה מבריק וחלק עד שידמה למראה בעיני המתבונן. אגב, נוסף על כך שהציפוי נטול צבע, הוא גם נטול ריח לחלוטין, ולא ישפיע על הריחות הקיימים או הרצויים ברכב או בסביבתו.


לא זו בלבד שהציפוי יעניק מיד לרכב מראה נקי, אלא שהוא גם יעניק לרכב המצופה יכולת לנקות את עצמו;  ציפוי ננו קרמי לרכב עשוי מחומר דוחה נוזלים ולכלוך (הידרופובי), כך שכאשר אלו יבואו במגע עם הרכב המצופה, חלק ניכר מהם ידחה מעל פני הכלי וינשור מעצמו, מבלי שתידרש פעולת ניקוי כלל. תכונה זו למעשה חוסכת לבעל הרכב את החלק העיקרי שבתחזוקה האסתטית של רכבו, ומפחיתה משמעותית את תדירות השטיפות הנדרשת. חשובה לא פחות היא העובדה שגם כאשר הרכב המצופה בציפוי ננו קרמי, מנוקה (בין אם ידנית ובין אם מכאנית), הניקוי הוא קל, פשוט ומהיר הרבה יותר. כיוון שחומר הציפוי הופך את הרכב חלק למשעי ודוחה מים ולכלוך, כל חומר שיצמד אל הרכב יוסר בקלות וללא מאמץ. ברוב המקרים התזת מעט מים על רכב מצופה, תסיר לחלוטין כל גורם לא רצוי מעל לפני הרכב. בכך, יוכל בעל הרכב לחסוך בעלויות שוטפות של ניקוי ותחזוקה, במאמצים הכרוכים בשטיפה ידנית ובנסיעות אל מכוני שטיפה מכאניים. בנוסף, תימנע מבעל הרכב או ממי שאחראי על תחזוקתו, חשיפה לחומרי ניקוי רעילים ומזיקים. רוב חומרי הניקוי, גם אם מורשים לשיווק ולשימוש, נחשבים ללא בריאים למגע ולהימצאות בקרבת דרכי הנשימה, כל שכן באופן קבוע ולעתים קרובות. בהקשר זה יצוין כי ציפוי ננו לרכב הוא בטוח לשימוש ואיננו מזיק או רעיל, ולאחר שהושם על הרכב והתייבש, ניתן לקרבו ללא חשש גם לילדים, לפעוטות ולבעלי חיים.


עוד בנושא ניקוי הרכב, יש להדגיש שציפוי ננו קרמי הינו עמיד למגע אגרסיבי ולכן גם אם הוחלט מסיבה כלשהי לנקות את הרכב תוך שפשוף או קרצוף, ציפוי הרכב לא ינזק; הרכב ישמור על מראהו הנקי והמבריק, ויוסיף ליהנות מתכונות הבידוד וההגנה של הציפוי. החומר הננו קרמי יעמוד גם בפני סוגים אחרים של מגע אנושי מכוון או שאינו מכוון, כמו שריטות או הדבקת מדבקות והתקנת אביזרים שונים על הרכב.


על מנת להגיע לתוצאה מדויקת ונכונה, יש לבצע את הציפוי בידי איש מקצוע דוגמת אנשינו בצוות LOOK & FEEL המבצעים ציפוי ננו לרכב בכרמיאל המשרתים את כל אזור הגליל. הצוות יניח במיומנות את החומר הנוזלי על הרכב, באופן ידני. כדאי לדעת שניתן לצפות גם את פח הרכב וגם את השמשות, ושילוב זה הינו מומלץ מאוד; ציפוי שמשות הרכב ישפרו את הראות מפנים הרכב החוצה, כך שהנהג (וגם הנוסעים), יראו טוב יותר את הדרך ואת תנאיה. יתרון זה מקבל משנה חשיבות בעת נהיגה תחת משקעים; כיוון שחומר הציפוי דוחה נוזלים ולכלוך, הם ידחו מהשמשה, לא יצטברו עליה, לא יכתימו אותה, וגם יפחיתו משמעותית את הצורך בשימוש במגבים. בדרך כלל הציפוי נעשה במספר שכבות, כאשר הכמות המדויקת נקבעת בהמלצת איש המקצוע ותוך הבנת צרכי הלקוח והתקציב שברצונו להשקיע בתהליך.


כדאי לזכור שרכב הוא כרטיס ביקור, ובמידה רבה נתפס כמעיד על בעליו או על הנוהג בו; רכב מטופח בעל חזות נקייה ושמורה, יהווה אינדיקציה לאדם מסודר ועקבי. רכב מוזנח, לעומת זאת, ייצג נהג דחיין ומפוזר, ולכן אם הדימוי שלכם חשוב לכם אישית או מקצועית, כדאי לאמץ פרקטיקה שתשמר רכב ייצוגי לאורך זמן וללא מאמץ, דוגמת ציפוי ננו קרמי לרכב. במידת הצורך והרצון, ניתן לבצע ציפוי ננו גם לריהוט עור ולרכיבים אחרים בפנים הרכב, ולהגן גם עליהם מפני התיישנות, לכלוך ודהייה, ולהפוך אותם לעמידים, נאים, וכן קלים לניקוי ולתחזוקה.